2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
[/CODE]
Tabi canim bu iste 139 dan dusmustu biz ordan bebek kuveti aldik perde baktik oyun halilari falan cok guzel sen yaz bana eger gordugum seylerse tabi elimden geldigince yardimci olurum.

Hensvik karyola
Hensvik gardrop
Hensvik alt değiştirme
Malm 3 çekmeceli şifonyer
Cibinlik
Gullunge bakım minderi
Gullunge bakım minderi kılıfı
Link eklemeyi beceremedim

hafta bazında ay aynı şey olmuyor canım yani 24/4 yaptıgında 6 cıkıyor ama sen 6 aylık olmuyorsun sen son adet tarihini baz alıp ay olarak hesapla hafta ile ay uyumlu olmuyor bu durumda 40/4= 10 ay olur o zaman.

bende bel agrısı hamılelıgın basından berı var yarın bende detaylı ulturosona gıdıorum görüş günümüz malum bakalaım oglusum ne durumda

Hadi bakalım güzel haberlerinizi bekliyoruz, ağrılarınıda söyle dr. na canım belki vitamin verir bana mağnezyum+ çinko karşımı bir vitamin verdi çok iyi geldi.

evet ya ohepguzelim bu hic aklima gelmemisti. bu benim ikincu hamileligim ve ilkinde hic boyle bisey olmamisti. aspirinde kullanmamistim zaten. butun ilaclari eledim ben o yapmaz bu yapmaz diye ama aspirin gelmedi aklima hemen prospektusu okuyorum.. gerci dr artik birakabilirsin dedi ama... ondansa eger bu iskence bitecek demektir

bende bel agrısı hamılelıgın basından berı var yarın bende detaylı ulturosona gıdıorum görüş günümüz malum bakalaım oglusum ne durumda
benim de yarın detaylı günü bakalım sabırsızlıkla bekliyorum hem ben cinsiyet de öğrenmedim onu da öğrenirim inş yarın
sen ne zaman öğrendin canım?

Hadi bakalım güzel haberlerinizi bekliyoruz, ağrılarınıda söyle dr. na canım belki vitamin verir bana mağnezyum+ çinko karşımı bir vitamin verdi çok iyi geldi.
saol cnm kendı dr umu goremeyebılıırım belkıde goruruum emın degılım radyolog bakıcak cunku :) ama ilacı soylıycem
benim de yarın detaylı günü bakalım sabırsızlıkla bekliyorum hem ben cinsiyet de öğrenmedim onu da öğrenirim inş yarın

inş. sonuclaırmızı güzel çıkar cnm benim ben 15. haftada ogrendım dr %90 dedi yarın netleşir heralde kız derse kut dıye bayılırım heralde

sen merak etme canım yukarı çıkacak buna inan. mesela benim en son gittiğimde sormuştum doktora. çıkmış mı yukarı diye. birazcık çıkmış ama hala istediğim yerde değil demişti. bakalım ayın 15inde tekrar gidicem. yavas yavas yukarı çıkacak plasentalar da bebişlerimiz de. sen yeter ki rahat ol sen yeter ki buna inan ve bebişini üzme. bir de rabbime bol bol dua et canım hem minnakın ve senin hem de bizim için:) bir de buraya sık sık yaz da bizi merakta koyma olur mu?

daha cinsiyet heyecanını yaşayamadın kızzzz inş öğrenirsin artık netleşir..

inş. sonuclaırmızı güzel çıkar cnm benim ben 15. haftada ogrendım dr %90 dedi yarın netleşir heralde kız derse kut dıye bayılırım heralde [/QUOTE]

heran bi sürprizle karşılaşabilirsinhazırlıklı ol
güzel haberlerini bekliyorum

daha cinsiyet heyecanını yaşayamadın kızzzz inş öğrenirsin artık netleşir..
tahminde bile bulunmadı ki doktorum hiçbir fikrim yok yani ama çok merak ediyorum yaa öğrenirsem tam gaz ALIŞVERİŞ BAŞLASINNNNTABİ EL EMEĞİ HAZIRLIKLAR DA

Tabi canim bu iste 139 dan dusmustu biz ordan bebek kuveti aldik perde baktik oyun halilari falan cok guzel sen yaz bana eger gordugum seylerse tabi elimden geldigince yardimci olurum.

canım yaa indirim devam ediyor mu acaba bi bilgin var mı? eğer öyleyse ben de almak isterim çünkü bebek 3-5 yaşına gelinceye kadar takım şeklinde oda yapmayım sonra genç odası gibi kaydıraklı falan alayım istiyorum ben. o yatağı alırsam ikeadan bir de gardrop alırım tamamdır:)

