2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
tahlıl sonuclarım cıkmıs sımdı baktım moralım bozuldu bıraz. tsh normal t3 ve t4 düşük çıkan varmı? tiroid hormonları cok korkutuyo benı yaa düşük tehlıkesı bebekte zeka geriliği falan ödüm kopuyo.doktora perşembe gıdıcem o zamana kadar çatlarım

Canımcım benim eltimin kız kardeşi 31 haftalık hamile ve ağır tiroid hastası doğuştan, gebeliği boyunca bir ilacı var sürekli kullanması gereken 1 gün bile unutmaması lazım, zaten 1 gün içmeyince hemen şişiyo yüzügözü ve Allah'a şükür bebekte şuanlık hiçbir anomali yok, bütün taramaları da temiz hatta okadar topalak boylu poslu bi bebiş ki maşallahı var erken gelmesini bekliyolar yani demen o ki hemen sıkma canını, herseyın bı caresı bulunur... Ve de dikkat edıyorum doktorlar biraz abartmayı sever olmuslar sanırım, en ufak bişeyde yok hemen sezeryan yok hemen down sendromu! Hayırlısını dile Allah'tan, O'na emanet et hiçbişey olmaz Allah'ın izniyle

Bacilar tansiyonum 9/12 ve ben asiri halsizim....
normaldr 5/9 6/10 larda olurdu....
Bayilacak gibiyim basim fena diger yandan uyku bastiriyor....
Bu aralar amma sallanti yasiyorum ben hayir ola

Tatlım kanın düşüyor yada vitaminsiz kalıyor olmayasın? :26: İlaçlarını ihmal etme bence

Maşallah güle güle kullansın köfte :)

Maşallah

Ay bugün dr un söylediği şey şimdi kafamı kurcalamaya başladı, neyse sakin olup haftaya olan endokrinoloji randevusuna kadar canımı sıkmayacağım inşallah ...
Tsh, t3, t4 normal değerler arasında ama alt sınıra yakınmış diye endokrinoloğa gitmemi önerdi dr...
Hayırlısı olsun inşallah...

Canım benimde Mapfre özel sigorta, aslında eşimin sigortasını kullanıyorum ben yani sigortalı olan kişinin eşi ve çocuklarının kullanma haklı varya, o şekil... MedicalPark'a gidiyorum gebeliğin en başından beri, doktorumdan falan çok memnunum. Tam net bilmiyorum ama doğum 2500tl'ymiş sanırsam... Hamile oldugumu ögrenip randevuya gideceğim günün birkaç gün öncesinde mapfre'yi arayıp doğum paketi tanımlattırdım.. Şimdi 1tl vermeden istediğim herşeyi yaptırıp çıkabiliyorum hastaneden.. He buarada bizim kullanılabilir sigorta meblağımız 5700 tl ve istersen bunun gerektiği kadarını kullanabiliyorsun, öyle bir sınır yok doğum için şu kadar diye.. Bide özel sigortalısın diye fark ücreti almıyorlar.. Bide burda kızlar konusmus medicalpark'ta yenidoğan yoğun bakım var mı diye, evet var hatta orada görmüştüm en iyi doğum hastanesi ödülü almış sanıyorum bakanlıktan hastane.. Bilgin olsun canım

Ve avrupa yakasındaysan eğer Fatih şubesinden Ayşegül hanımı öneririm risklı bir gebelik geçiriyormussun çünki.. İnan bana bir sürü kişi tanıyorum ve nerdeyse hastaneyi doğum alanında dimdik ayakta tutan bir doktor.. Tabi randevuları da o derece dolu işte bi o sıkıntı oluyor

Allah korusun kız şişşşşştttt sus bakiyim kötü düşünce yok.. Bebişe iyi düşünce yolluyoruz

Maşallah güle güle kullansın köfte :)

sağol arkadaşım teşekkürler

Benimde bu hafta şişmelerim başladı özellikle karnım çok fena çok gazım var ama öyle tuvalete gidip geçebilecek gibi değil sabit, kendimi çok kötü hissediyorum hep halsızım rahatsızlık verıyor, Doktor duphalac verdi bugün basladım bakalım umarım iyi gelir canım, daha ilerleyen safhalarda ne olacak bu şişmelerimiz bilmiyorum

Noldu canm geçmişi okuyamadm ama benm de tsh braz yüksek 5,20cıktı ft3 ft4 normal 50mglık ilaca başladm sende durumlar nasıl ben de bu duruma cok sıkılmstm ama sonra nette okudm bu ilacı kullanınca cocuklar daha Zeki oluyorms o zman moralim düzeldi:))

Alıntı yapamadım canım, net browserımda bi sorun var bu günlerde, geçmişe gitmek biraz zahmetli oluyor, odanızı çok beğendim Allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin Efe'ne saglıkla
Darısı bizim basımıza

aY İNSALLAH BENDE DUA EDIYORUM DA BENIMDE ONCEDEN TİROİD TEDEVIM VARDI 3.aydan sonra ılacı bıraktırdı endokrın doktorum ve sıkı sıkı tembıhlemıstı t3 t4 de bı oynama olursa hemen gel dıye.bende ondan bı evhamlandım bı randevu alıp gıdıcem bakalım sonucları yazarım. çok sağol ilgin için. moralim düzeldi.

Allah korusun kız şişşşşştttt sus bakiyim kötü düşünce yok.. Bebişe iyi düşünce yolluyoruz

enerjimi yükselttin birden süpersin. tamam yapmaya calıscam sonucları yazarım.

Canim gecmis olsun .....
Yulsek oldugunu cok duydum ama boyle alt sinirda olarak sadece seni duydum ......
Ins. endiselenecek bir durum degildir canim

Kullan tabi ki bacim....
Gecmis olsun
Cok sukur ki dengeleyebilen ilaclar mevcut....
Benimde normalde hep yuksekti cok sukur gebeligimden bu yana normal seyir ediyor

amin güzelim çok teşekkür ederim

Kizlar iyi geceler hepinize, kontrolden iyi haberlerle gelenlere hayirli olsun diyorum. Seker ve tiroid testleri sorunlu cikanlara gecmis olsun diyorum, cok onemli korkulacak duzeylerde degil gibi, Zaten gerekli gorurse Dr lar ilac veriyor.allah dermansiz dert vermesin.
Pufpufcum bebek odaniz Harika, iyi gunlerde buyusun Efen :)
Azerikizi ablana hayirli olsun, allah tamamina erdirsin
Famura canim gecmis olsun ogluna, Eger burna tampón yapildiysa antibiyotigi kullanin canim. Burundaki damarlar acikta ve kanama oldugunda mikroplar vucuda burdan giriyormus canim.

Bu arada benim bel agrimin yerini bacak agrim aldi. Cok fena, uyku yok bu gece de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…