2014 Aralık Anneleri

Bizde deniz bile yok yaaaaaa ben anca havuza gireblrm onada saglıklı degıl diyolar oyüzden hamilelkte yüzmekten vazgecyrm yürüyüş yapayım ben madem:)

12.hafta

bende girmeyeli bayağı oldu her yer deniz ama hamileyken ne olur ne olmaz girmicem,birde doktor bana güneşde fazla kalma leke oluşur gitmeyebilir dedi...

Kesinlikle haklisin canim.benimde ilk kez canim bi meyve cekmisti facede biri paylasmisti.eskiden guzeldi hakikaten biz bakkaldan bise alamazdik yada saklayip eve sokardik kapi onunde diger cocuklarin cani cekmesin diye.selam olsun o gunlere..

Evet gerckten güzel bi çocukluk yaşamışız çok şükür inşalalh o hassasıyeti şimdide sürdürebilirz çocuklarımızada bunu aşılamalıyız yaşayarak muhakkak.. ❤️

12.hafta

Yehuu gideyim en iyisi kaynanam tutturdu pazara gidelim diye gitmem dedim denize nasıl gitcen diyo heheh

Ya Settar

bende girmeyeli bayağı oldu her yer deniz ama hamileyken ne olur ne olmaz girmicem,birde doktor bana güneşde fazla kalma leke oluşur gitmeyebilir dedi...

Güneş kremi hakkında bi bilginiz varmı kızlar bu leke olayını bende duydumda zararı yoksa güneş kremime devam etsem korkmak yerine

12.hafta

Yehuu gideyim en iyisi kaynanam tutturdu pazara gidelim diye gitmem dedim denize nasıl gitcen diyo heheh

Ya Settar

Git git canım bir şey olmaz Allah'ın izniyle :) havuza girme dedi benim doktorum ama haberin olsun...rahim ağzı açıkmış fln fln..denize girebilir miyim dedim gir dedi hatta bir an önce tatil.gelse diye bekliyorum deniz için çoook seviyorum denizi...sizin ne güzel ayağınızın altında ohhhhh misss :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Havuz yok canim burda ben ufak bi ilcede yasiyorum.esim ogrenemezsin bu yastan sonra diyo.bende olsun elimden tutarsin suya girer cikarim diyorum :)
Ben yillar once havuzda bogulma tehlikesi atlattim hemde su koltukaltima kadar geliyodu.:)
Kaydiraktan bi kaydim yuzustu suya dustum bi turlu toparlanamadim az daha olecektim
kızlarr nerde yaşıyonuz siz yaa deniz soğuk değil midir yaww
Valla burasi cok soguk havada yagmurlu :) ben evde polar battaniye ile oturuyorum.
Gitmek istiyorum hep evdeyim otur otur her yerim ağrıyor 2 saat sonra gidelim su ısınsın dedi eşim biraz daha araştırayım tesekkur ederim canım

Ya Settar
Git canim bise olmazmis madem.bizim yerimizede eglen :)

Canım tatil demişken bizde eşimle ayarlıycaz ama ben nezamanlar rahat yolculuk yapablrm tehlikesi varmı bilemedm dr yle görüşeyimde ayarlayalım dedm eşime:)

12.hafta

gel canım benim zaten yalnızım buralarda insan arıyorum ben de gel ki arkadaş olursun beyim sessiz sakin kimselerle işi yok şu tarafta dur desen ses çıkarmaz

Eşine bakma sen ögrenirsin canım korkunu yenince rahat bırakablrsen kendini yüzmekte bişey yok:) hem ilçede olsan bile başka biyere gittiğinizde lazım olur sen yinede eşine baskı kur öğretecek bi alan bulur bulmaz ögretsin

12.hafta

hadi bizeee gelinn yüzelimmmm :))) kaynanamda yemek yapsınnn he huuu

kızlarr nerde yaşıyonuz siz yaa deniz soğuk değil midir yaww

Ben izmirde yasiyorum canim dun gittim denize cok guzeldi tam serinlemelik hava da cok guzel burda bronzlastim resmen :)

Son düzenleme:
uyuzcan güneşten alınan d vitamini de gebelikte çok önemliymiş haberin olsun

canımm hiç güneşe çıkmıcam demedim kii,ben güneşi çok severim,sadece aşırı güneşte durmucam demek istedimm
Güneş kremi hakkında bi bilginiz varmı kızlar bu leke olayını bende duydumda zararı yoksa güneş kremime devam etsem korkmak yerine

12.hafta

güneş kremi hakkında bi bilgim yok ama şimdi araştırsak yok zararlı yok kimyasal falan....

Canım tatil demişken bizde eşimle ayarlıycaz ama ben nezamanlar rahat yolculuk yapablrm tehlikesi varmı bilemedm dr yle görüşeyimde ayarlayalım dedm eşime:)

12.hafta

Canım Ben görüştüm onu doktorumla temmuzun birinde yolcuyum inşallah bir şey olmaz dedi dr.um kayınvalideme gideceğiz ramazanda...ağustosta da baya bi tatil yapasım var böyle uzun uzun farklı şehirlerde hem de:) bebiş doğmadan son kez yapmak lazım özgürce bir de hamileliğin en rahat döneminde olacağız o zamana zaten inşallah:) tabi yola çıkamadan yine baktırırım.dr.a olur neolmaz..doktorum tek uyarısı havuz oldu canım bana ona da girmeyiveririz artık napalım

Valla burasi cok soguk havada yagmurlu :) ben evde polar battaniye ile oturuyorum.

burdada bozuk gibi,tabi polar battaniye kadar soğuk değil,kız kutuplardamısın yoksamm bizim buralarda genellikle haziran ortası falan girilmeye başlanıyo denize,bu arada samsundayım benn

Ben izmirde yasiyorum canim dun gittim denize cok guzeldi tam serinlemelik hava da cok guzel burda bronzlastim resmen :)

ohh ohhh o keyifden bizede gönderr bronz anniş :)

gel canım benim zaten yalnızım buralarda insan arıyorum ben de gel ki arkadaş olursun beyim sessiz sakin kimselerle işi yok şu tarafta dur desen ses çıkarmaz

Ayyyyy canım çok teşekkür ederim:) benim bey de aynı onları koyarız bşk kenara o zaman :)) yazın sizin o tarafa gelcez inşallah her yaz ordayız zaten yaşanılası yerler ahh ahhh:)

Evet gerckten güzel bi çocukluk yaşamışız çok şükür inşalalh o hassasıyeti şimdide sürdürebilirz çocuklarımızada bunu aşılamalıyız yaşayarak muhakkak.. ❤️

12.hafta
İnsallah asilayalim canim cok onemli degerler gercekten.ama dunya cok hizli degisiyo ve cok cabuk bozuluyo malesef
hadi bizeee gelinn yüzelimmmm :))) kaynanamda yemek yapsınnn he huuu
Cok tatlisin yaa :)

aaa uğrayın bizeee :)) kalırsınız hem de :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…