2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
AZRA BETÜLÜM e maşallah deyin teyzeleri
resimler net değil ama çok uğraştı doktorumuz bizim kız nazlı biraz utangaç

Maşallah subhanallah prenses kızına canım
Mevlam hayırlısıyla sağlıkla kucağına aldığın günleri de göstersin inşallah

Şeker yükleme işlemi ve sonuç alma tamam :)
75 lik yükleme yapıldı, sonuç iyi çıktı :)
Prenses 742 gr olmuş

Gözün aydın canım darısı başımıza.
Pransese de kocaman bir maşallahhhhh

sağol şekerim çok teşekkürler..darısı almayan ve isteyen herkese olsun veeee tabiki hepimizinki sağlıkla daim olsun

Amin canımıniçi

Masaallah canim
Eee kiz dedigin nazli olur annesi

Seker yuklemesini yaptiran arkadaslarim gozunuz aydin olsun ♥♥♥

Son düzenleme:

24.haftaya girdim bugün ve şükür çatlak falan yok.. krem vs bişeyde kullanmıyorum ben zaten ve 9 kilo aldım + yarında detaylım var heyecanlıyım..
Ben senden 1 hafta öndeyim canım şuan 24+5 deyim. Yeni çatlak bende de oluşmadı henüz. Eskiden kilo alıp vermekten kaan çatlaklarım var sanırım onlar geriliyor şuan. en son tartıldığımda 8 kilo almıştım ama olmuştuır şimdi 9 10 falan

benimde dar geliyor şeker. Zorlama olmuyorsa olmasın sizi birbirine bağlayan şey tek o değilki amaaann yemişim yüzüğü :) şişmekten çok kilo aldığımız için canım parmaklarımızda tombullaşıyor ondan dar geliyor olabilir.

Canım teşekkürler ama malesef bugün şeker yükleme testim iyi deildi 192 çıktı şekerim ve doktor diyet verdi bir hafta sonra tekrar gitcem ve bu kez 4 defa kan alcaklar

peki kaç çıktı benim 192 çıktı doktor yüksek dedi haftaya yine yapcak 4 kez kan vercem

maşallah senin de utangaç kızınaa bu kızlar hep böyle heralde

ahh canım hiç sorma benim de durum aynı hem bir de yara yaptı kabuk kabuk parmaklarımın arası erimiş gibi iyileşmediler de 1 haftadır yarı takıyorum yarı takamıyorum. eşim bırak zorlama takcam diye iyice parmağını yara yapıcaksın dedi bıraktım ben de ama gene de yanımda cüzdanımda taşıyorum evde bırakamıyorum

Hayırlı olsun canım Allah tamamına erdirsin inşallah

kızlar öğleden beri bir koşturmacanın içindeyim gece benim oğlanın burnu kanamış yatak yorgan kan içinde sabah kalktık yine oldukça şiddetli şekilde devam etti doktora götürdüm onu hastane o kadar kalabalık ki öldüm beklemekten sonuç olarak ise doktor sinüzite bağlı kanamalar olabilir dedi hemen dayadı antibiyotiği çocuk hasta değil hiçbir problem yok ona rağmen antibiyotik verdi kullanmayacağım bekleyeceğim kanama olursa sabah gelin neden olduğuna bakalım dedi ne kadar saçma değil mi önce yapacağı şeyi sonra yapıyorlar sonra oradan da sağlık ocağına gittim şeker ve tahlil sonuçlarımı alamamıştım malum bir haftadır hasta olduğum için onları aldım tetanoz aşısının ikinci dozunu yaptırdım şekerde sınırın kaç olduğunu yazmamış ama benim sonucum 121 çıkmış sınır kaç kızlar birde kanın düşüşe geçmiş kan ilaçlarını kullanıyormusun diye sordu kullanıyorum dedim zaten sonuçlarımı doktora fakslıycam bakalım o ne diyecek benden böyle kızlar

oy kuzucuk maşallah ona ya benim kızım geçen gittiğimde göstermedi yüzünü haftaya kontrolüm var inşallah o zaman böyle görürüm bende

Canim cok gecmis olsun ....
Ya su cogu doktorlar gelisiguzel antibiyotik yazmiyorlar mi sinir oluyorum....
O kadar burun kanamasi da normal degil ama canim....
Allah (c.c.) gostermesin bazen onemli bir belirti olabiliyor ....
Ayrca bende sekerin sinir degeri 143 mu 148 miydi neydi....
Seninkide normal gorunuyor

6, 5 kilo almisim ibrede gorunce ohaaaaa diye bagirinca doktor gulmeye basladi tepkin cok guzeldi dedi.Bu gidişle 15 kilo alacksin gibi sanki ideali 9 12 ama 13 15 de normal dedi.yanliz ibrede gordugum 61 kiloyu en fazla annemde duymustum.Accicik canim sıkıldı.

sağol canım benim oğlum 8 yaşında ve bugüne kadar 2 ya da üç şişe antibiyotik kullandı birisini zaten sünnet olduğunda kullanmıştı bizim çocuk doktorumuz var adam antibiyotiğe karşı yüksek ateşi olduğu zamanlarda bile vermedi doğal yollarla düşürdük hep yani şimdi hiç bir şey yokken çok saçma geldi bana bakacağım eğer devam ederse kanama durumu ona götürcem artık ayrıca şeker normal o zaman benimde doktora göndereceğim sonucu tekrar sağol tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…