2014 Aralık Anneleri

Kurban olurum nasip eden Rabbimeeeeeee...... :) :) :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1400934483241.jpg
    19,2 KB · Görüntüleme: 46
Bu bebek de bizim modda kızlar bakın
'' kız mı erkek mi , kız mı erkek mi, kız mı erkek mi...amaaaaan sağlıklı olsun da'' yerim Ben onuuuu yaaa....

Eklentiler

• $1400934754431.jpg
    50,9 KB · Görüntüleme: 37

😂 aman saglıklı olsunlarda

12.hafta

Dr randevusuna kadar vakit geçmiyo özlüyomuyuz onları görmeyi hareketlerini... Allahım sag saglım kucagımıza almayı nasip etsin.❤️

12.hafta

Dr randevusuna kadar vakit geçmiyo özlüyomuyuz onları görmeyi hareketlerini... Allahım sag saglım kucagımıza almayı nasip etsin.❤️

12.hafta

Özlemez olur muyum hiççç burnumda tütüyor susamımmmmmmmmmmm:)) 5 gün kaldı inşallah görcem yine kuzumu 5 gün sonra :)
Senin ne zaman kontrol canım??

Son düzenleme:

🙈 ayy canım yaa cuma aslında ama dr degıstrcem oyüzden istediğim zaman ama bende eski dr cagrma vaktine yaklassın diye beklıyrm oyüzden persembe felan sanrım:)

12.hafta

🙈 ayy canım yaa cuma aslında ama dr degıstrcem oyüzden istediğim zaman ama bende eski dr cagrma vaktine yaklassın diye beklıyrm oyüzden persembe felan sanrım:)

12.hafta

Bekle bekle hem gitmişken cinsiyeti de öğrenirsiniz inşallah :)) benim de cuma yine çok kalmadı dayancaz:) Dr neden değiştiriyorsun canım özel değilse???

Sorma canım yaa ne hikayeler anlattılar dr hakkında halbuki özeldi ve bayan tek dr diyeblrm gidilebilcek bi kac kişiule mahkemesi oldugunu ögrenince cok korktum ruyalarıma girdi oyüzden bu korkuyla duramadım erkek dr ye gidicem malesef istemesemde ama normal douma ebeler giriyomıs dr acıl durumda mudahale etmesi gerekiyosa edecekmiş oyüzden değiştiryrm

12.hafta

Merhaba kızlar. Çok şükür bizde de iyi haberler var :):) bebişimin gelişimi iyiymiş. Haftasıyla uyumluymuş. Uyuyodu ama Bi kere elini hareket ettirdi o kadar yan yatıyodu. Cinsiyetimiz maalesef belli olmadı :) dun Bi arkadaş yazmıştı sabah ki idrarla cinsiyet belli oluyormuş. Deneyen oldu mu ?
Bide ben ikili test yaptırmadım. Allahım bütün bebişlermizi korusunnn

kızlarrrr bi çok kişi yazmış hepsini okurken çok güldüm yaa ama cevabı herkese vereyim derken karıştırdım o yüzden tek cevap yazayım dedimm teşekkür ederimm çok yoruldum yeni eve geldimm...bi kaç gün dinlenmek ancak iyi gelir bana,belim ağrıyo çokk

Ayyyyy Allah korusun...iyi yapmışsın o zaman mahkemelik fln :O
erkek bayan diye düşünme iyi dr.a git canım...hem canımızı hem de yavrumuzun canını emanet ediyoruz sonuçta....valla ilk basta ben de bayan arıyordum ama doğum yapan herkes o ağrıyla kim gelse açarsın dediler hoş ben şimdiden tırstım epidural sezeryan istiyorum dedim ama bakalım zaman ne göstercek:) hayırlısı nasip eylesin Rabbim inşallah...

:)) çok yormasaydın kendini... güzelce doyur bebişiiiiiiii annesi, sonra uzan dinlen canım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…