2014 Aralık Anneleri

Amaaan soyle gitsin nolacak ben 8 kilo almistim
Bakalim dogum sonrasi bilancosu ne olacak?

bende yaklaşık 3 senede 6 kilo aldımmmm ama tiroidin arkasına sığınma şansımız var bizim hamilelik de Allah büyük artık yuvarlanmayız inşallah ama değer bebişlere sağlıklıca gelsinler yeter ki

Hayırlısı inşalalh normal beklerken sezeryana kalanlarda cok oluyo:) gerci sezeryan beklerken normal olan duymadım daha

12.hafta

ben bir kişi duydum canım sezeyan olacaktı 38. haftada..36da suyu gelip normal yapmıştı kısmet işte :)

Ayy evlilik yarayanlardanmısın ben 15 eşim 10kilo aldı nasıl yaramaysa halk dili işte😜

12.hafta

10 ve 15 kilo mu maşallahh sizinki değişik bi evlilik yaramış olmuş,ben 1 kilo aldım eşim 3-4 kilo aldı onları geri verme derdinde

canım ben ilk doğumumu normal doğum yaptım. ve allahıma binlerce kez şükür ediyorum bana öyle özel bir anı yaşattığı için.
bu bebişimde de ilk 3 ay başka bir dr. gidiyordum ve bana 38.haftada alırız diyince kafamdan aşağı kaynar su döküldü. sezeryan mı diyorsunuz dedim evet dedi. normal yapmıyor musunuz diye sordum bana hayır dedi. bende bidaha gitmedimmm
şimdi yeni bir dr. buldum. ilk sorduğum soru normal doğum yaptırıp yaptırmadıydı. şükür yaptırıyormuş.
tabiki herhangi olumsuz bir durumda normal olsun diye tutturacak değilim ama allahım yine sorunsuz bir normal doğum nasip etsin diye dua ediyorum
tabi bu birazda psikolojik durumla alakalı. inşallah hepimiz normal doğum yapabilecek fizyolojiye ve psikolojiye sahip oluruzda bi avazda pırtlatırız yavrularımızııııı

ne güzel yaaaaaa ya canım aslında ağrısından sızısından hiç korkmuyorum normal doğumun...yani canı tatlı bir insan hiç değilim aslında dayanıklıyımdır epey hem de, maşallah ama normalden korkmamın TEK sebebi alttan dikişşşşşşşş çooook tırsıyorummm:26::26: yani üstten 50 dikişe de razıyım ama alttan bir dikiş düşüncesi bile içimi bi garip yapıyor anlatamammmmmmm:26: sırf bu sebeple sezeryan istiyorum:44:

canım epidural analjezi yaptırıyorsun anestezi değil belinden ağrı kesici veriyorlar ve ağrı sızı hissetmiyorsun. ben doğumu yaptım ve dikişe başlıycaz hissediyor musun diye sordular. hiç bişey hissetmedim. ve orasının derisi öyle bi yapıya sahip ki 15 20 güne hiç bişe kalmıyor. izi bile yok ki 10 dk işlem
tabi daha çok zaman var o günlere yaklaşalım. bakalım allahım bize gösterecek

Benim kilolarimin tek suclusu tiroidlerim zaten bi ara 13,5 olmustu o ara aldim zaten en az 5 kilo :)

Masallah canim cok cesaretlisin ben cok korkuyorum yaa.ama sezeryandanda korkuyorum epidural normal olabilir ama bunu en kisa zamanda doktorumla konusmaliyim...

dikis oyle anlatildigi gibi korkunc bisey degil...ben o dogum telasesi arasinda cok anlayamadim, agri kesici mi yaptilar ne yaptilar, cok azcik hissettim dikisi..kolaydi...hatta bitince doktor "canin yandi mi ?" dedi, "pek degil" dedim..o da "o zaman bana soz ver, bunu kadinlara anlat, herkes korkutuyo , hic de oyle degil, gordun iste" dedi... :)))

Amaaan soyle gitsin nolacak ben 8 kilo almistim
Bakalim dogum sonrasi bilancosu ne olacak?

Ben onu duymadim ama haklisin uyurken kollari aniden sicriyo bebegin korkuyomu noluyosa.bende yapabilirim bunu :)

53 le evlendim canım şuan 60 ım koca popolu ben

Ya Settar

Hehe hiç cesaretli değilimdir canımda azdır.

Ayy evlilik yarayanlardanmısın ben 15 eşim 10kilo aldı nasıl yaramaysa halk dili işte😜

12.hafta

Boyum da kısa canım 1.64 60 kg çok fazla benim için en fazla 55 leri görmüştüm

Ya Settar

Peki bir şey sorcam dikiş sonra idrarda fln nasıl oluyor yanma vs olmuyor mu sürekli nemli sonuçta???? Bir de aldırıyomusun o dikişi kendi eriyor mu? Ya ben alttan muayene bile olmadım hiç çok huylanıyorum anlatamam

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ya aslında ben dikişten korkmuyorum canım 70 dikişli bir ameliyat geçirdim ve yatmak istemiyorum diye ağlamıştım :) yani canımın yanması değil de dikişin alttan olması beni korkutan şey yaa wc nasıl oluyor kanama olacak 40 gün sonra hep ıslak dikiş olacak??? bir de huylu bi yerde olacak ayyyyy içim fena oldu şimdi bile

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Öyle korkulacak bişey değil zaten dikiş atılırken hissetmiyosun lokal anestezi yapılıyo sonrasında da alafranga tuvalet kullandığın sürece sıkıntı olmuyo ilk iki gün oturmak yerine yatmak daha iyi hissettiriyor

selam ciciş anneler ben de 1 kg aldım ilk başlarda çok takıyordum ama şimdi umrumda bile değil en rahat kilo alacağımız dönemler yaşasın tombiklik

53 le evlendim canım şuan 60 ım koca popolu ben

Ya Settar

Boyum da kısa canım 1.64 60 kg çok fazla benim için en fazla 55 leri görmüştüm

Ya Settar
Oo benim boyum 1,60 64 kiloyla hamile kaldim evlendigimde 56 kiloydum.ama ben genetik olarak siki bi yapiya sahibim kilomu pek belli etmem.bende ne popo ne bel cikintisi dedim ya teneke kutu gibi dumduz iniyo vucudum asagiya dogru..
Hehe hiç cesaretli değilimdir canımda azdır.
Ayy benim canim cok kiymetliii

korkmayın birsey olmaz inşallah Allah ın izniyle. yatır anneni sakın banyo yapmasın . hastaneye gidip ayakta kkalıp yorulmasın bence dr varsa bekletmeyecekse öyle bi zaman da gidin

Bugün annemi kaldırmadım. Baya dinlendi... Kanaması olmadı zaten bir daha allaha şükür. Banyo yapmamasını söyledim. Yarında dinlenir ama pazartesi işe gidecek. Çok korktuk. Bu arada teşekkür ederim

Sezaryen olunca hiç ağrı olmayacak diye düşünmeyin sakın üstelik kucağına alıp emzirmek daha zor olacak normal doğumda öncesi sezaryende sonrası sıkıntı ikisinde de acı var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…