2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
AZRA BETÜLÜM e maşallah deyin teyzeleri
resimler net değil ama çok uğraştı doktorumuz bizim kız nazlı biraz utangaç
Ben azra Betül u goremiyorummmmama kesin cok tatlıdır. Masallah masallah.

Gecmis olsun hipoglisemi biraz zordur. Dikkatli ilmak gerek Hic ac kalmamalisin ve acikinca da bunu sekerli yiyeceklerle badtirma.cok tatli karbonhidrat yeme hep tahil urunleri protein al.Allah korusun ani bir seker düşüklüğü ile bayilabilirsin.ayrica sinir de yapar hipoglisemi.

Gecmis olsun canim resmen on parcaya bolunmussun.umarim oglun kroniklesmeden cabucak atlatir.

6,5 iyi canım çok anormal değil takma boşver ben de 9 kilocuk aldım boyum uzun benim çok belli olmuyor o kadar aldığım herkes diyor ki çok kilo almadın ben de evet diyorum söylemiyorum ne yalan söyleyeyim çok hoşuma gidiyor böyle söylemeleri çaktırmıyorum dikkat ediyorum yürüyüş yapıyorum daha ne yapayım alıyorum işte yazın doğum yapınca o koşturmacayla veririz inşallah

yok kızzz resimler gayet net bence..baya belli oluyor..maşallah

kilo almakmış o bu şu aaay hiç umursamıyorum ben yaaa..yeterki sağlıklı olsun ve huzurlu mutlu olalım..

Benim boyum uzun degil ancak Karnım sivri bu yuzden hantal durmuyorum. gorenler cok tatli gozukuyorsun diyor ama 9 un ayin sonlarinda da bunu söyleyeceklerini sanmıyorum:)

Benim boyum uzun degil ancak Karnım sivri bu yuzden hantal durmuyorum. gorenler cok tatli gozukuyorsun diyor ama 9 un ayin sonlarinda da bunu söyleyeceklerini sanmıyorum:)

sanki sen resmini paylaşmıştın değil mi canım yanlış mı hatırlıyorum onlar sağlıkla doğsunlarda biz aldığımız kiloları veririz inşallah benim kardeşim 20 kilo almıştı daha bir sene olmadı şu anda hamile kaldığı kilonun çok altına düştü çalışıyor bir de emziriyor hiçbir şey kalmadı

Duymuştum o hastaneyi kozyatagindaydi,ilk hamileliğimde hastane ararken netten araştırmıştım o fiyat o hastane icin cok geldi bana,o fiyata medicalpark Göztepe var daha büyük daha kapsamlı bı hastane

Hmmm orası hiç aklıma gelmedi..
Bir de central hosp. a ablam çok yakın oturuyor, en azından refakatte ve bişey lazım olduğunda kolay olur diye düşünmüştüm...
Başka bir hastaneye gidersem de bu defa 3. Kez dr um değişmiş olacak. O da çok işime gelmiyor doğrusu ama yine de araştırayım medikalparkı eğer çok beğenir ve değer bulursam çok da fiyat farkı yoksa belki olur :)

Hastane araştırırken yenidogan yogun bakım ünitesi varmi onuda sor cok önemli,medicalpark ta var biliyorum

Kocamaaannn bi maşallah Azra Betüle...:)

Geçmiş olsun canım doktorları anlamak zor sonraya niye bırakıyorlarsa...

O kadar da çok değil canım... Bende almışımdır en son doktora gittiğimde bir ayda iki kilo almışsın normal dedi ama bu sefer ne der bilmiyorum çünkü evde tartıya çıkmıyorum sonra kafama takıcam ne gerek var...

çok kötü kızlar yaa akşam inleye inleye uyudum resmen

Geçmiş olsun canım... Karnım yukarı doğru çekiliyor demişsin kasılmaların mı oluyor ben tam olarak anlayamadım da...

