2014 Aralık Anneleri

Merhaba arkadaslar bende aranıza yenı katıldım cumartesı gunu cıft cızgıyı gordum sukur.rabbım hepımıze saglıkla evlatlarımıza kavusmayı nasıp etsın.benım bır oglum var 6 yasında ve bundan uc bucuk ay once doguma ıkı gun kala ıkıncı oglum karnımda melek oldu cok buyuk bı acı rabbım kımseye yasatmasın.acımız bı nebzede olsun kullensın dıye bebek dusunduk rabbımde hemen verdı cok sukur

merhaba meryemsare, ben de bir bebegimi doğuma iki gün kala kaybetmiştim. dediğin gibi hemen arkasından kizimi verdi Allah'Im :) simdi yine hamileyim insaAllah :) yani evde yaptigim teste gore oyleyim de doktora gitmedim daha. sen ne zaman gitmeyi düşünüyorsun?

Allah sabırlar versın canım cok buyuk acı.acımız ortak rabbım bı daha yasatmasın ben 5 mayısa randevu aldım 6 haftalık olacak ınsallah sen ne zaman gıdeceksın

Merhaba kızlar ben cok kòtüyüm yine cumadan beri gecmek bilmeyen baş agrisi gunde iki tane parol aliyorum ama malesef kesmiyor, migren hastasiyim ama bu kadar sık agrımazdı, ataklarım genelde ayda 2 kere olur ama hamilelikte dahada artti, ilaclarimida kullanamiyorum off bir yandan mide bulantilari kafami kaldiramiyorum acaba cok yatmaktanmi bas agrilarim.yoksa migreninimi tetikledimi bu hamilelik

Allah sabırlar versın canım cok buyuk acı.acımız ortak rabbım bı daha yasatmasın ben 5 mayısa randevu aldım 6 haftalık olacak ınsallah sen ne zaman gıdeceksın
canim benim seninki cok yeni, 5 yil oluyor benim. o aci hic geçmez ama, boyle bir imtihanin getirisinin neler olduğunu bilmek insani dinginlestiriyor..
Ben bu hafta içi gidiyim diyodum ama gitsem de kese falan gorunmiyecegini biliyorum. küçük daha çünkü. ama en azindan kan testi yaptirabilirim. sen yaptirdin mi?

merhaba babylove, migren çok ciddi bir hastaliktir. benim durumumla alakasi yok ama ben ne zaman hastayim yatayim biraz desem, bas agrisindan duramam. temiz hava almak, ben iyiyim demek gerçekten iyi hissettiriyor. sevgiler

Evet canım cok sukur ınanan ınsanlarız rabbım herkese vermıyor bız secılmıs annelerız melek annesıyız bunu bılmek bıle yetıyor.cok erken canım 6 haftalık olmadan gıtme bence alttan falan bakar sıkıntı olur.yok tatlım bende dhaa yaptırmadım bu hafta yaptırıcam ınsallah

aynen
ya ben emin olamiyorum niyeyse :18: çift çizgiyi gördüm, testin içinde de sonuc pozitifse %99 doğrudur diyo ama. siz nr dusunuyosunuz?
evet, bi kere de o alttan ultrason nedeniyle bebeğimi düşürdüm. hamile olduğumu bile bilmiyordum. doktor ultrason yaptıktan sonra kan testi istedi. ve hamile oldugum kanda belli olduğu gün düşük yaptim. zarari yok diyorlar ama bence var

Evet canım aynı sey benımde basıma geldı alttan baktı karıstırdı ıcımı sonra kanda 860 gıbı bı deger cıktı ama bebegım dustu tsm yenı yerkesmeye calısırken gıttı bebegım.bence kesın hamılesın canım hıc tereddutun olmasın foto ekle bakalım yorum yapayım canım

aynen ya, zarari yok alttan ultrason un diyolar ama rahim duvarina dayanip bakiliyo diye söyledi saglik calisani bi arkadasim. attim testi canim. ama iki tane almistim diğerini deneyip resim atayim. resim nasil atiliyor bilmiyorum ama :44:

günler nasıl geçicek hiç bilmiyorum moralim alt üst şimdi bu doktora kızmayıp da napayım zaten leblebiden nem kapıyoruz bu zamanlarda 2 gündür evden dışarı çıkmıyorum hiç kimseyi göresim yok içimi anca buraya dökebiliyorum

selam, doktor ne dedi ki canim? ben bugün bu foruma yazmaya basladim ama bi üyelik ya da onay gerektiriyor muydu bilmiyorum

ben butun gun uyudum kizlar

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım hoşgeldin aramıza

Ya Settar

benim icin iyi dilekte bulunan annenlere cok tesekkürler kanamadan sonra lekenmelerin oluyor kahverengi yatip uzaniyorum o günden beride siddetli gribim ve atlatamadim arada hafif ates gelio ilacta almiyorum ölüyürom hapsuruktak öksürmekten burun bogaz kople tikali benim bebis sag salim dogarsa :2:gercekten mucize olacak benim icin Allah büyük

Geçmiş olsun canim inşallah biran önce atlatirsin gribini leke le nm elerinde biter ins

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…