2014 Aralık Anneleri

Canım Ben görüştüm onu doktorumla temmuzun birinde yolcuyum inşallah bir şey olmaz dedi dr.um kayınvalideme gideceğiz ramazanda...ağustosta da baya bi tatil yapasım var böyle uzun uzun farklı şehirlerde hem de:) bebiş doğmadan son kez yapmak lazım özgürce:KK70: bir de hamileliğin en rahat döneminde olacağız o zamana zaten inşallah:) tabi yola çıkamadan yine baktırırım.dr.a olur neolmaz..doktorum tek uyarısı havuz oldu canım bana ona da girmeyiveririz artık napalım:KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Oh ohhh suyundanda:KK66: senin planlar cok iyiymiş yahuuu ben ancak 1haftalık plan yapablyrm eşimle işnden dolayı ama bebek olmadan diye düşünerek ailemlede gideblrm onu biraz bırakıp:KK70:

12.hafta

İnsallah asilayalim canim cok onemli degerler gercekten.ama dunya cok hizli degisiyo ve cok cabuk bozuluyo malesef :KK43:

Cok tatlisin yaa :)

napıyım çok arkadaş canlısıyım ama burda köreldim teyzelerle oturmaktannn :KK15::KK15::KK14::KK14:

Oh ohhh suyundanda:KK66: senin planlar cok iyiymiş yahuuu ben ancak 1haftalık plan yapablyrm eşimle işnden dolayı ama bebek olmadan diye düşünerek ailemlede gideblrm onu biraz bırakıp:KK70:

12.hafta

Çok mantıklı :)) özgür olacağımız son yaz tatili olacak bu İNŞALLAH :KK66: sonuna kadar tadını çıkarmak lazım şeker kafana eseni yap bu yaz tatilinde :)

Son düzenleme:
Fena geliiiiin seniiii:KK70::KK70: tadını çıkar:))

hiç sorma oturdu başıma şimdi doğunca yemeği çok yedir çabuk büyüsün süt vermemzlik etme kadına dicem ben vajinismusum doğurabilirsem içiririm diye kaynanalar işdeee pazara gideydi eyiydi :))

Çok mantıklı :)) özgür olacağımız son yaz tatili olacak bu İNŞALLAH :KK66: sonuna kadar tadını çıkarmak lazım şeker kafana eseni yap bu yaz tatilinde :)

Çok fena gaza geldim doktrda tamam derse güzel aylarımı degerlendirmeliyim:KK66:

12.hafta

Ohhh şimdi bizim gelinliğimzde ne var hepimiz mi aynıyız yahuuu:KK66: bizim kayınvalidelermi iyi acaba çözemedim:KK70:

12.hafta

benimki pek iyi sayılmaz kaşığın ucuyla verip sapıyla çıkarır da napalım annemi kıskanıyor onu önce çağırdım gitsin annem gelcek :))

Eşine bakma sen ögrenirsin canım korkunu yenince rahat bırakablrsen kendini yüzmekte bişey yok:) hem ilçede olsan bile başka biyere gittiğinizde lazım olur sen yinede eşine baskı kur öğretecek bi alan bulur bulmaz ögretsin:KK66:

12.hafta
Ben mayomu aldirayimda o zaman yer sorun olmaz yakinda var plajlar ufak ufakta olsa :)
Ogrenicem istekliyim..
burdada bozuk gibi,tabi polar battaniye kadar soğuk değil,kız kutuplardamısın yoksamm :KK1:bizim buralarda genellikle haziran ortası falan girilmeye başlanıyo denize,bu arada samsundayım benn
Ben cok usuyorum galiba ayaklarim hic isinmiyo.Burdada ayni haziran ortasi giriliyo.Bende rize biz daha dogudayiz :).samsuna 2 defa geldim hayran oldum cok guzel bi sehir cidden.hem karadenizde hem buyuksehir..

Ben mayomu aldirayimda o zaman yer sorun olmaz yakinda var plajlar ufak ufakta olsa :)
Ogrenicem istekliyim..

Ben cok usuyorum galiba ayaklarim hic isinmiyo.Burdada ayni haziran ortasi giriliyo.Bende rize biz daha dogudayiz :).samsuna 2 defa geldim hayran oldum cok guzel bi sehir cidden.hem karadenizde hem buyuksehir..

Bitter bende çok üşüyrm hemde ayakalarımı hiç ısıtamıyrm tek olmadıgıma sevindim ama sebebi ne acaba bilmyrm bende snin gibiyim evde:KK70:

12.hafta

o zaman dikkat et kendine, sıcak tut elini ayağını,insan ayaklarından hemen hasta oluyo allah korusunn :KK16: ooo rizee mii bi gidemedik şöyle karadeniz turuna,bende karadenize yeşilliğe hayranımm,evet samsun büyüktür sürekli gelişmekte..

Ogrenicem istekliyim..

Tabi öğrenirsin canım ne var 30 undan hatta 40ından sonra öğrenen bi sürü insan var neyin eksik:KK66: eşine söyle öğretsin hamileyken kıyamaz sana hem :))

o zaman dikkat et kendine, sıcak tut elini ayağını,insan ayaklarından hemen hasta oluyo allah korusunn :KK16: ooo rizee mii bi gidemedik şöyle karadeniz turuna,bende karadenize yeşilliğe hayranımm,evet samsun büyüktür sürekli gelişmekte..

aynen bu yıl karadeniz turuna çıkacaktık bebek ceee dedi bize de

Tabi öğrenirsin canım ne var 30 undan hatta 40ından sonra öğrenen bi sürü insan var neyin eksik:KK66: eşine söyle öğretsin hamileyken kıyamaz sana hem :))

Çok güzel tesettür mayolarıda var hem:) onlarada bakmaya basla hemen:KK66:

12.hafta

napıyım çok arkadaş canlısıyım ama burda köreldim teyzelerle oturmaktannn :KK15::KK15::KK14::KK14:
Bende ayniyim kiz hic arkadasim yok :KK43: yakin olaydik iyiydi
Ohhh şimdi bizim gelinliğimzde ne var hepimiz mi aynıyız yahuuu:KK66: bizim kayınvalidelermi iyi acaba çözemedim:KK70:

12.hafta
Ben cok memnunum kayimvalidemden Allah razi olsun.
Bitter bende çok üşüyrm hemde ayakalarımı hiç ısıtamıyrm tek olmadıgıma sevindim ama sebebi ne acaba bilmyrm bende snin gibiyim evde:KK70:

12.hafta
Kansizlikta yok ama cozemedim

Kizlar esimle bi temizlik yapip donucem.sizi seviyorummm :*

Bende ayniyim kiz hic arkadasim yok :KK43: yakin olaydik iyiydi

Ben cok memnunum kayimvalidemden Allah razi olsun.

Kansizlikta yok ama cozemedim

Kizlar esimle bi temizlik yapip donucem.sizi seviyorummm :*

oyy oyy ne kötüymüş yalnız olmak :KK43:

X