2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

canım bakalım idrar yolları için verdiği ilaç bitsin diye bekliyorum. eğer geçmezse gidicem. 17sinde de detaylım var.. gün sayıyorum gene off rüyam çok komik gibi ama böyle korkutucu gibi bir değişikti. bebekle alakalı bir şey yoktu ama tam film gibiydi not alsam bi senaryo çıkardı

Hepsine bayildim canim. Çok çok guzellerr.. iyi gunlerde kullanin inşallah. .

Kızlar hamileliğinde diyet yapan ,diyetisyene giden yada gitmeyi düşünen var mı?? Ben çok kilo alıyorum ve kararsızlık içindeyim.

[/CODE]

Hensvik karyola
Hensvik gardrop
Hensvik alt değiştirme
Malm 3 çekmeceli şifonyer
Cibinlik
Gullunge bakım minderi
Gullunge bakım minderi kılıfı
Link eklemeyi beceremedim

Canim o urunlerin hepsine baktim hatta odalar yapmislar elledik inceledik hepsi guzel aklinda suphen olmasin..bizde gardolabi senin begendiginden alacagiz biz bide sallanan sandalye aliyoruz bebegi emzirirken kolay olur die sallanan sandalyeside superdi.yalniz alt acma biz gulliver alacagiz 179 tl cunku bize daha uygun geldi minderler falan guzel.herseyden once cilalar zehirsiz ve minder kumaslari hep pamuklu alerji yapmayacak sekildelrr perdeleride cok tatli onlarida incele kisacasi biz ikeanin besigini dolaplarini bebek urunlerinin hepsini cok sevdik..insallah seninde icine siner Allah kolayliklar versin..

Ay kizlar dun disciye gittim..bebisten dolati dis taslarim olmustu surekli kanio die onlari temizlettim disciden cikarken mrdivenden dustum.ama oyle boyle vurmadim dizlerimi bide mermerdi merdiven resmen bir diz kapagi daha oldu dizimde bide tek elimde korkulugu tutuyodum nasil sıktıysam kendimi kolumu burktum ama iste anne olmak boyleymis demekki bi elim karnimda aklim cikti neyseki dizlerimin uzerine dustum insan kendini degil artik icindeki cani dusunuyo..aman kendinize cok dikkat edin dunden beri soktayim nasil korktuysam dudagim ucuklamis bu sabah ;(

Ellerine sağlık çok güzeller..

Neslihan bunlar cok güzel lohusa şerbet bardaklarına bayıldım sen mi yaptın. Süsleme eşyalarını nerden aldın bende yapmak istiyorum. Bardakları özel mi aldın?

Geçmiş olsun canım,aman dikkat et kendine.Doktora gittin mi? Bu arada katılıyorum canım hamile olduğumu öğrendiğimden beri kendimi hiç düşünmez oldum varsa yoksa oğlum,her türlü fedakarlığı yapıosun hiç şikayet etmeden hemde,canım annem bana hala çocukmuşum gibi davranır bende kızardım ama şimdi çok iyi anlıyorum onu sağ salim doğsun hepimizin evlatları inşallah

Arkadaşlar, dün saat 16.00 da tetanoz aşımı oldum. Ama bugün saat 12.30 hala ne bir ağrı ne bir sızı var. Hatta sizlerin önceki yorumlarını okuyup sol koluma yaptırdım. Acaba, neden ağrımıyor, yoksa bana yanlış aşımı yaptılar, küçük bir kutuydu ama hemşirede olduğu için üzerinde ne yazıyor okumadım. Benim gibi hiçbişey hissetmeyen var mı?

geçmiş olsun canım Allah korumuş valla çok üzüldüm
dikkat et kendinede bebeğinede şokuda atlatırsın inşallah düşünmemeye çalış canım geçti gitti bebeğin seninle çok şükür

Hepsine bayildim canim. Çok çok guzellerr.. iyi gunlerde kullanin inşallah. .
teşekkür ederim cnmmm
ahh cnm çok geçmiş olsun Rabbim koruyo bebişlerimizi..annelik işte ilk önce can sonra canan diyoruz
Ellerine sağlık çok güzeller..
teşekkürler
Neslihan bunlar cok güzel lohusa şerbet bardaklarına bayıldım sen mi yaptın. Süsleme eşyalarını nerden aldın bende yapmak istiyorum. Bardakları özel mi aldın?

canım bardaklar çeyizimdendi kahvenin yanına koyuyodum sanırım özdilekten almıştım ben tekstilde satınalmada çalıştığım için her malzeme elimin altında ama bulunmucak şeyler değil..kapı süsünü keçeden ve bikaç süsten yaptım..tepsime taftadan tepsi örtüsü dikip kenarlarına dantel diktidim bardaklarada geçirmeli dantel diktirip üstlerine iğneli broş taktım biraz işyerimin verdiği avantajda var cnm

O gun burda agdadan jiletten bahsesildi ya ruyamda beyaz bir jilet kullaniyomusum ama hwe yerimi kesmisim kor jilet miydi ne anlamadim gerçekten senaryo olur bu rüyalar

gözün aydın canım çok sevindim sorunun çözülmesine
bizimde 14 şubatta kızımla görüş günümüz detaylı ugs ye giricez çok korkuyorum inşallah kötü bişey çıkmaz
Ohh ne guzel bir gorus gunu 14 subatta iki sevgili ni birsen goruceksin. Kizinizin size 14 subat surprizi olacak

Bugun benim icin yogun olacak kizkardesim haftaya nisanlaniyo alisverise cikiyoruz bayagi yorucu olacak ama firsat buldukca okurum buralari

Son düzenleme:

Canim cok gecmis olsun......
Ben merdivenlerden cok korkuyorum bir gorseniz kucuk cocuklar gibi tin tin iniyorum .....
Insan gercekten bebegine birsey olacak diye cok korkuyor.....
Baksana sana neler olmus umrunda bile degil ♥♥♥
Kazasiz belasiz atlatiriz su hamilelik donemini ins.

Canim cok guzeller bunlar.....
Rabb'im guzel gunlerde kullanmani nasip etsin

Benimde hiç ağrım olmadı aşıyı 30 Ocak'ta yaptırmıştım. Sadece aşıyı vurulduktan sonraki gün şişti sertleşti o sertlikte 3-4 günde geçti.

Son düzenleme:

ohh oh maşallah ne güzel haberlerle gelmişsin böyle.. Hep bu şekilde devam eder inş

beni hâlâ daha çağırmadılar yav

Kızlar hamileliğinde diyet yapan ,diyetisyene giden yada gitmeyi düşünen var mı?? Ben çok kilo alıyorum ve kararsızlık içindeyim.

Ben 3. Ayımızda gitmiştim, bir anda 2 kilo alınca gideyim belki neler yemem gerektiğini söyler diye. Sonra birde kontrole gittik. Şimdi şeker yükleme testim azıcık yüksek çıkınca doktorum yine diyetisyene danış dedi. Önümüzdeki hafta gideceğim bakalım. Şimdi çikolata ( sadece madlen) dışında tatlı yemiyorum, bakalım dr. Ne diyecek ?

çok güzel ve şık bende kısmetse böyle süslü şeyler yapıcam inş..

benimkide bi o kadar uysal ve uslu annesini hiç üzmücek demek.. Bide beyefendiyi hissedeydim iyiydi

Cok gecmiş Olsn canm dikkat et kendine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…