2014 Aralık Anneleri

merhaba arkadaslar

resımde kızıma yaptıgım buzdolabı magnetlı sus var mevlutte dagıtılacak eger hastane yada mevlut ıcın dusunursenız tanesı 75 kurus 3 gunde teslım edıyoruz ozelden msj atabılırsınız ıyı aksamlar dılıyorumEki Görüntüle 1078670

Kızlar. Çok merak dyorum. Bugün bende çok dakka başı bıçak kesiği gbi kasılmalar oluyor. Sanki adet sancısı gibi ama keskşn bişy gibi. Kimsede oluyor mu böyle şeyler. Çok korkuyorum. Bir şey söyleyin nolur

İyiyim canim istirahate devam...ptesi gidicem canim ilk muayenem çok heyecanlı ve endiseliyim inşallah keseyi görürüm sonrada kalp atisini duyarim...

Sen nasilsin ne durumdasin

Iyiyim ben de işte fitile devam :) benim de kalp atışı randevum cuma... Onu bekliyorum heyecanla

Tatlım tam böyle kasığımda fıtık gibi sanki bende de ara ara nadiren ama keskin bir şekilde batma oluyor.. Bu haftalar gaz çok oluyormuş ben gazdan diye düşünüyorum, sıcak sakla ayağını ve belini ve evde ufak ufak tur at kasılma olunca

Bana da öyle geliyor. Evet bu ara üşüyorum çok ama ayaklar hep cıbıldak. Artık iyi korucam kendimi

Bana da öyle geliyor. Evet bu ara üşüyorum çok ama ayaklar hep cıbıldak. Artık iyi korucam kendimi

Üşümen de iyiye alamet bence :) ben de üşüyorum... Bebişlere kan gitmeye başladı ama gaza dikkat etmek lazım, bebeğe zararı yok fakat bize kendimizi kötü hissettiriyor .. Misal benim 6 aylık gibi karnım var kocaman.....

Sendeki bu belirtilerin aynisi bende de var canim ya vücudumu anlamiyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

zaten ben de vücudumu yeni tanıyorum bu aralar çünkü aslında çok büyük değişiklikler yaşadık aslında içimizde ne olaylar oldu dimi ama görünürde bişi yok:) meleklerimiz için sabır..

Ben haftaya tasiniyorum kizlar annem geldi memleketten ev toplamaya ben bisey yapamiyorum cunku

ben gunler sonra evde yemek yapip yedim
nasil bir nimettir uemek yiyebilmek
yarin aksam hayirlisiyla esim donuyo umarim daha iyi olurum bakar biraz bize :)

ben gunler sonra evde yemek yapip yedim
nasil bir nimettir uemek yiyebilmek
yarin aksam hayirlisiyla esim donuyo umarim daha iyi olurum bakar biraz bize :)

Haklisin ben son gunlerde daha iyiyim ama yemek kokusu yinede etkiliyo beni.neyseki annem geldi 15 gun benimle o pisirecek :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…