2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

canım ben de iki haftadır çok fenaydım yeni yeni düzeliyorum ama nefes almakta hala güçlük çekiyorum bir elimde havlu peçete bir elimde viks hep böyleyim son zamanlarda viks i sürmeden uyuyamıyorum aile hekimine sordum bişey demedi inş. bi zararı yoktur yaa çünkü ben çok kullandım

canım benim de tahlil sonuçlarım çıktı da tsh 0.752 yazıyo ft3 3.66 L yazıyo ft4 de 12.38 yazıyo kaç olması lazım ki bu sınırların daha kadın doğum doktorum görmedi çünkü sonuçlarımı bilemedim o yüzden..

Kızlar kızımın resmini görüpte maşallah diyen herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.alıntı yapamadım kusura bakmayın
dünden beri çok sinirliyim gerginim bebeğimde dünden beri benimle beraber gerildi strese girdi.
bütün gece uyumadık kızımla dün işyerimde biriyle tartıştım terbiyesiz küfür etti bana bende çok kastım kendimi sinirimden kendi kendimi yedim ama sonra çocugu işten cıkardılar akşam öğrendim bende işten çıkarıldığını şerefsiz yüzünden dünden beri karnım kaskatı

güzel haberler inşallah pufpufçum beklioruz sonuçları

kızlar bu tsh ft3 ft4 testi nedir bu haftalarda yapılması mı gerekiyor. benim doktorum hiç istemedi.ben kendim mi söyleyeyım bugün randevum var

benimkinin hareketleri de orda hatta ben çok rahatsız oluyordum doktor endişelenecek bişi yok dedi. Çocuk sığmaya çalışıyor normal dedi. Bazen kafası taa midemde, bazende kafası aşağıda hatta kanala bile girmeye çalışyırmuş cadı. Babası hadi çık kızım diye gaza getiriyor anlıyor mu ne, kanala sokuyor kendini eşşek sıpa

Eki Görüntüle 996860 Kızlar günaydın hepiciğinize. dün akşam eşimden rica ettim çekti bizi boy boy . Bunlarda bitanesi sizinle paylaşmak istedim.

oyy maşallah pek şekersin, Kız mı seninki de yanlardan da şişmişsin ben gibi

ne biçim insanlar var ya boşver takma kafana ben de çalışıyorum.kendini bilmez çok insan var terbiyesiz adam Allah ıslah etsin bunları

canım bende dediğin yerlerde hissediorum bebişimi normaldir herhalde doktor bişe olsa sölerdi detaycı anneyiz bakalım doğunca napacaz

canım hayırlı haberlerle dönersin inşallah Allah yardımcın olsun

ben de kasıklarımda hissediyorum .ya bebek dik mi duruyor yoksa karnımızın enine doğru yatıyormu çünkü ben hep tekmeleri kasıklarımda hissediyorum

Günaydın güzeller, bu haftasonumuzu eşim ve 2 arkadaşımızla birlikte Uludağ'da geçirdik, Okadar enerji doluyum kii Onlar benim hızıma ayak uyduramadılar desem yeridir :) Umarım sizler de iyisinizdir . .

Dün oğlumuzun kalbinin detaylı incelenmesi için kontrolümüz vardı , kalbimizde ve diğer organlarında sorun yok şükürler olsun , Karın bölgesi 1kaç gün geriden geliyor dedi , 600 Gr. ağırlığındaymış, Normalde 800 civarı olması gerekirdi falan dedi .. Sigara içilen ortamlardan uzak durursan ve dengeli beslenirsen toparlarsınız üzülme dedi .. Cumartesi günü ise şeker yüklmesi var Bakalım inş onu da iyi sonuçlarla atlatırız.

gur_bet arkadaşım sana da Çok geçmiş olsun , 1 hafta çektiğin eziyetin ardından biraz olsun içini rahatlatabilmişsindir umarım.

Allah Allah sigara içilen ortam gerçekten bu kadar önemli demek ki hep kendimi sakınırdım ama bu kadar önemli olduğunu bilmiyordum.sen sigara içilen ortamda mı duruyorsun

http://www.mynet.com/video/hayvanlar/hamile-kadinin-karnina-dokunulmasina-izin-vermeyen-kopek-2004528/ kızlar video çok tatlı bi izleyin hayvan içgüdüsü nasıl bişey ya

yumurta ve muz bebişin kilosu konusunda çok ii arkadaşım tavsiye ederim

canım benimde açken 103 yüklemeden sonra 192 çıktı diyet verdi bana sendende 4 kez mi alcaklar kanı canım

benim acken 80li bişi çıkmıştı yuklemeden sonra 164 çıktı .simdi 100 lük yukleme yapılacak. sanırım 50liktekı gıbı 2 kez kan alırlar bılmıyorum gııdınce gorucez bakalım. 4 kez neymıs kı hıc bılmıyorum.

Ya kuzum geliyorum arada benim 22+5 te yaptilar bende anlamadim doktor once gel dedi sonra erken cagirmisim seni ama farketmez dedi ama normali 21-24 arasinda oluyomus sanirim.benim 1 hafta onden gidio bebis birazda tosun :)) simdi iste diyet yuruyus halindeyim surekli ama hala gribim cigerime indi resmen mahvoldum..sen nasilsin hersey yolundami canim?

Canim bana yaptilar 2.yi bi bardak iciosun o sekerli sudan saat basi 4 kez kan aliolar bana damar yolu actilar kolum mahvolmasin die ysninda mutaka birisi olsun cunku 4 saat ac bekliosun ve kan aliolar saat basi ben son kanda halisulasyon falan gordum artik icim bayildi.test bitince limonlu seyler ye miden kaynasin benimde 166 cikmisti ilki.2.yukleme normal cikti diyetisyene yonlendirdi ve bol yuruyus yap dedi.

Allah Allah sigara içilen ortam gerçekten bu kadar önemli demek ki hep kendimi sakınırdım ama bu kadar önemli olduğunu bilmiyordum.sen sigara içilen ortamda mı duruyorsun

Ben hamile olduğumu öğrendiğim zaman bulantıların da yardımıyla sigarayı bıraktım çok şükür , Eşim Yanımda içmemeye özen gösterse bile Dr. baya kızdı , Eşinize yardımcı olmalısınız bu konuda diye. Kime gitsek misafirliğe evi duman içinde .. artık daha dikkatli olucam

yumurta ve muz bebişin kilosu konusunda çok ii arkadaşım tavsiye ederim

Sağol canım , yumurtayla hiç aram yok ama zorlarım artık kendimi .. Ben hiç vitamin ilacı kullanmadım demekki yeterince iyi beslenemiyorum, daha bilinçli beslenmem gerek sanırım.

maşallah cnm tosuncuğuna
benim doktor da benim kuzunun 1 hafta ilerden gittiğini söylüyo çok şükür sağlığımız iyi..
ben de artık başlasam yürüyüşlere çook kilo aldım ayy..
aman kuzum dikkat et kendine soğuk havalarda yürüyüşe falan çıkma sakın..
bu arada eşinin iş durumu ne oldu canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…