2014 Aralık Anneleri

selam ciciş anneler ben de 1 kg aldım ilk başlarda çok takıyordum ama şimdi umrumda bile değil en rahat kilo alacağımız dönemler yaşasın tombiklik :KK1:

Hanimlar kesinlikle normal dogum yapin..adi ustunde normal sezeryanin bir cok koplikasyonu var hem birakin bebis istedigi zaman gelsin dr.randvu verdigi tarihte degil alttan dikisten korkmayin doguma 1 ay kala perine masaji yapin kesi mesi olmaz internette pozitif dogum hikayeleri yazin ordaki hikayeleri okuyun motive olursunuz

Bugün annemi kaldırmadım. Baya dinlendi... Kanaması olmadı zaten bir daha allaha şükür. Banyo yapmamasını söyledim. Yarında dinlenir ama pazartesi işe gidecek. :KK14: Çok korktuk. Bu arada teşekkür ederim :KK5:

Masallah tatlim yaa ne guzel bi ablasin sen oyle :)

Oo benim boyum 1,60 64 kiloyla hamile kaldim evlendigimde 56 kiloydum.ama ben genetik olarak siki bi yapiya sahibim kilomu pek belli etmem.bende ne popo ne bel cikintisi dedim ya teneke kutu gibi dumduz iniyo vucudum asagiya dogru..:KK70:

Ayy benim canim cok kiymetliii :eek:

Amaaan napalım sağlıklı olalım bebişlerle biz artık takmıyorum yehu yaşasın yemek yemek :-)

Ya Settar

Öyle korkulacak bişey değil zaten dikiş atılırken hissetmiyosun lokal anestezi yapılıyo sonrasında da alafranga tuvalet kullandığın sürece sıkıntı olmuyo ilk iki gün oturmak yerine yatmak daha iyi hissettiriyor

Ya aslında ben dikişten korkmuyorum canım 70 dikişli bir ameliyat geçirdim ve yatmak istemiyorum diye ağlamıştım :) yani canımın yanması değil de dikişin alttan olması beni korkutan şey yaa:KK43: wc nasıl oluyor kanama olacak 40 gün sonra hep ıslak dikiş olacak?? bir de huylu bi yerde olacak ayyyyy içim fena oldu şimdi bile
:O

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Amaaan napalım sağlıklı olalım bebişlerle biz artık takmıyorum yehu yaşasın yemek yemek :-)

Ya Settar

Ohoooo ben evleneli 6 kilo aldım hamilelikte de 2 almışım valla...umrumda mu tabi ki hayyırrr:KK70: sağlıklıca gelsin sıpam yeter :)) gerçi benim en son tiroid ilacım çok az Geliyormuş ona bağlı da olabilir ya da benim bağlayasım var :))

Ya Settar
Bencede :KK70:
Değil mi:) ilk çocuğun kız olmasının avantajı sanırım :)

Evet o yuzden insallah ilk once kizim olur.amin :)
Ohoooo ben evleneli 6 kilo aldım hamilelikte de 2 almışım valla...umrumda mu tabi ki hayyırrr:KK70: sağlıklıca gelsin sıpam yeter :)) gerçi benim en son tiroid ilacım çok az Geliyormuş ona bağlı da olabilir ya da benim bağlayasım var :))

Ona baglidir onaa :KK70:

Heheh öyle ya da böyle mutluyuz artık kız değiliz ki illa bir yerler anormalleşiyor şükür halimize

Ya Settar

Ayyyyy Allah korusun...iyi yapmışsın o zaman mahkemelik fln :O
erkek bayan diye düşünme iyi dr.a git canım...hem canımızı hem de yavrumuzun canını emanet ediyoruz sonuçta....valla ilk basta ben de bayan arıyordum ama doğum yapan herkes o ağrıyla kim gelse açarsın dediler:KK70: hoş ben şimdiden tırstım epidural sezeryan istiyorum dedim ama bakalım zaman ne göstercek:) hayırlısı nasip eylesin Rabbim inşallah...

