2014 Aralık Anneleri

Bende 6+2 günlük hamileyim ama bilgilerimi giremiyorum. Nasıl giricem?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Keseyi gördük 5+1 günlük gayet iyi yerleşimi dedi iki hafta sonra kalp atışı için bakabiliriz dedi kese 1 cm :)

Keseyi gördük 5+1 günlük gayet iyi yerleşimi dedi iki hafta sonra kalp atışı için bakabiliriz dedi kese 1 cm :)

çok sevindim canım sen hastanede mi çalışıyorsun bnm sat 1mart fakat kan değerlerim geç döllenmeye benziyor dedi doktor kese büyüklüğüm geçen ctesi 1cm di dün 1,5 cm olmuş yavaş gelişiyor ve bebek görünmüyor dedi doktor dünden beri moralim sıfır :KK43:

Merhaba ben de yeni katıldım aranıza 6+0 haftalığız ve 5mmyiz ilk gebeliğim ve inanılmaz heycanlıyım.allah bütün bebiş bekliyenlere sağlık versin ve tamamını erdirsin.şu an için sadece folicplus kullanıyorum vitaminlere başladınız mı ?

Son düzenleme:
Catlak kreminin adi lierac catlak onleyici krem 3 aydan sonra kullan dedi haftada 1 kullaniliyo n11 de 85 tl falan fiyati

Son düzenleme:
Grubunuz hayirli olsun tazecik anneler....insallah hepimiz sag salim kucagimiza aliriz....

çok sevindim canım sen hastanede mi çalışıyorsun bnm sat 1mart fakat kan değerlerim geç döllenmeye benziyor dedi doktor kese büyüklüğüm geçen ctesi 1cm di dün 1,5 cm olmuş yavaş gelişiyor ve bebek görünmüyor dedi doktor dünden beri moralim sıfır :KK43:

canım ben bugün dr.a gittim ama muayene olamadım :KK43: sinirlerimiz bozuldu eşimle. kaç saatbekledik.kontrol diye mî bilmiyrm bi türlü almadılar bîzi. snra da dr doğuma gitti. daha yeni geldim eve. mideme kramplar girdi. kavga ettik. çıktık geldik. ptesi kontrol süresi dolmuş oluyo ama alıcaz sizi gelin dediler. ptesi gidicem yani.

Günaydınnn şükür miğde bulantım falan yok ama mecbur yataga bağlıyım lekelenmelerim devam ediyor ilk gebeliğimde de 4 ay sürmüştü sanırım buda aynen olucak :KK43: inşallah bebeğime bişey olmaz

Rabbim bebişlerimizi de bizi de korusun canım..

canım ben bugün dr.a gittim ama muayene olamadım :KK43: sinirlerimiz bozuldu eşimle. kaç saatbekledik.kontrol diye mî bilmiyrm bi türlü almadılar bîzi. snra da dr doğuma gitti. daha yeni geldim eve. mideme kramplar girdi. kavga ettik. çıktık geldik. ptesi kontrol süresi dolmuş oluyo ama alıcaz sizi gelin dediler. ptesi gidicem yani.

anladım canım sen çok stres yapma ptesi gidersin hem daha çok zaman geçmiş olur görürsün bebişini bn ctesi ye kadar napıcam onu bilmiorum işte

Kazınma hiç bitmiyor midem delinecek gibi, önceden de midem problemliydi zaten... Sürekli açlık hissi, sürekli yemek.. Yemedim mi de bulantı :KK43: senin de mi böyle

tuhaf ama benim de öyle canım. açken öğürme oluyo tokken kazıntı.. böyle hem yediğim dokunmuş gibi hem de kazınıyo gibi. bi de bende yanma da var.

Catlak kreminin adi lierac catlak onleyici krem 3 aydan sonra kullan dedi haftada 1 kullaniliyo n11 de 85 tl falan fiyati

Kesin catlaga iyi geliyor mu ? Bende düşünüyorum ilk gebelik malum acemiyiz kizlar :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim ne bu stres fazla morelini bozma. Bebeğini düşün ona da yansiyo bu durumun. Hayirlisi de gec pazartesi kontrol olursun. Daha 9 ay biyunca nelerle karsilasicaz kim bilir ?

hemen moralinizi bozmayın. benimde 1,3 cm iken görülmemişti bebiş hemde vaginal bakıldığı halde. ondan önceki kontrolümde benimde kese cok az büyümüştü. daha sonra arayı kapatabilir benimki gibi.
1 hafta sonra kese 2,2 cm iken bebişi gördük çok şükür 8 mm olmuş.
lütfen gönlünü ferah tut panik yapma

anladım canım sen çok stres yapma ptesi gidersin hem daha çok zaman geçmiş olur görürsün bebişini bn ctesi ye kadar napıcam onu bilmiorum işte

napim canım elimde değil. ne heyecanla gittim. bu arada sen bol bol ceviz ye bıkana kadar:KK66: bi de bol kalsiyum al.

Kesin catlaga iyi geliyor mu ? Bende düşünüyorum ilk gebelik malum acemiyiz kizlar :KK66:

çevremdeki tüm sağlıkçılar bu kremi kullandığı ve memnun kaldıkları için bende lierac tercih edicem.
ancak benim gibi iştahınız varsa 3 ayı beklemeden şimdiden kullanmamız gerekiyormuş.
birde aklınızda bulunsun göğüsler, göbek bölgesi, kalça ve özellikle bacakların içine sürmemiz gerekiyormuş
aman kızlar dikkat edelim ablamın bitek bacak içinde çatlağı oldu hiç sürmemiş oraya.

çevremdeki tüm sağlıkçılar bu kremi kullandığı ve memnun kaldıkları için bende lierac tercih edicem.
ancak benim gibi iştahınız varsa 3 ayı beklemeden şimdiden kullanmamız gerekiyormuş.
birde aklınızda bulunsun göğüsler, göbek bölgesi, kalça ve özellikle bacakların içine sürmemiz gerekiyormuş
aman kızlar dikkat edelim ablamın bitek bacak içinde çatlağı oldu hiç sürmemiş oraya.

Hep birlikte deneyip gorucez.ben normal kilo almalarda bile catlayan bi insanim cunku benim icin cok onemli

Allah bağışlasın bizimle olsunlar canım adet günlerim benim şimdi çok ağrıyor kasıklarım göğüslerimde şiş daha bulantı yok sen neler hissediyorsun canım

Ya Settar

Amin canım inşallah. bende göğüs şişliği ve acıması ve çok sık idrara çıkma dışında hçbir sıkıntım yok canım şuanlık. Şanslı başladık inşallah böyle devam eder. Canım doktor kontrolune gittiğin zaman neler olduğunu bana yazarmısın. birebir aynı gittiğimiz için seninle merak ediyorum :)

slm kızlar, aranızda benim gibi iğne kullanan var mı bilmiyorum ama ilk defa kullanacaksanız hiç korkmayın. ilk iğneyi doktor yaptı.. ertesi günü kendm ama tam bir komediydi.:)) neyseki bugün kendim yaptım. bende kan pıhtılaşması var. daha erken mi bilmiyorum ama henüz çok belirtim yok. progesteron da verdi doktor ama kullandığım ilk sabah baş dönmesinden dolap gibi hissettim kendimi.

X