QUOTE=arya_ada;34175106]İyi akşamlar; ben gruba ve kadınlar kulübüne yeni üye oldum. İnşallah haziran gibi bizde kızımızı kucağımıza alacağız. Riskli bir gebelik (hemen hemen her gün kanıyoruz) geçirdiğim için 7/24 sağlık hizmettinden rahatlıkla faydalanabileceğim özel bir hastane seçmek durumunda kaldım. Yakın zamanda tamamlayıcı sağlık sigortası diye bir özel sigortanınn varlığından haberdar oldum. bu sigortaya göre (mapfre) gebelik süresince yapılan testler, detaylı usg, glukoz yüklemesi, NST, 2li tarama ve doğum ücretini, ister normal ister sezaryan hatta epidurallı normal doğumu bile toplam 2500-3000 tl arası hastaneye göre değişiyor, sigorta karşılıyor. Ankarada yasıyorum ben ve sadece medicana ve koru hastanesi kapsıyor bu sigorta. bende bu hastanelerden birine gidiyorum. Aranızda böyle bir sigorta yaptırıp memnun kalan var mı? beni bilgilendirebilirseniz çok mutlu olurum. haydi öptüm göbüşlerden :)[/QUOTE]
Hoşgeldin aramıza. Zor bir hamilelik geçiriyorsun galiba.Allah bebegini kucağına sağ salim almayı nasip etsin.
Hadi sana da geçmiş olsun sıra bizde. Sevindim sıkıntı olmamasına. Önemli test kalmadı herhalde artık.
bugün dr gideceğim dualarınızı bekliyorum kızlar....
Haber var mı canım ben mi atladım yoksa? Merakla bekliyorum gel artık.
Koca burunlu kızın çok tatlı görünüyor kilosu da cok iyi maşallah. Onemli taramalardan birini daha atlattın hadi sana da geçmiş olsun.

benim detaylıda yarın.. Bişey merak ediyorum cnm,ne kadar sürdü senin detaylı??
Gözümde canlandırdım da çok güzel olmuş maşallah. Darısı bizlerin başına. Güzel oğlun güle güle kullansın canım.
Hadi bakalım odayı tamamlayan biri daha.Kıskanıyorum artık sizi kızlar. Eminim çok güzel bir seçim yapmışsındır. Fotolarını da bekliyoruz.
Hayırlı uğurlu olsun, Allah tamamına erdirsin.
Eyvah Eyvah:-( Geçmiş olsun umarım en kısa zamanda toparlarsın
Valla fiyatlar bana fazla gibi geldi canım. Fotoğraf cekimi fiyatı normal ama. Bir de bebek şekeri sayısı az gibi. En güzel karar senin kararındır
Şeker yükleme işlemi ve sonuç alma tamam :)
75 lik yükleme yapıldı, sonuç iyi çıktı :)
Prenses 742 gr olmuş

Sana da geçmiş olsun bakalım. Bebeğin cok büyümüş çok güzel büyümüş maşallah size

Bacilar tansiyonum 9/12 ve ben asiri halsizim....
normaldr 5/9 6/10 larda olurdu....
Bayilacak gibiyim basim fena diger yandan uyku bastiriyor....
Bu aralar amma sallanti yasiyorum ben hayir ola

Selam kızlar 2 gündür bakamıyorum soyle bır göz gezdırdım yükleme yaptıranlar olmus benım de 50lik 164 çıkmıstı persembe gunu 100 luk yapılacak sonuc ne cıkar doktor ne tavsıye eder paylasıcam. detaylıya gıdeceklere sımdıden ıyı dıleklerımı ıletırım. sonucu ıyı cıkanlara da hayırlı ugurlu olsun dıyorum. çatlak ıcın mustela kullanıyorum. önlem amaclı cunku cıldım cok kuru zamamn zaman dokuluyor çatlamadım ama catlamaya musaıtım. önlemı alıcam takdır Allahtan artık. herkese iyi aksamlar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…