2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

o zaman size tüm bu güzel haberler için kocaman maşallah diyorum

o zaman size tüm bu güzel haberler için kocaman maşallah diyorum

Teşekkürederim...:)

Bişey sorucam canım aspirin kullanıyormusun çünkü oda kaşıntı yapabiliyor... Bide çevrende rossmann mağazası varsa orada hamileler için bi losyon satılıyor tavsiye ederim benim cildim kuru hamile kaldığımdan beri dahada arttı üstelik hassas alerjiktir o losyon bana çok iyi geldi ve çok da uygun ...

Gözün aydın olsun canım.Bebişine de maşallah

canım göğüs ucu için ayva çekirdeğini suda bekletip jelleşmesini sağlıyosun. doğuma yakın vve doğumdan sonra da kullanabiliyosun. bebiş emerken kullansan da sorun yok doğal olduğu için.. ayvanın yararları say say bitmez zaten. aklında bulunsun..

canım sıkma canını Allah'ın izniyle birşeycik olmicaktır..

canım çoook geçmiş olsun.. İnşallah en kısa zaman içerisinde yukarı çıkar da bebiş de zamanında gelir.. sen üzülüp ağlayığ bebişi de iyice üzme emi annesi

aaa iyimiş kız bu benimde biri arada çıkıyo üşüyünce falan

ay göğüs ucu konusunda şanslıyım galiba.. genç kızlığımda çıkmazdı ama hamile kaldığımdan beri hazıroldalar ikisi de.. iş yerinde kazağımdan belli oluyo nası saklicaamı şaşırıyorum yaa

eyvah eyvah benim arabanın bagajı küçükk :)özelcan bebe mağazasındada 950ye ineriz dediler (söğütözündekinde belki ulustaki dahada iner :) )

canım 89 tl mi yoksa 890 mı rakam dikkatimi çektide

ben tek kelimeyle Twist'e ba-yılllll-dıııııımmmm birebir de baktım inceledim.. Çok güzeldi.. Ve kısmetse almayı yada aileden birine aldırmayı düşünüyorum..

evet canım bende önce chicco trio living'i incelemiştim hoşuma gitmişti ama sonra kraft twist'i görünce aklım onda kaldı...hem portbebe olabiliyor hemde istediğin zaman bebeğin yönünü değiştirebiliyosun bi hareketle ona bayıldım bende :) oturdum ikisininde videosunu izledim bigün boyunca :) ankarada bi indirim var bu ara kaçırmakta istemiyorum kaldım arada :):):)

canım benim biz hep burdayız..moralini hep yüksek tut yaz bize beraber ağlar güler endişeleniriz :) Rabbim tüm güzellkleri sanada nasip etsin :)

:) haberler güzelmiş canım :) bedne o odaya girdiğimde bebeiğimi gördüğüm an herşey bitiyor bende soru soramıyorum unutuyorum eve gelince ah ya bunu soracaktım diyorum :) sıpalar şimdiden unutturdular bize :)

Rabbim herkese hayırlı evlatlar nasip etsin

teşekkür ederiz canım sanada hayırlı evlatlar nasip etsin :)

maşallah canım...bende seviyorum renkli görüntüleri..doktorum siyah beyaz bizim için daha önemli daha güzel diyor ama ben böyle elini yüzünü 3 boyutlu görünce mutlu oluyorum

Kızlar daha önce de yazmıştım ben aldım "kraft tivist air " modelini bence çok kullanışlı evt biraz iri ama olsun kullanımı tek elle bile açıp kapatabilmek güzel.. bu arada fiyat konusunda "twist RLX en fazla 990" twist air 1090" tl kraftın sitesinde bile daha fazlasını vermeyin.
sağolsun bize 2 arkadaş ortak aldılar bir dertten kurtardılar. ve mağazada iice inceleyin teşirdekini kakalamasınlar çünkü defolu eğik fln olabilir..[/QUOTE]

canım o zaman sana bi sorum var bu air ve rlx arasındaki fark ne tam olarak??

