2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

yaş 26 antalyada yaşıyorum kızımın adı ikra olacak
bende park yatak alamyı düşünüyorum sen karar verdinmi marka olarak o kadra çok çeşit var ama kumaşı kaliteli olsun iistiyorum naylon olmasın çok zrralıymış naylon olan kreftan buldum istediğimi ama bakalım netten alacam karar veremedim bende yaşadığım yer turizm yeri olduğu için çok çeşit yok burlarda

Ayy sağol canım nasıl moral oldu bana, inşaallah şu bir haftayı atlatalım da

Atlamisim canım rahim ağzı boyunu takip etmesi icin önemli bı nedenmi var yoksa rutin bı kontrol mü? Ben de da dahim ağzı yetersizlig var hatta rahim ağzında dikiş var benimde gecen hafataki kontrolde 3.4 cm dedi bebek basını dikişe dayamis bu haftalarda bu pozizyonda olması normal böyle giderse normal dogum sansin artar ama gercekten suyun son haftalarda ciddi bı sekilde azalırsa o zman sezaryan şart zaten

Ben alacağım modelin linkini koymuştum canım. Vallaha ona bakacak olursak herşeyimiz sentetik, heryerimiz yapay. Yerlerlerdeki o kullanılan ahşaptan tutta, duvar boyalarmıza kadar, hele birde büyükşehirlerde havakirliliği.... Çocuğa direk temas edecek kıyafetlerini inceleyerek almak lazım % 100 koton omalı, biberon, emzik ve süt sağma makinesinde kaliteli mal almalı, ucuz etin yahnisinin ucuz olduğunu söylerim her zaman.... çin malı hiçbir şey eve sokulmamalı...

Bugüne kadar hiç bir sıkıntımız yoktu, o suyun az diyince ben rahim ağzını sordum, normal iyi dedi, ben ısrarla kaç cm dedim o 3,5 civarı dedi. Benim gördüğüm hali daha rahim ağzına başı uzaktı, ama o tarafa doğru görünce heyecanlandım. Hatta bana bir önceki kontrolümüzde şekerinde çok yüksek çıkmazsa git en ücra yerde bile, köyde, evde doğurursun dedi. Anlam veremedim 3 haftada ne değişti?

Senin doktorunu bende anlamadım,kafanı bu kadar karıştırıyorsa başka bı doktora daha görünmektedir fayda var

haklısın malesef herşeyde kimyasal var ama işte nemli bi şehirde yaşıyorum ve nem plastiği eritiyormuş koku yapıyormuş ondan kaliteli olsun kumaşı dedim sen hangi marka aldın beşiği arabaya karar verdim pierre cardin marka almaya karar verdim

Yok canım çok şükür korktuğum gibi olmadı çok az ağrı oldu ateş falan olmadı

bu tarz görüşmeler insanı gercekten cok gerıyor. amam böyle durumlarda mutlaka baska bı doktorunda fıkrı alınmalı. moralını bozma baska bı doktora daha gıt aklındakılerı sor bence kotu bı durum yoktur içime öyle dogdu

Ben daha almadım, bu linke tıklarsan almayı düşündüğüm bu model

İc canım bak ben günde 3 L ye yakın içtiğim halde böyle oldu, 4-4,5 için diyorlar, zorla kendini. Çay falan içiyorsan onu kes, belki o zaman susarsın.
Canim aklima gelmiyo pek susamiyorum. Aklima geldikce iciyorum o da bir litreyi ancak buluyor. Senin ozel olarak yaptigin bisey var mi

veeeee 4 saat sonunda oda bittiiiiii işte son hâli.. ama tabi ışığın vurduğu yere göre renk açık/koyu olarak farklı görünebiliyor

Eki Görüntüle 1003347

Bende cok begendim pufpufum. Guzel gunlerde kirletsin Efecan

Sağol canım inşaallah yoktur, bütün gün yattım, daha cumaya kadar yat dinlen dedi. Evet başka dr da gidecez .

Canim aklima gelmiyo pek susamiyorum. Aklima geldikce iciyorum o da bir litreyi ancak buluyor. Senin ozel olarak yaptigin bisey var mi

Bende cok begendim pufpufum. Guzel gunlerde kirletsin Efecan

ben iş yerinde evdede bir litrelik şişem ve bardağım yanımda, gördükçe içiyorum, içim istemesede içmeye şartladım kendimi.

kızlar bebeğinizin pozisyonu şuanda nasıl yani başı yukarıda mı aşağıda mı yoksa sürekli yer mi değiştiriyor acaba ben en son ultrasonda doktor bebeğin başının aşağıda olduğunu söyledi.doğum poziyonuna mı gecti acaba erkenden

Sürekli hareket halinde ama haftamıza uyumlu olarak baş aşağı, böyle olması gerekiyormuş. Hatta şu aşağıda takvimlerimizin olduğu yerde yanda resimler var bizim haftalarımızda başaşağı duruyor bebişler.

eriğim yaaaa ne güzel haberler bunlar valla rahatlamış olmanı nerdeyse hissettim.. Şükür.. Maşallah

Gözün aydın canım, maşallah oğluşuna:18:
Sağolun kızlar valla, kuş gibi hafifim şu an inşallah hepimiz iyi sonuçlar getiririz hep
Unutmayız sen merak etme ama sen de bizi boşlama tamam mı? Maşallah bebeğine de canım bir kocaman bebiş daha.Telefondan girdiğim için kaçıncı haftadasın göremiyorum. Haftan ne acaba? Benim de 30 cm mis ama 670 gr dedi. Acaba kilosu mu düşük bilemedim.
Kızzz bir pufpuf iki sen beni telaşa sürüklüyorsunuz. Biz mi oyalaniyoruz siz mi erkenden yaptınız işleri anlamadım:-(

veeeee 4 saat sonunda oda bittiiiiii işte son hâli.. ama tabi ışığın vurduğu yere göre renk açık/koyu olarak farklı görünebiliyor

Eki Görüntüle 1003347
Çook beğendim rengini, efecigin sağlıklı, mutlu güzel günler gecirsin odasında

Kafası aşağıda, ayaklar göbekte canım. Neredeyse 1.5 aydır aynı şekilde. Doktora gittiğimizde de dogru düzgün yüzünü göremiyoruz sinir oluyorum. Sonra doktorun yanından çıkınca poposuna doğru vuruyorum:-D
Korkmayalım bu kadar herşey yolundadır bir sıkıntı olsa doktor muhakkak yatış verirdi.

valla ben de antalyada yasıyorum bız mobılya bakıyoruz ama gıttıgımız yerlerde envayı cesıt park yatak gördük.siz nerelere baktınız kı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…