2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Kizlar randevudan ciktik plasentam yukari cikmis.:KK52: problem yokmus su an demir hapina yeni basliyoruz bir suru bir seyler verdi 1 ay sonra şeker yuklememiz var .ultrasonda yuzunu yakindan gorduk doktor burnu cok guzel dedi. Gercekten o kadar tatliudi ki allahima sukurler olsun her sey cok guzeldi.Allah diger benim gibi olan arkadaslarin ve forumdaki tum arladaslarimin yuzunu guldursun , saglicakla yavrularimizi kucagimiza aldigimizo gostersin:emir_bebek::nazar:

Ohh cok sukur canim. Icin ferahlamistir.. murnunu yerim bebisinin annesiii..Rabbim hepimizin kucağına nasip etsin..

hangisini kullaniyosun ve devam ediyo musun:2:

Ben yumurta takibiyle hamile kaldım canım daha o zaman dan kalp atışlarını duyana kadar coraspin kullandım ama normalde ailemde penisilin alerjisi olanlar var benimde alerjik rinitim var bu yüzden devam etmedim. İlk bikaç gün sonra bende kaşıntı yapmaya başladı özellikle bacaklarım sürekli kaşınıyordu bırakınca geçti... Şimdi kan sulandırıcı iğne kullanıyorum mecburen... :KK31:

Kizlar randevudan ciktik plasentam yukari cikmis.:KK52: problem yokmus su an demir hapina yeni basliyoruz bir suru bir seyler verdi 1 ay sonra şeker yuklememiz var .ultrasonda yuzunu yakindan gorduk doktor burnu cok guzel dedi. Gercekten o kadar tatliudi ki allahima sukurler olsun her sey cok guzeldi.Allah diger benim gibi olan arkadaslarin ve forumdaki tum arladaslarimin yuzunu guldursun , saglicakla yavrularimizi kucagimiza aldigimizo gostersin:emir_bebek::nazar:

Gözünaydın canım...:) plasentanın yukarı çıkmasına ayrıca sevindim... :nazar: Ultrasonda yüzünü görmek çok başka bi duygu çok güzel insan inanamıyo... :KK16:

O zaman sen göğüs ucu alacaksın canım ilk başta ver ilk önce hemşire zaten söylüyor göğüs ucunuz çıkmaz alın diye.. sen önceden al yanında bulunsun ama hemen kullanma belki emerken çıkar...
Evet ben doğumdan önce hazir edeyim cnm önemli aslında

canım göğüs ucu için ayva çekirdeğini suda bekletip jelleşmesini sağlıyosun. doğuma yakın vve doğumdan sonra da kullanabiliyosun. bebiş emerken kullansan da sorun yok doğal olduğu için.. ayvanın yararları say say bitmez zaten. aklında bulunsun..

canım sıkma canını Allah'ın izniyle birşeycik olmicaktır..

canım çoook geçmiş olsun.. İnşallah en kısa zaman içerisinde yukarı çıkar da bebiş de zamanında gelir.. sen üzülüp ağlayığ bebişi de iyice üzme emi annesi

ay göğüs ucu konusunda şanslıyım galiba.. genç kızlığımda çıkmazdı ama hamile kaldığımdan beri hazıroldalar ikisi de.. :KK17::KK17::KK17: iş yerinde kazağımdan belli oluyo nası saklicaamı şaşırıyorum yaa:KK17::KK17::KK17:
Ah ne güzel bnm hele bi tanesi resmen gömülü:KK52:

Merhaba kızlar
Bayağıdır yazamadım, haberler güzel çok şükür. Şu yurtdışında yapılan harmony test sonucu iyi çıktı ve 4D usg de de dr hem kızımın yüzünü hem de kalp damarlarını bu defa görebildi ve gelişimi normal dedi.
Öte yandan oğluşumun da ateşini zar zor da olsa kontrol altına alabildik şükür ki...
Yalnız bu gece uyuyamama ve uyuyamayınca da acıkma olayı kötü :)
Bu son iki haftada kilo artılım arttı malesef... Toplamda şuan 6-6,5 kilo almış durumdayım. Bu şekilde bakınca normal gibi ama son iki haftada 1,5 kilo aldım. Bana bu normal gelmedi işte :KK43: bilemedim acaba sizlerde de mi böyle oldu ? Valla ben oğlumda toplam 11 kilo almıştım, ama ona hamileyken o kadar çok yüzdüm ki kilom da çok belli olmuyordu. Bu zilli de dr beni zaten 2 hafta kadar hep yatacaksın, dinleneceksin diye diye iyice hareketsiz kıldı.

