2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Canim drlari anlamak o kadar zorki..ben artik inanmiyorum bu drlara...gecen burda bi arkadasimizin dedigi gibi insani boyle konusrak sezaryana hazirliyolar gibi geliyor..

Evet dün sanki hissettim bunu sakın sakın diyeceğim cuma günü açık açık konuşacam...bir daha böyle moralimi bozarsanız başka dr a gitmeyi düşünüyorum diye

Canim niye dogum bekleniyor...cok erken degil mi...niye oyle dedin ...nst ye bagladimi hic orda cikiuomis

Nst ye bağlamadı, ama suyum tam 9. Ay suyu kadar kalmış, tehlikeli dedi. Ama zaten böyle bir tehlike varsa hastaneye yatırması gerekmiyormu, serum filan... Ben anlamadım.

Vallaha benimkide çok pimpirikli, bence biraz hamile psikolojisi okuması lazım...heralde o dersleri zor geçmişti

Son düzenleme:

alıntı olmadı da bir daha yazdım grip yada soğuk algınlığına yakalandın mı bu ara

alıntı olmadı da bir daha yazdım grip yada soğuk algınlığına yakalandın mı bu ara

Ya canım hep burnum akıyor ama grip olmadım, benim geçen seneden grip aşısı yaptırmıştım, belki o koruyor ama farkında olmadan atlatmışda olabilirim.

Ya canım hep burnum akıyor ama grip olmadım, benim geçen seneden grip aşısı yaptırmıştım, belki o koruyor ama farkında olmadan atlatmışda olabilirim.

Hatırlarsan ben çok ağır bir grip geçirmiştim.Doktora gittiğimde bebeğin hareket etmediğini söylemiştim.Doktor da bana grip nedeniyle suyun azalabileceğini soylemişti diye hatırlıyorum.Sakın böyle geçici bir durum olmasın.

Mujjum ya ne kadar iyisin valla gulerek okudum yazdiklarini cok haklisin. Arada bir boyle telkinlerde bulunursan bende stres endise korku biseycik kalmayacak. Bu arada kociste kiziyo bana hep en kotusunu dusunuyorsun diye hakliymis demek cok seviyorum sizi coooooooooookkkk guzellikler

Son düzenleme:

Ay canıminşallah öyledir...zaten geçen hafta iş yoğundu, sabahları zor kalkıyordum, belki grip gibi atlattım farkında olmadan. İnşaallah öyledir, ben birde troid hormonlarıma bakılsın dedim, kasımdan beri bakılmamış, idrar kültürü verdik, bakalım ne çıkacak. Sabah 9 dan beri 3. Lt suya başladım, gecede uyuyamadığım için öğlen 4-5 saat uyudum, yani 4-5 saatte 2 lt su bitirmişim korkudan...

ben yavaştan çıakyım kızlar..19.30da mesai bitecek...işleri toparlayım eşimi bekleyim gelsin beni alsın anneme uğrayıp eve geçelim..çok bitkinim..gel pazartesi geeeelllll...

hepinize iyi geceler iyi akşamlar huzurlu geceler olsun...meleklerinizi öpüyorum kocamanından..

Bizde sizi opuyoruz tatlim

http://www.kadinlarkulubu.com/archive/t-286278.html

ben de forumları diğer siteleri okuyorum.4 5 litre su içilmesi gerekiyormuş abartıp 10 il içen bile varmış.Ayrıca pek çok kişi hep sola yatılması gerektiğini söylemiş.Böyle dengelemişler.

ayrıca
Aybala akil den alıntı olarak:

..........

Annenin hidrasyonu yani vücut sıvısının artırılması da yöntemlerden biridir. Oral hidrasyon, yani annenin ağızdan bol su alması, amniyotik sıvı miktarını geçici de olsa artırır ve amniyoinfüzyon gibi riskli ve invazif de değildir. Annenin kanının sulanması ve yoğunluğunun düşmesi, anneden fetusa bir su akışına neden olur. Artmış plasental kan akışı ve fetal idrar çıkışı görülebilir. Doğum yaptırmanın gerekmediği oligo vakalarında annenin bol su içmesi, özellikle de dehidratasyon belirtileri olan annelerde olmak üzere, faydalı olabilir.

Gule gule fıstığım iyi pazarlar

Bilmezmiyim o korkuyu :18: bobreklerimle ilgili tahlil yanlis cikinca kac litre su ictim o hafta Allah bilir. Ama simdi yine ayni gunde bir kac bardak

Sağol tatlım evet hedefim 4,5 L ben o sıvıyı 2 katına çıkarmazmıyım hiç

İyi akşamlar canım, bizde sizi öpüyoruz kocaman

Canım bence direk başka bir doktor git istersen benim doktorum sorunlu gebelikler konusunda uzman, ona yönlendirebilirim seni

Canım az önce toplu alıntıladım ama gözünden kaçarsa diye tekrar yazayım dedim. Vallaha isim ve tavsiyelere açığım, hangi doktor senin dediğin?

merhaba kızlarrr bende 26+3 günlük hamişim 20 mayıs 4 haziran arası dedi doktorum doğumu allah nasip ederse bi kızım olacak hazırlıkalra başladınızmı ben daha çok bişey alamdım ama şuna kafam takılan park beşikmi normal beşikmi almak konusu siz hangisini düşünüyorsdunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…