2.doz mu? Aneeeey
yav o daha sonra yapılmıyor muydu? Yani doğumdan sonra falan..
[/QUOTE]

Evet ilk dozdan 1 ay sonra 2. Doz 5 tamamlamak istiyosan 3. Doz 6 aysonra 4-5 bırer yıl arayla ben tammlıycam buyuk ıhtımal bıdaha olmaya gerek yokmuş omur boyu koruyucu oluyomuş

cnm benim fiyatıda çok uygunmuş..bizde ıkeadan düşünüyoruz nasipse inşallah en kısa zamanda almaya gidicez..sizde iyi günlerde kullanın şekerim..:)..

Canım senin adına cok üzüldüm ama burada bu sorunu yaşayan bir sürü annemiz var. Onlar da bu dönemi hayırlısıyla atlatıp saglıklarına kavuştular. Zaten sana yazmış bir çoğu. Hiç kendini de bebegini de yıpratma. Herşey yoluna girecek, göreceksin

tabiki canım .. sen almak istediğin ürünleri söyle ben gidince yine inceleyim ve satıcı ile de görüşeyim..

Kızlar selaammm; Evime geldim bugün. Içim biraz buruk ailemden ayrıldım. Belki de dogum yaptığımda gorebilecekler beni bir daha. Otobüse bindikten sonra dudagımı tamamen kaplayan kocaman bir uçuk çıktı. Çok da aglaştık ayrılırken:-( Diger yandan da yalnız gitmiştim, eşime kavuştum.
Ogluma bir sürü ciciler aldık teyzesiyle. Bir de kocaaman bir koliyle yegenimin kıyafetlerini getirdim. Hepsi gıcır gıcır, çoğu daha hiç kullanılmamış. Yegenim daha 1,5 yaşında o yuzden de hepsi taze. Kıyafet faslını kapatmış bulunmaktayım O yüzden oğlum çok şanslı.

tabiki canım .. sen almak istediğin ürünleri söyle ben gidince yine inceleyim ve satıcı ile de görüşeyim..

Süper olur aslında yazdım almak ıstedıklerımı belki görmüşsündür bı arkadasa daha sormustum ya sana da yazayım ikinizin de fikrini alıp bı degerlendırme yapayım dıyorum.
Hensvik karyola
Hensvik gardrop
Hensvik alt değiştirme
Malm 3 çekmeceli şifonyer
Cibinlik
Gullunge bakım minderi
Gullunge bakım minderi kılıfı
bi de Ektorp jennylund koltuk( ama koltuğu nasıl gonderıyorlar montajını nasıl yaparız bilemedım acıkcası)
şimdiden sağol

canım bence o bebek karyolasını alma sallanan bi ürün düşün tabi sen bilirsin yine de bu benim fikrim

hehehe şimcik şööle oluyor canımcım. İnternetten baktım şimdi hangilerini söylüyorsun diye gidince de gezmiştim zaten şu şekilde yardımcı olayım:

Hensvik karyola: 2 kademeli oluyor hatırladığım kadarıyla. Bebek küçükken üst kademede büyüyünce de en alt kademede kullanabilirsin.. gayet şık bende bunu düşünüyorum şimdilik..
Hensvik gardrop: Bu gardrop gayet güzel ve kullanışlı. Hem kaba değil çok yer kaplamıyor hem de bebeğin eşyalarının bir çoğunu alır.. İçinde askı sistemi var alt katlarda da bölmeler..
Hensvik alt değiştirme: Buna bayıldığımı söyleyebilirim. yüksekliği oldukça güzel bebeğin altını çok rahat değiştirebilirsin.. Birde pano gibi sanırım daha sonra üzerindeki minderi alıp içeri de katlayabiliyorsun (bundan çok emin değilim öyle görünüyordu).. Gayet dekoratif ve şık bir ürün..
Cibinlik: Cibinliği 2 tane beşiğe asmışlardı orda inceledim. Beşiğe takmak için bir aparatı var ve bayağı yüksek oluyor taktığın zaman.. Ama çok şık ve gösterişli..
Gullunge bakım minderi: Kumaşı terletmeyen cinsten keten gibi ve ne çok yumuşak elyaf gibi ne de sert sünger gibi. Orta kararda.. Alt değiştirme masasından kayacak bir yapısı yok.. Kullanışlı görünüyor..
Ektorp Jennylund koltuk: yani sıradan bir koltuk işte Geçerken gözğme çarptı ama açıkcası oturup rahatlığını denemedim..

Umarım yardımcı olabilmişimdir canım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…