Bu arada burada olmadığım dönemde güzel haberler getirenlere maşallah
Hasta olanlar varsa (umarım yoktur ) geçmiş olsun
Sıkıntılı zamanlar geçirenler olduysa Rabbim yardımcınız olsun diyorum.
Hayırlısıyla bebeişlerimizi sağlıkla kucaklamayı ve ömrümüzce de sağlıkla büyütebilmeyi diliyorum...
Herkese sevgi ve selamlar :emir_bebek:

Gözün aydın canım çok sevindim.Darısı bana inşallah.

günaydınn annişler cumartesi bile çalışan annişlerede kolay gelsin ilk sırada ben :) dün den beri kıpır kıpır yerinde durmayan dedesi babanesi konuşurken hopur hopur lafa giren oğluşum karın ağrısıyla uyandırdı beni aşırı hareketten mi nedir işim var bu oğlanla :KK49:

Günaydınlar ağrısız,bol tekmeli, mutlu ve güzel haftasonları diliyorum hepimize.

Kızlar tek taraflı kasık ağrılarınız varmı?Böyle iğne batması gibi.Bende dünden bu yana var iğneyi batırıp çekiyorlar gibi ara ara oluyor öyle şiddetli bir ağrı değil.2 gündür kabızlık vardı şükür bugün ihtiyacımı giderebildim biraz acaba ondan mı diyordum ama hala var.

Merhaba kızlar
Bayağıdır yazamadım, haberler güzel çok şükür. Şu yurtdışında yapılan harmony test sonucu iyi çıktı ve 4D usg de de dr hem kızımın yüzünü hem de kalp damarlarını bu defa görebildi ve gelişimi normal dedi.
Öte yandan oğluşumun da ateşini zar zor da olsa kontrol altına alabildik şükür ki...
Yalnız bu gece uyuyamama ve uyuyamayınca da acıkma olayı kötü :)
Bu son iki haftada kilo artılım arttı malesef... Toplamda şuan 6-6,5 kilo almış durumdayım. Bu şekilde bakınca normal gibi ama son iki haftada 1,5 kilo aldım. Bana bu normal gelmedi işte :KK43: bilemedim acaba sizlerde de mi böyle oldu ? Valla ben oğlumda toplam 11 kilo almıştım, ama ona hamileyken o kadar çok yüzdüm ki kilom da çok belli olmuyordu. Bu zilli de dr beni zaten 2 hafta kadar hep yatacaksın, dinleneceksin diye diye iyice hareketsiz kıldı.

Bu arada burada olmadığım dönemde güzel haberler getirenlere maşallah
Hasta olanlar varsa (umarım yoktur ) geçmiş olsun
Sıkıntılı zamanlar geçirenler olduysa Rabbim yardımcınız olsun diyorum.
Hayırlısıyla bebeişlerimizi sağlıkla kucaklamayı ve ömrümüzce de sağlıkla büyütebilmeyi diliyorum...
Herkese sevgi ve selamlar :emir_bebek:

canlarım güzel haberleriniz için çooooook sevindim. Allah hepimizin bebişlerini bize bizleri de bebişlerimize bağışlasın inşallahhh (Amin)

Kızlar tek taraflı kasık ağrılarınız varmı?Böyle iğne batması gibi.Bende dünden bu yana var iğneyi batırıp çekiyorlar gibi ara ara oluyor öyle şiddetli bir ağrı değil.2 gündür kabızlık vardı şükür bugün ihtiyacımı giderebildim biraz acaba ondan mı diyordum ama hala var.

canım benim de 2 3 gündür tam kabızlık değil ama sorunum var ve kasıklarım çok ağrıyor. bi de idrar yolları enfeksiyonu varmış. acaba ondan mı ağrıyo diyodum ben de. dün hatta akşam bi ara acile gidelim diyecektim ağrıdan korktum baya.. ama tuvalete girince geçiyo. öyle olunca dedim ya bağırsak problemi ya da idrar yolları problemi :KK53::KK53::KK53: dikkat de ediyorum bol su içiyorum neden böyle oluyo bilmiyorum:KK14::KK14::KK14::KK14:

bu arada kızlar acayip rüyalar görüyorum yaa gece boyunca bugün resmen bilimkurgu filmi izledim rüyamda:KK53::KK53::KK53:

karnının buyumesınden dolayı kasıklara dogru agrı olabılıyor bende de arasıra oluyor oyle bısey.

günaydınn annişler cumartesi bile çalışan annişlerede kolay gelsin ilk sırada ben :) dün den beri kıpır kıpır yerinde durmayan dedesi babanesi konuşurken hopur hopur lafa giren oğluşum karın ağrısıyla uyandırdı beni aşırı hareketten mi nedir işim var bu oğlanla :KK49:

sımdıden yaramazlıga basladı desene :)
ben kızıma hamıleyken cok hareketlıydı karnımda sureklı sagdan sola kayıyordu sımdıkı hamılelıgım oyle degıl cok az hıssedıyorum ve devamlı sabıt bır yere pıtlıyo tembel olucak galıba

iyi akşamlar sevgili annişler şu ürün hakkında görüşlerinizi merak ettim bizim bebekler yaz bebeği ya kalın mı gelir acaba ne dersiniz bi göz atın http://www.bebekhouse.com/?urun-2306-sevibebe-yenidogan-bebek-yatagi cvplrınzı bekliyorum

ben boyle bısey tavsıye etmem canım hıc kullanıslı degıl zaten yaz bebegı olucak hıc gerek yok bunun yerıne anakucagı daha ıyı sallanabılmesı ısını kolaylastırır ben mutfakta ısım oldugu zaman ıcıne koyup ayagımlada sallıyodum dısarı cıkıncada ıcınde rahatca uyutabılırsın herturlu kolaylık yanı

ınsallah bır daha sorun yasamazsın canım her zaman guzel haberler duyarız ınsallah

Senin adina cok sevindim canim masaallah size :KK16:
Darisi diger arkadaslara olsun ins. Plasentalari ciksin yukariya ♥♥♥

Sağol canım, amin inşallah .Demek ki 26-28. haftadan da önce yukarı çıkabiliyormuş.

