2014 Aralık Anneleri

Oh ohhh suyundanda senin planlar cok iyiymiş yahuuu ben ancak 1haftalık plan yapablyrm eşimle işnden dolayı ama bebek olmadan diye düşünerek ailemlede gideblrm onu biraz bırakıp

12.hafta

İnsallah asilayalim canim cok onemli degerler gercekten.ama dunya cok hizli degisiyo ve cok cabuk bozuluyo malesef

Cok tatlisin yaa :)

napıyım çok arkadaş canlısıyım ama burda köreldim teyzelerle oturmaktannn

Oh ohhh suyundanda senin planlar cok iyiymiş yahuuu ben ancak 1haftalık plan yapablyrm eşimle işnden dolayı ama bebek olmadan diye düşünerek ailemlede gideblrm onu biraz bırakıp

12.hafta

Çok mantıklı :)) özgür olacağımız son yaz tatili olacak bu İNŞALLAH sonuna kadar tadını çıkarmak lazım şeker kafana eseni yap bu yaz tatilinde :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Fena geliiiiin seniiii tadını çıkar:))

hiç sorma oturdu başıma şimdi doğunca yemeği çok yedir çabuk büyüsün süt vermemzlik etme kadına dicem ben vajinismusum doğurabilirsem içiririm diye kaynanalar işdeee pazara gideydi eyiydi :))

Çok fena gaza geldim doktrda tamam derse güzel aylarımı degerlendirmeliyim

12.hafta

Ohhh şimdi bizim gelinliğimzde ne var hepimiz mi aynıyız yahuuu bizim kayınvalidelermi iyi acaba çözemedim

12.hafta

benimki pek iyi sayılmaz kaşığın ucuyla verip sapıyla çıkarır da napalım annemi kıskanıyor onu önce çağırdım gitsin annem gelcek :))

Ben mayomu aldirayimda o zaman yer sorun olmaz yakinda var plajlar ufak ufakta olsa :)
Ogrenicem istekliyim..
burdada bozuk gibi,tabi polar battaniye kadar soğuk değil,kız kutuplardamısın yoksamm bizim buralarda genellikle haziran ortası falan girilmeye başlanıyo denize,bu arada samsundayım benn
Ben cok usuyorum galiba ayaklarim hic isinmiyo.Burdada ayni haziran ortasi giriliyo.Bende rize biz daha dogudayiz :).samsuna 2 defa geldim hayran oldum cok guzel bi sehir cidden.hem karadenizde hem buyuksehir..

Bitter bende çok üşüyrm hemde ayakalarımı hiç ısıtamıyrm tek olmadıgıma sevindim ama sebebi ne acaba bilmyrm bende snin gibiyim evde

12.hafta

Ben cok usuyorum galiba ayaklarim hic isinmiyo.Burdada ayni haziran ortasi giriliyo.Bende rize biz daha dogudayiz :).samsuna 2 defa geldim hayran oldum cok guzel bi sehir cidden.hem karadenizde hem buyuksehir..

o zaman dikkat et kendine, sıcak tut elini ayağını,insan ayaklarından hemen hasta oluyo allah korusunn ooo rizee mii bi gidemedik şöyle karadeniz turuna,bende karadenize yeşilliğe hayranımm,evet samsun büyüktür sürekli gelişmekte..

Ben mayomu aldirayimda o zaman yer sorun olmaz yakinda var plajlar ufak ufakta olsa :)
Ogrenicem istekliyim..

Tabi öğrenirsin canım ne var 30 undan hatta 40ından sonra öğrenen bi sürü insan var neyin eksik eşine söyle öğretsin hamileyken kıyamaz sana hem :))

aynen bu yıl karadeniz turuna çıkacaktık bebek ceee dedi bize de

Çok güzel tesettür mayolarıda var hem:) onlarada bakmaya basla hemen

12.hafta

napıyım çok arkadaş canlısıyım ama burda köreldim teyzelerle oturmaktannn
Bende ayniyim kiz hic arkadasim yok yakin olaydik iyiydi
Ohhh şimdi bizim gelinliğimzde ne var hepimiz mi aynıyız yahuuu bizim kayınvalidelermi iyi acaba çözemedim

12.hafta
Ben cok memnunum kayimvalidemden Allah razi olsun.
Bitter bende çok üşüyrm hemde ayakalarımı hiç ısıtamıyrm tek olmadıgıma sevindim ama sebebi ne acaba bilmyrm bende snin gibiyim evde

12.hafta
Kansizlikta yok ama cozemedim

Kizlar esimle bi temizlik yapip donucem.sizi seviyorummm :*

Bende ayniyim kiz hic arkadasim yok yakin olaydik iyiydi

Ben cok memnunum kayimvalidemden Allah razi olsun.

Kansizlikta yok ama cozemedim

Kizlar esimle bi temizlik yapip donucem.sizi seviyorummm :*

oyy oyy ne kötüymüş yalnız olmak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…