2014 Aralık Anneleri

Bende ayniyim kiz hic arkadasim yok yakin olaydik iyiydi

Ben cok memnunum kayimvalidemden Allah razi olsun.

Kansizlikta yok ama cozemedim

Kizlar esimle bi temizlik yapip donucem.sizi seviyorummm :*

Canım bende kayınvalidesiyle iyi olanlardanım oyüzden bazen anlam veremıyrm etraftaki kavgalara.. Hadi kolay gelsin sana ve eşine:)

12.hafta

inşallah canım kızlar sabahtan beri doğum konuşuyor ama ben doğuramam vajinismusu yeneli 2 ay oldu korkuyorummm

Ayy canım ben o konuda gülünce şaka yapıosun sandım üzüldüm şimdi ama atlatmışın çok şükür artık rahat değilmisin belki rahat bi doum yaşarsın

12.hafta

inşallah canım kızlar sabahtan beri doğum konuşuyor ama ben doğuramam vajinismusu yeneli 2 ay oldu korkuyorummm

valaa ben evlenmeden önce bile normal doğum istiyordum hala da bu kararda devam,korkma canımm. tamam bende korkuyorum biraz ama düşünüyorum da bunu yapacak tek kadın ben değilim herkes yapıo ben mi yapamıcam deyip gaz veriyorum kendimee

Ayy canım ben o konuda gülünce şaka yapıosun sandım üzüldüm şimdi ama atlatmışın çok şükür artık rahat değilmisin belki rahat bi doum yaşarsın

12.hafta

hamile kaldım ilk ay zaten canım alışamadım malesef doktor da ilişki yasak dedi hepten koptuk bakalım 3. ayı bitsin tekrar denelere devam

hamile kaldım ilk ay zaten canım alışamadım malesef doktor da ilişki yasak dedi hepten koptuk bakalım 3. ayı bitsin tekrar denelere devam

İlk ay mı hamile kaldın canım ama teşhis kondumu belki seninki daha yeni bi evlilk psikoljıktr oyüzden germe kendini biraz rahatlatıcı şeyler düşün eşinden destek al inşalalh bi an önce atlatrsın 3ay ilişki yasagı nedenki bize vermedi sanrm yada benmi sormadm acaba???

12.hafta

vajinismuslu olan arkadaşları takip ediyorum normal doğuranlar var :) bakalım umut o gün neler getirecek

11 ay vajinismustum canım yendiğim ay hamile kaldım teşhisi malesef kendin koyuyorsun yapamayınca bu siteye ondan üye oldum site sayesinde yendim diyeyim sonra hamile kalmışım ilkinde :)

canımm allah onunda kolaylıını verir sana inşallahhh sen umudunu kaybetme hiçç

hepinizin desteğiyle ama doktorumu herkes överdi ben sıcak bulamadım malesef hemen geçiştiriyor gibi 5 dakka sürüyor muayene

11 ay vajinismustum canım yendiğim ay hamile kaldım teşhisi malesef kendin koyuyorsun yapamayınca bu siteye ondan üye oldum site sayesinde yendim diyeyim sonra hamile kalmışım ilkinde :)

Hadi hayrlı olsun diyelim ozman inşallah denemeler başladıgında hala yendiğin halinde olursun cok daha iyisi.. Sıkıntılı bi durum oldugunu bilyrm duyduklarımdan ama sen yenenlerden olmusun inşallah bi daha aynı sorunu yaşamazsın canım.. Ve inşallah hepimiz normal doğum yapablcek cesarete ve fiziksel uygunluga sahip olurz:)

12.hafta

yehuu hadi bebişlerimiz büyüsün artık sitedeki çizelgede 23 mm gösteriyor ben cuma gittim 26 mm di benim bebekim büyük he huu

hadi yaa 5 dakikada biraz hızlı olur bencede.. mennun değilsen başka doktor araştırsan canımm

bilmediğin memleket hep netten araştırıyorum canım kendi memleketin olsa bilirsin kim iyi kötü mağdurum

hadi yaa 5 dakikada biraz hızlı olur bencede.. mennun değilsen başka doktor araştırsan canımm

şöyle hemen girer girmez ultrasyona hazırlıyor yardımcısı sonra bakıyor hemen bak iyi diyor ben kalkıp silene kadar karnımı içeri gidiyor gidiyorum sorun var mı diyor soruyorum varsa var yoksa yok bitti son gittiğimde ikili test için şu tarihte gel dedi bana yaptırmak istiyo musun diye bile sormadı şaşırdım

bilmediğin memleket hep netten araştırıyorum canım kendi memleketin olsa bilirsin kim iyi kötü mağdurum

öyle valaa evet... napacaksın artık hepimiz bi doktora emanet sürdürüyoruz gebeliği,allahım sağlıkla geçirip,doğurmak nasip etsin hepimizee

Aynen oyle kulaklarimi tikiyorum ben anlatilanlara..ben sezeryani kontrat dolmadan eve girip kiraciyi cikaran ev sahibine benzetiyorum:)hersey vaktinde olmali bence..blogcu anne diye bi site var pozitif dogum hikayelri anlatiyor anneler cok guzel okuyup okuyup gozlerim yasariyor:))

öyle valaa evet... napacaksın artık hepimiz bi doktora emanet sürdürüyoruz gebeliği,allahım sağlıkla geçirip,doğurmak nasip etsin hepimizee

amin canım :) inşallah zor yollardan geçtik sağlıklı doğar bebişimiz :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…