Hadi gözün aydınnnnn :KK16::KK16::emir_bebek:canım, diğer arkadaşlarımıza da bu bir ümit olsun. Herkesinki yukarı çıksın, allahım büyük, hepimize güzellikler versin :emir_bebek::nazar:

Sagol canım evet burdan paylaştığımız şeyler başka bir arkadaşımız için inanç kaynağı umut ışığı olabiliyor benim durumumda olan tüm arkadaşlarıma bu bir umut olsun

canımmmmmm hoşgeldin evind o zaman hoşgeldin bilez daha ailemize :KK34: yeni cicilerinizde hayırlı olsun..

ilk başlarda istiyor gibiydim bundan ama sonra vazgeçtim .. Daha doğrusu vageçtirildim :KK1: ama iknada oldum almıcam bundan..

tatlım çok güzel bi haber bu.. Çok sevindim valla,Allah'ım hep böyle güzel haberler almayı nasip etsin inş..

Pufpuffum sağol tatlım güzel dileklerin ve desteğin için teşekkürler .Hepimiz için inşallah.

Ohh cok sukur canim. Icin ferahlamistir.. murnunu yerim bebisinin annesiii..Rabbim hepimizin kucağına nasip etsin..

Gözünaydın canım...:) plasentanın yukarı çıkmasına ayrıca sevindim... :nazar: Ultrasonda yüzünü görmek çok başka bi duygu çok güzel insan inanamıyo... :KK16:

Teşekkür ederim onun o yüzü elleriyle oynayışı ayaklarını tutuşunu görmek çok başka .Allah bu duyguyu dileyen her çifte nasip etsin

Gözün aydın canım çok sevindim.Darısı bana inşallah.

Amin canım sağol dualarımdasınız bak benim durumum sana umut olsun.Umarım mahtuana da mesajımı okur ve biraz olsun üzüntüsü diner
karnının buyumesınden dolayı kasıklara dogru agrı olabılıyor bende de arasıra oluyor oyle bısey.

ınsallah bır daha sorun yasamazsın canım her zaman guzel haberler duyarız ınsallah

İnşallah canım şimdilik bir problem yok tabi ne olacağı hiç belli olmaz yine de hep dikkatli olmak gerek sanırım çok yorulmamak onemli ama bunu nasıl başarıcaz bilmiyorum

canlarım güzel haberleriniz için çooooook sevindim. Allah hepimizin bebişlerini bize bizleri de bebişlerimize bağışlasın inşallahhh (Amin)

canım benim de 2 3 gündür tam kabızlık değil ama sorunum var ve kasıklarım çok ağrıyor. bi de idrar yolları enfeksiyonu varmış. acaba ondan mı ağrıyo diyodum ben de. dün hatta akşam bi ara acile gidelim diyecektim ağrıdan korktum baya.. ama tuvalete girince geçiyo. öyle olunca dedim ya bağırsak problemi ya da idrar yolları problemi :KK53::KK53::KK53: dikkat de ediyorum bol su içiyorum neden böyle oluyo bilmiyorum:KK14::KK14::KK14::KK14:

bu arada kızlar acayip rüyalar görüyorum yaa gece boyunca bugün resmen bilimkurgu filmi izledim rüyamda:KK53::KK53::KK53:

Sağol canım destek ve güzel dileklerin için.Bu aralar o kadar ilginç şeyler görürmüşüz ki hatta her hamile bunu not etsem diye düşünürmüş ilginç ,bazen ürkütücü, tuhaf ,güzel çok normalmiş.Geçmiş olsun canım bence yine de doktorunu arayıp tam bu agrını anlat başka bir şey olduğundan değil de belki ekstra bir ilaç verir yada bir çözüm önerir ağrısını daha az hissedersin yada hiç hissetmezsin böylece

nasılsınız canlar hava bugün bursada çook güzel bende çarşıya çıkıp azıcık kızım için bişeyler bakınayım diyorum ayrıca cumartesi çalışan annelere kolaylıklar diliyorummm Allah'tan ben cumartesileri gitmiyorum..ayrıca benimde kızımın kapı süsü ve lohusa şerbeti sunumu için bardak ve tepsileri hazır el emeği göz nuru

$20140208_100911.jpg $20140208_100920.jpg $IMG_20140206_064248.jpg

gözün aydın canım çok sevindim sorunun çözülmesine
bizimde 14 şubatta kızımla görüş günümüz detaylı ugs ye giricez çok korkuyorum inşallah kötü bişey çıkmaz

X