2014 Aralık Anneleri

Bitter benim tahminim erkek senin resimden ama nub teorisinde kız demişler sana cok net olmasada:)))) bakalım kimnki tutacak ayrıca yarın benimde 12.haftam bitiyo:) aynımıyız seninle sat ne zamandı?

12.hafta

Amaan ye gitsin canim hergun yemiyosun nasilsa.benimde haftaya kontrolum var hain planlarim var
Mazosist
Cesaretinize hayranim valla :)

yedim bileee midemde halay çekiyolar şu an keyifdennn hain planlar heee
aslında biraz korkuyorum normal doğumdan ama yindede normal istiyorumm heheheh

Gunaydin tatlim :) kendim gibi birini bulduguma sevindim cunku acaba benim doktorum mu cok ilgisiz diye dusunuyordum. Neyse beklicez sabretcez canim yapacak baska bisey yok. Hayirlisiyla gittigimizde guzel haberlerle donelim de gerisi onemli degil. Bende hic agri yok sadece bulanti ve halsizlik var..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bitter benim tahminim erkek senin resimden ama nub teorisinde kız demişler sana cok net olmasada:)))) bakalım kimnki tutacak ayrıca yarın benimde 12.haftam bitiyo:) aynımıyız seninle sat ne zamandı?

12.hafta
Benim sat 5 mart ama 2 gun ondeydi son kontrolumde o yuzden yarin dedim.cesitli tahminler var cinsiyet hakkinda ama benimde kafam karisti kiz istiyorum ama erkek olabilir gibi doguyo icime.benki cocuklugumdan bu yana es dost akraba herkesin bebegini hic yanilmadan tahmin ettim ama kendime gelince sifir ya
Ben hepsinden korkuyorum valla :)
Hamileyken canimizin istedigini yiyemiyceksek ne zaman yiycez.o caninin cektigi seyi yerken aldigin.keyif paha bicilemez :)
Oooohhhh yarasınnn bitterin hain planları ne yahuuu?

12.hafta

Gecen kontrolde dominosa gitmistim.kola bile ictim
Haftaya burger king planliyorum

Oooohhhh yarasınnn bitterin hain planları ne yahuuu?

12.hafta

Teyzeleri çok sıkıldık biz tutcam bebeği kordonundan denize götüreceğim sizce gitsem mii

Ya Settar

Teyzeleri çok sıkıldık biz tutcam bebeği kordonundan denize götüreceğim sizce gitsem mii

Ya Settar

Ayy bilemedimki enfeksiyon falan olurmu acaba doktorunumu arasan acaba ???
Sen yine git tabi ama fazla girme canim guneslenirsin acilirsin yine.

Son düzenleme:
Ayy bilemedimki enfeksiyon falan olurmu acaba doktorunumu arasan acaba ???
Sen yine git tabi ama fazla girme canim
Bilmiyorum ki canım çok sıkıldı bişey de yapamıyorum girebilecek miyim onu da bilmiyorum da niyet ettim doktorun numarası yok canım akıllı ben almamışım o da vermedi :-(

Ya Settar

Ovv yeaaah benden bi tane daha güzel plan bende ordaki patatese bayılıyrm yaaa ranch acı sos bide uffff demeseydin iyiydi duramam ben bugün😁

12.hafta

Ayy canım ne biliyim gezmeye cıksan şimdilk girmesenmi ki acaba ben havuza gidiyodum bıraktım ama deniz nasıl olur bilemedm

12.hafta

En iyisi gitmiyim ya içimde kötü his olacağına teşekkürler Teyzeleri

Ya Settar

Ovv yeaaah benden bi tane daha güzel plan bende ordaki patatese bayılıyrm yaaa ranch acı sos bide uffff demeseydin iyiydi duramam ben bugün😁

12.hafta

O yuzden aciklamamistim iste.Ayy keske demeseydim cok uzuldum.simdi

Simarikcim bu sana gelsin
Hamileler için denize girmek zararlı değildir hatta yüzme havuzlarına göre daha çok tavsiye edilir çünkü deniz suyu havuz suyuna göre genellikel daha temiz kabul edilir. Yalnız denize girilecek plajın temiz bir olaj olmasına dikkat edilmelidir. Kimsenin denize girmediği, kirli suların karışma ihtimali olan kıyılarda denize girmemek gerekir..Deniz konusunda dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta da hamilelerde kramp girmesine sık rastlandığı için tek başınıza denize girmemek ve fazla açılmamaktır. Bu kurallara dikkat edildiği sürece denize girmek ve yüzmek gebelikte anne için çok faydalıdır. Gebelikte yüzmenin faydaları hakkında detaylı bilgiye.buraya tıklayarak
.ulaşabilirsiniz.

*Hamilelikte güneşlenmek, bronzlaşmak:*
Denize öğlen saatlerinde girmemek gerekir. Bu saatlerde güneş ışınları ve aşırı sıcak dehidratasyona yani annenin aşırı su kaybetmesine neden olabilir. Ayrıca vücut ısısında aşırı yükselme gebelik açısından sakıncalı sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle gebelikte güneşlenmek, bronzlaşmak amacıyla güneşte fazla kalmak önerilmez. Cildinizi güneş ışınlarından korumak için güneş kremleri kullanabilirsiniz. Denize girmek için en ideal saat sabah erken saatleri veya akşam üzeri güneşin azaldığı saatlerdir.

Canlar bugün de evdeyim beraberiz heheh

Ya Settar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…