2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Bak ne güzel ıyıye dogru gıdıyorsun cok sevındım biraz daha sabret daha da rahatlayacaksın insallah...

89 tl ye aldik tatlim 3-4 yasina kadarda kullanirmis bizde hem ucuz hemde saglikli die hemen aldik

ben de ikea inceliyorum uzun zamandır ama senın aldıgına rastlamadım yanı boyasız var ama 139 tl. asıl sorum su benım yasadıgım yerde ikea yok. ınternetten sipariş dusunuyorum. almayı dusundugum urunlerden bahsetmek ısterım eger o urunlerı gorduysen bana fıkrını yazabılırsın belkı?

Kızlar bende acayip bel agrısı başladı namazı bile sandalyede kıldm daha 6aylık bile olmadım nırmal mi bu kadar bel ağrısı acaba

Kızlar bende acayip bel agrısı başladı namazı bile sandalyede kıldm daha 6aylık bile olmadım nırmal mi bu kadar bel ağrısı acaba

Canım olurmu haftaya cuma 6. Ayımız bitiyor kısmetse, kk hamilelik takvimine göre 24. Hafta 6. Aya denk geliyor benim de bel ağrılarım var, eşim bana 3 aylık olduğumuzdan beri normal kılmamıza izin vermiyor başımda bekliyor sandalyeye otutturuyor deli adam hepten kafayı yedi

canım benimde 7 si seninki 8 i imiş 6. ayımız mı bitiyor haftaya yani 7. aya mı giriyoruz:26:

bu twist modelinde öyle bi sıkıntı olacak bi durum yok ki ama.. ben yakından da inceledim.. :26:

valla canım bizde çok yakından inceledik benim aklım kaldı ama o ilerideki oluşabilecek rahatsızlık yüzünden almadım alamadım yani yoksa çok güzeldi 360 derece dönmesi falan çok hoştu herşeyi ama işte

canım benimde 7 si seninki 8 i imiş 6. ayımız mı bitiyor haftaya yani 7. aya mı giriyoruz:26:

hafta bazında ay aynı şey olmuyor canım yani 24/4 yaptıgında 6 cıkıyor ama sen 6 aylık olmuyorsun sen son adet tarihini baz alıp ay olarak hesapla hafta ile ay uyumlu olmuyor bu durumda 40/4= 10 ay olur o zaman.

http://www.kadinlarkulubu.com/portal/hesaplamalar/gun-gun-hamilelik-gebelik-takvimi

Bu takvimden bakarsan, benim aslında 5 haziran çıkıyor ultrasonda, ama buraya kayıda girerken sat ne göre girmiştim, senin c.tesi olabilir ama yine de bak sende takvime

benim randevum var da nisa da yapacagım ayrıntılı ultr. cok merak edıyorum ultrason görüntüleri nasıl? memnun kalan var mı?

Tabi canim bu iste 139 dan dusmustu biz ordan bebek kuveti aldik perde baktik oyun halilari falan cok guzel sen yaz bana eger gordugum seylerse tabi elimden geldigince yardimci olurum.

İyi akşamlar şeker.. Bende ikea dakini düşünüyorum. Zaten ikea ya çok yakın oturuyorum. 2 gün önce gidip şöyle bir göz attım. Görüntü olarak kullanış olarak çok güzel görünüyor. Hem fiyatları da düşmüş sömestr nedeniyle. 2 kademe özelliği var ayarlanıyor. birde bebek büyüyünce parmaklığın bir kenarı sökülebiliyor. gayet kullanışlı geldi bana. ama sadece aklıma takılan sallanmaması. görevliyle konuşmadım bunlar benim tespitlerim. ama hepsini inceledim karyola modelinde olanlar sallanmıyor..

Ozaman aradığım kişisin :) Burdan bı arkadasa daha da sormuştum sen yakınmıssın sana da sorayım dedım. yasadıgım yerde ikea yok o yuzden aklıma gelenlerı sormak ıstıyorum belkı fıkrın vardır. bebek odası mobılyalarını oradan almak ıstıyorum internetten sıparış dusunuyorum. almak istediğim ürünleri söylesem bana fikrını soyler mısın? belkı o urunlere sen de bakmıssındır bı fıkrın vardır? nihayetinde hiç görmeden sipariş vermek bıraz zor o yuzden gorenlere sormak ıstıyorum. Hasta olmasaydım eşimle nıyetımız 15 tatilde 2 gunluğune izmir ya da ankaraya gıdıp hem gezmek hem de ikea ya ugramak tı ama nasıp olmadı bu yuzden fıkırlerınıze ıhtıyacım var.

bende bel agrısı hamılelıgın basından berı var yarın bende detaylı ulturosona gıdıorum görüş günümüz malum bakalaım oglusum ne durumda

Ben de 5buucuk aylığım diyrm dgru aslında baya büyümüş keretalar benm bünye taşır inşallah koca oğlanı:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…