2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Aspirin hem solunum hem cilt alerjisi yapabilir beni doktorum uyarmıştı canım...

Son düzenleme:

Çook çokkk geçmiş olsun canım... Dua etmezmiyiz... Yatarak geçirmen gerekiyor anladığım kadarıyla bu şekilde istirahatle gebeliklerini tamamlayanlar vardı okuduğum kadarıyla... Sen moralini biraz daha yüksek tutmaya çalış buda çok önemli... İnşaallah herşey yoluna girer...

Hosgeldiniz canim
Ohhhhh oglun oldukca sansliymis desene....
Guzel gunlerde giyinsin

kızlar ayrıntılı ultraskonunuz kaç dakika sürdü doktor neler hakkında bilgi verdi

Yarım saat civarı sürdü canım...Benim böbreklerim, rahim ağzı mesafesi, rahmim... Bebeğin iskelet yapısı, kemikleri, omurgası, kafa tası, yüzü, parmakları, cinsel organı, iç organları, akciğerleri, kalbi,beyni, kan dolaşımı v.s. aklıma gelenler bunlar ama en ince ayrıntısına kadar bebekle ilgili her şeye bakıyor doktor. Zaten var olabilecek bütün sorunlar anlaşılıyormuş sadece Allah göstermesin burun delikleri kapalıdır kulağı kapalıdır v.s. bu tip şeyleri göremiyoruz ki bunlarda doğum sonrası halledilebilecek şeyler demişti doktorum...

Son düzenleme:
Kizlar randevudan ciktik plasentam yukari cikmis. problem yokmus su an demir hapina yeni basliyoruz bir suru bir seyler verdi 1 ay sonra şeker yuklememiz var .ultrasonda yuzunu yakindan gorduk doktor burnu cok guzel dedi. Gercekten o kadar tatliudi ki allahima sukurler olsun her sey cok guzeldi.Allah diger benim gibi olan arkadaslarin ve forumdaki tum arladaslarimin yuzunu guldursun , saglicakla yavrularimizi kucagimiza aldigimizo gostersin

Senin adina cok sevindim canim masaallah size
Darisi diger arkadaslara olsun ins. Plasentalari ciksin yukariya ♥♥♥

Hadi gözün aydınnnnn canım, diğer arkadaşlarımıza da bu bir ümit olsun. Herkesinki yukarı çıksın, allahım büyük, hepimize güzellikler versin

Gayet yardımcı oldun canım daha ne olsun bundan ıyısı şamda kayısı yalnız 2 sorum daha olacak. eğer bırdaha gıdecek olursan benım ıcın ogrenebılır mısın?
1. gullıver karyolanın soyle bır ozellıgı varmıs cocuk buyuyunce ondekı parmaklıkları cıkartabılıyormussun boylece kendı yatıp kalkabılıyormus. Acaba benım alacak oldugum hensvık karyoladada bu ozellık var mı?
2. koltugu nasıl kargoluyorlar ? montajı benım ıcın sıkıntı yaratır mı?
eğer oraya gıttıgınde aklına gelırse benım ıcın sorarsan memnun olurum. verdıgın bılgıler ıcımı rahatlattı cok ıncesın sağol.

Gördüğüm kadariyla senin dusundugun model sabit canim. Ama ben yinede bakarim yine..koltugu sorarim canim ama sanirim monte derdin olmaz tek parcadir buyuk ihtimalle..

canımmmmmm hoşgeldin evind o zaman hoşgeldin bilez daha ailemize yeni cicilerinizde hayırlı olsun..

ilk başlarda istiyor gibiydim bundan ama sonra vazgeçtim .. Daha doğrusu vageçtirildim ama iknada oldum almıcam bundan..

tatlım çok güzel bi haber bu.. Çok sevindim valla,Allah'ım hep böyle güzel haberler almayı nasip etsin inş..

Gördüğüm kadariyla senin dusundugun model sabit canim. Ama ben yinede bakarim yine..koltugu sorarim canim ama sanirim monte derdin olmaz tek parcadir buyuk ihtimalle..

Tamam canım ben senden haber beklerım artık. beşigin önü cıksaydı ıyı olurdu aslında. kafama takılan yonu bu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…