aynen öyle, o sancilarla baban gelse gözün görmez :) sana bi tavsiyem olucak normal dogum ve sezaryan videolarina bak, hangisi daha zormus karar ver :) sezeryan normal dogumdan cok daha zor, bildigin ameliyat geciriyorsun ve sonra o ameliyatli halinle bebise nasil bakicaksin? zor gercekten, normal dogum bebegini hisetmek, dogar dogmaz onu görmen onu gögüsüne yatirdiklarinda izlemen....... ah ahhhh

Bencede :KK70:

Evet o yuzden insallah ilk once kizim olur.amin :)

Ona baglidir onaa :KK70:

Amiiiiiiiiiin :) Bence de ona bağlı kesin:KK70::KK70::KK70:

Heheh öyle ya da böyle mutluyuz artık kız değiliz ki illa bir yerler anormalleşiyor şükür halimize

Ya Settar

Evet evli mutlu inşallah da çocuklu:KK66: daha ne olsun tek derdimiz gelen kilolar olsun inşallah :)) çok şükür çok :)

Yaw ben de çok kız istiyorum bebeğime kötülük ettiğimi düşünüyorum :-(

Ya Settar
Cinsiyet belli olunca erkekse ozur dileriz olur biter :)
Teşekkür ederim. 2. annesi ben olacağım ya:KK1: Annem beni doğurduğunda benim yaşımdaymış. Şimdi ben bu yaştayken tekrar hamile :emir_bebek:
Allah nazardan korusun:nazar:
Masallah.sen hazirsin yillar sonra evlenip bebegin oldugunda hic zorlanmiycaksin.Ne okuyosun tatlim bu arada?
Amiiiiiiiiiin :) Bence de ona bağlı kesin:KK70::KK70::KK70:

Yanii :KK70:

Evet evli mutlu inşallah da çocuklu:KK66: daha ne olsun tek derdimiz gelen kilolar olsun inşallah :)) çok şükür çok :)

Cok guzek ozetlemissin canim.Daima sukretmek lazim :)

Evet deneyimli bir anne olacağım. :26:Ygs hazırlanıyordum bu sene olmadı. Bir daha ki sene için hazırlanıyorum diyeyim:KK1:

Universite cok onemli tatlim onceligin derslerin olsun kardesine yine bakarsin.kaybettigin her yil senin icin cok onemli :)

Cinsiyet belli olunca erkekse ozur dileriz olur biter :)

Masallah.sen hazirsin yillar sonra evlenip bebegin oldugunda hic zorlanmiycaksin.Ne okuyosun tatlim bu arada?

Cok guzek ozetlemissin canim.Daima sukretmek lazim :)

Heheh özür dileriz dimi yuppi o zaman benim kızım olsun teyzesi :-)

Ya Settar

Hanimlar kesinlikle normal dogum yapin..adi ustunde normal sezeryanin bir cok koplikasyonu var hem birakin bebis istedigi zaman gelsin dr.randvu verdigi tarihte degil alttan dikisten korkmayin doguma 1 ay kala perine masaji yapin kesi mesi olmaz internette pozitif dogum hikayeleri yazin ordaki hikayeleri okuyun motive olursunuz

kesinlikle katılıyorum. Allah dayanamayacağın acıyı vermiyor zaten. 2 sene önce kızımı normal doğumla dünyaya getirdim. O kadar muhteşem bir an ki dikişlerin acısı hissedilmiyor bile. Hemen ayaklanmıştım doğru düzgün yatmadım bile, kızımın her şeyiyle kendim ilgilendim. Hanımlar her şey doğal gidiyorsa kesinlikle normal doğum en iyisi

kızlar bir şey danışmak istiyorum size. ben doktora en son 28 nisanda 6+6 günlükken gitmiştim kalp atışlarını duymuştuk hatta, o günden beri de gitmedim. doktorum ikili test için gel tekrar demişti, bu pazartesi 4 hafta olacak yani. çok merak ediyorum bebeğim ne durumda böyle arada bebeğinin kalbinin durduğunu yazan arkadaşları okuyunca daha da tedirgin oluyorum gerçi hiç bi ağrım sızım kanama ya da lekelenmem falan yok mide bulantılarım da tam gaz devam ediyor herhalde bir aksilik yoktur :44: ikili test için haftaya cuma yani 11+3 günlükken gitsem erken mi olur sizce?? daha fazla beklemek istemiyorum çünkü bir an önce gidip görmek istiyorum bebişimi :18:

X