2014 Aralık Anneleri

haklısın canım ama orda kavga çıkınca çok gerildim (( bi de sabah gittik biraz önce geldik. sürekli oturmaktan karnım kasıldı. ağrılarm oluo çnkü.

çoookk sağol canım içimi, rahatlattın inşallah dediğin gibidir

Canim bende kullanıyorum iğne kollarimdan vuruluyorum ilk günlerde çok acimisti alistim artik...progestani sabah 1 aksam 2 tane fitil olarak kullanıyorum uç ay kullancam sanirim

Canim bende kullanıyorum iğne kollarimdan vuruluyorum ilk günlerde çok acimisti alistim artik...progestani sabah 1 aksam 2 tane fitil olarak kullanıyorum uç ay kullancam sanirim

canım senin daha önce düşüğün var mı? benim iki düşük var. doktor zaten rahme yerleşmeden yakalayabilirsek çok iyi olur dedi , nasip mi bilmiyorum saki döllenmden iki gü sonra doktora gitmişim:)))) bu iğneyi kullanınca yine kahverengi lekelenmeler olabilrmiş. ben göbekten yapıyorum inan hiç acımıyo. sadece biraz yakıyo. dün ilk iğnemi yapışımı görsen:))) iğneyi parçaladım:)) ucunu çıkaramasım bastığım yer elimde kaldı. eşim imdadıma yetişti. tam ucunu çıkardım yarısı havaya fışkırdı:))) neyseki bugün yaptım. yalnız limon sıkıp içmek kanı gerçekten güzel sulandırıyor. eğerki sen de fışkırtırsan benim gibi sonrasında yarım limon sık ve iç..

Son düzenleme:
Benim dusugum yok çok şükür canim...ben kendim yapamiyorum o cesareti bulamiyorum ...eltimde kaliyorum tedavim dolayisiyla o vuruyo evime donuncede Esim halleder inşallah...

İnşallah hayırlı haberlerle dönersin canım benim

Ya Settar

Kizlar kalp atışını kac haftalikken duydunuzzzz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Himmm iyi o zaman bende deneyim hayirlisi bakalim Teşekkürler :)

haklısın canım ama orda kavga çıkınca çok gerildim (( bi de sabah gittik biraz önce geldik. sürekli oturmaktan karnım kasıldı. ağrılarm oluo çnkü.

Haklisin canim. Bende bugün stresten , okula git gel otobuse in bin eve geldiğimden beri kasiklarim kasildi. Ve hala agrim var seni cok iyi anliyorum.

Dr.izin almış canım çok üzüldüm pzt gideceğim artık... Kısmet

Her şerde bi hayır vardır o zaman bi çok büyüsün inşallah

Ya Settar

tuhaf ama benim de öyle canım. açken öğürme oluyo tokken kazıntı.. böyle hem yediğim dokunmuş gibi hem de kazınıyo gibi. bi de bende yanma da var.

Sendeki bu belirtilerin aynisi bende de var canim ya vücudumu anlamiyorum

Her şerde bi hayır vardır o zaman bi çok büyüsün inşallah

Ya Settar

Evet ilk başta çok üzülmüştüm sonra dedim kendime Rabbim ne güzel nasip etti...bugün değil pzt gidiver diye...insanız işte illa hemen olsun istiyoruz..
İnşallah canım inşallah ya:)

Bence bu çatlama işleri tamamen cildin esnekliği ile ilgili ben sadece badem yağı kullandım o da çokdüzenli değil çok şükür hiç çatlak olmadı ailede varsa olması muhtemel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…