2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Misafirlerin bir kismini bana gonderebilirsin pufpufum
Kalabalik geliyorlar diye yani ♥♥♥
Cok guzel agirlarim bak

geldi babanemler ve eve şimdi girdik onların yanına gittiydik.. Çok güzel yaaa kalabalık aileleri seviyore

valla ben eşimin tarafının da İst'da olmasını çok istiyorum..hepsini öyle çok seviyor öyle iyi anlaşıyorum ki..hele görümcemle o yüzden keşke bigün hepsi gelse İst'a

heheheheh çok tatlı olmuş .. Bende peepe alıcam büyük boy... Bideeeeee şu ana kucağından bende araştırıyorum ve şu an facorim chicco'nun o kadar emniyetli ve güzeldi ki fiyatı öyle 200 tl'cik

işte bu

oooyyyyyy çok güzeller çok şirinler gerçektende

Gunaydin kadinlar kulubunun en tatli anneleri ,minik kelebekleri ve minik kurabiyeleri! Biz bugun kizimla erken kalktik sacimizi yaptik makyajimizi yaptik suslendik puslendik sutumuzi de ictik ise gitmek icin yollara koyulduk.Mutlu , hastaliksiz, agrisiz, krampsiz , prens ve prenseslerimizi hissettiğimiz guzel ve huzurlu bir hafta biz haziran annelerinin olsun.

Aminnnnn canım.

Günaydın güzel anneler ve tatlı-şirin bebişleri.
Hayırlı,sağlıklı ve mutlu bir haftamız olsun inşallah.

günaydın kızlar kaç gündür giremiyorum annecim geldi memleketten yanıma okadar özlemiştimki tüm zamanımı onla geçirmek istedim ayrıca bebişime atkı bere takımı örmeye başladım annecim gelince heveslendim ilk örgüm bebebğime bakalım nasıl olcak sizlerde okadar çok konuşmussunuzki maşallah hızınıza yetişip geçmişi okuyamıyorumm

Günaydın kızlar uzun zamandır giremedim malum tatil memleketlere gittik daha dün aksam geldim ama her gün acaba kızlar neler yapıyor neler konusuyor hep bunları düşündüm ve bugün hemen pc basına oturdum :) hepinizi öpüyorum

Güle güle kullanın. Oyuncak da pek güzelmiş
saol eriğimm benim (=

bende 75 e aldım cnm 220de vardı chıcconun ama o bizi aştı (= 45 dk dan fazla tutmayın bebeği içinde dedi

günaydın annişler herkese mutlu haftalar 15 gün tatilden sonra bugün işe gideceğim çok alıştım eve inşallah unutmam işe gitmeyi

hıımmmm ben de beğendim bunu ama sanırım henüz türkiyede yok belki hazirana kadar gelirbir de hafiften sallansaymış süper olurmuş

Çok güzel canım gerçeten inşallah hep böyle gider bende nişanlıyken çok severdim ama evlenip gelince fazla muhabbet tez ayrılık getirir misali oldu sanırım kişiye göre değişiyor sanırım canım iyi insanlar denk gelmiş maşallah Allah bozmasın

Kızlaar ciciler topicinede ekledim ama buraya daha çok kişi bakıyor buraya da koyayım dedim.Bebek mevlüdü için böyle birşey olurmu sizce klasik mevlid kıyafetlerini sevmiyorum böyle bir şey yaptırsam basit mi olur? Eki Görüntüle 970463 Bu arada açıklamasını tekrar yapayım ayal ve el bilekleri,papyonu ve önündeki ayıcık figürünün kenarları taşla işlenmiş resimde net değil.Yanındaki taç anne için ama onu daha farklı yaptırabilirim çiçekleri çok abartı olmuş sadece fiyonklu sade birşey olabilir.

süper bir anlatım olmuş keşke her ürünün böyle tanıtımı olsa
ürün sallanmıyo ama sanırım bi de sallansaymış dört dörtlükmüş
paylaşım için teşekkürler dacanka...

Son düzenleme:

süper olur bence el emeğin gibisi var mı ama çok sevimli görünüyo nazar değmesin sonra bebeğine
hem o mevlüt kıyafetleri hiç rahat gelmedi bana bebeğin rahat huzurlu olması herşeyden önemli diye düşünüyorum bu rahat birşey aynı zamanda

Son düzenleme:

Gunaydin kizlarrrr
Tatlim siteye mi siparis veriliyor bu nasil oluyor???
Yoksa benim aklimda da osmanli kiyafeti var 40 i ici 90 liraya ondan alacagim
Buda sade ve hosmus begendim

Eki Görüntüle 969913 bende böyle birşey düşünüyorum canım ama üstündeki keçeden yapılmış onu yapabilirmiyim diye düşünüyorum :44:

bu daha kolay gözleri hazır alacaksın zaten silikon tabancasıyla yapıştır bıyıkları ve ağzını keçeli kalemle çiz geriye kafası kalıyo bide kulakları iki ton sarı alacaksın keçe çay bardağıyla kes direk burnunu bocuktanda yapabilirsin bu arada çok şekermiş bu da.keseleri makinada dikeceksin zaten onlar kolay bugun memlekete gidiyorum kızlar kesim aşamasının resimlerini koyucam ama dikilmiş yok elimde onuda geldikten sonra paylaşırım yeğenim hastalanmış diş çıkartıyo beni sayıklıyomuş uykusunda hiç kıyamam 2,5 yaşında daha onun yanına gidicem .

Son düzenleme:

Canım nazar olayını onlarda düşünmüşler galiba düğmelerini nazar boncuğundan yapmışlar benim hiç aklıma gelmemişti o

Gunaydin kizlarrrr
Tatlim siteye mi siparis veriliyor bu nasil oluyor???
Yoksa benim aklimda da osmanli kiyafeti var 40 i ici 90 liraya ondan alacagim
Buda sade ve hosmus begendim

Canım yazın olacağından o kıyafetler sanki bunaltıcı gibi geliyor bana birde ben daha değişi kimsede olmayanı seviyorum sanırım o yüzden bunu daha çok beğendim.Bu arada evet eskiden sipariş veriliyormuş ama şuan verilmiyor heralde,ben resmini aldım sadece terzime götüreceğim o yapar bana aynısını sadece şapkası daha farklı olabilir..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…