walla topraktan bile tetenoz oolabiliormusuz
kedi köpekten bıle...sadece bildiğimiz paslı çivi :) sart değilmiş
ilk önce biraz yaktı ama 1 ay sonra yenıden randevu verdi
aile hekımıne gittim..
20-32 haftalar arası yapılabılıormuş sadece....bilginizeeeee

senindemi hassas bünyen var, ateşlenme durumlarımı var canım. zaten bebişmize doğunca vurulacak, bizede eğer sezeryan sırasında gerekli olursa yapılırmış.

bende QUİNNY Zapp Bebek Arabası ve kraft twist arasında kaldım. çok kararsızım QUİNNY Zapp 889 tl civarı 1400 den düşmüş babby mall'da kraft twist de aynı para 889 ama onda 300 tl de hediye çeki var. gönlüm Quinny'den yana. vallaha kendimiz alacak olsak hemen alcaktım ama kayın valide alacam dedi artık onları bekliyecez

benim bünyemin hassaslığı için demedi doktorum zaten doğum hastanede olacak gerekli bi durumda müdahele hemen olur dedi aynen sana dedikleri gibi :) bu arada arabayı bizede sanırım benim ailemden biri alacak kayınvalidemden daha doğrusu o taraftan böyle şeyler hiiçç beklemiyorum :) eşim zaten en baştan uyardı beni bizimkilerden hiç bi beklentiye girme hayatım boşa üzülme sonra yaparlarsa süpriz olsun dedi :)

canım o zaman sana bi sorum var bu air ve rlx arasındaki fark ne tam olarak??[/QUOTE]

cnm anladığım ve incelediğim kadarı ile air de ön tekerleklerde havalı taşırken sarsıntı daha az oluyor başka diğer özellikleri hemen hemen aynı.
rlx de port bebe pozisyonu için arkasından bişeyler yapılıyor airde sadece yatırman yeterli... bu arada arabayla birlikte yağmurluk ayak örtüleri( hem ana kucağına hem arabaya) lastik pompası sırt desteği hepsini veriyorlar iyice kontrol edin. bazen satıcılar kendilerini uyanık sanıyorlar çünkü

fiyatlara hep twist için 800-900 falan yazmışsınız ama ben Hello Baby mağazasında gördüm orda beğendim zaten.. ocak ayında 1000 tl'ydi, şubatta dolarla beraber artmış 1200 tl olmuştu.. nerde bacım 800-900 ?

oooooo öneriler giderek artıyoooo süpeeeeerrrrrrrrrrrr

valla ne güzel herkesin ailesinden arkadaşlarından biri birşeylerini alıyorlar bizim hiç öyle bekleyebileceğimiz kimsemiz yok yani yapmaz kimse gerçi kendi babam arabasını bize zararına verdi onlardan birşeyler bekleyemem daha ama eşimin ailesinden yana yok varlık içinde yokluk çektirirler insana aman hayırlısı bizim herşeyimiz tam olamadı istediğimiz gibi ama bebişimize inşallah herşeyin en güzelinden eksiksiz kendimiz yapacağız

canım kraft twist güzel benimde çok hoşuma gitmişti ama çocuğun ilerleyen zamanlarını düşününce yani ikinci kez bebek arabası almak istemiyorsan çocuk büyüyünce ayaklarını sarkıtmak istediği zaman ön bölümdeki o biraz öne doğru çıkıntılı kısım çok rahatsız edecek ve çocuk rahat edemeyecek ben krafttan başka marka düşünmediğim için çok hoşuma gitmişti ama onun yerine kraftın capri modelini aldık çok güzel katlanınca az yer kaplıyor katlaması kolay port bebe özelliği yok sadece ama portbebeyi çokda gerekli görmediğimiz için bizim için sıkıntı olmayacak size tavsiyem herşeyini en ince ayrıntısına kadar inceleyip ileriyi de düşünerek karar verin derim

bu twist modelinde öyle bi sıkıntı olacak bi durum yok ki ama.. ben yakından da inceledim.. :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…