2014 Aralık Anneleri

:)) çok yormasaydın kendini... güzelce doyur bebişiiiiiiii annesi, sonra uzan dinlen canım :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

vala yormuşum canım yeni yeni her yerim ağrımaya başladı uzanıcam şimdi,sağol düşündüğün içinn :KK16:

Merhaba kızlar. Çok şükür bizde de iyi haberler var :):) bebişimin gelişimi iyiymiş. Haftasıyla uyumluymuş. Uyuyodu ama Bi kere elini hareket ettirdi o kadar :KK66: yan yatıyodu. Cinsiyetimiz maalesef belli olmadı :) dun Bi arkadaş yazmıştı sabah ki idrarla cinsiyet belli oluyormuş. Deneyen oldu mu ?
Bide ben ikili test yaptırmadım. Allahım bütün bebişlermizi korusunnn

Maşallah annesiiii darısı başımıza inşallah :) çikolata yeseydin giderken hareketleniyormuş o zaman öyle diyorlar...iyi yapmışsın yaptırmamakla bakalım biz napıcaz...o test için satın almak gerekiyormuş canım 100 tl civarımış satışı yasaklanmış fln dediler...öyle direkt idrarla yapılmıyormuş yani Ben de öyle sanmıştım:KK70: Rabbim sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah...

Son düzenleme:
maşallah ona maşallah :) :nazar::nazar::nazar::nazar: sat.a göre 9+6, ultrasona göre 10+3 mü , yani önden mi gidiyormuş? doğru mu anladım?

yok canım ya benim gec döllenme zaten. 4 gün ileri gelmiş sanırm ama yine su an sat göre 8 gün geriden . ama hiç sorun değil çünkü gec döllenme

kızlar kundak yapacak olan var mı. ben bi kitap sayesinde kundak yapmaya karar verdim. mahallenin en mutlu bebeği okumanızı tavsiye ederim. ben kundak takımını aldım bu arada ilk 1 ay kundak yapacam 2 aya da bakalım artık:21::21::21:

kızlar kundak yapacak olan var mı. ben bi kitap sayesinde kundak yapmaya karar verdim. mahallenin en mutlu bebeği okumanızı tavsiye ederim. ben kundak takımını aldım bu arada ilk 1 ay kundak yapacam 2 aya da bakalım artık:21::21::21:

Doğuştan kalça çıkığı olan bebeklerde kundak sakıncalı bebek bir ayını doldurup ultrason yapılana kadar da anlaşılmıyo malesef ben kundak taraftarı değilim

Cnm karismak gibi olmasinda yeni yigenim oldu ablamin kizi 3 aylik ilk bebeginde yoktu kalca cikikligi bunda oldu. Ablmda kundak yapiyodu doktor bu tetiklemis olabilir dedi. Cok sikida sarmiyodu ama cok uzuldu. Bende arastirdim biraz kundak bas dusmaniymis kalca cikikliginin. Cunku bebek bacaklarini istedigi gibi acik tutcakmis. Simdi bantli seyler takiyor ablam bebekte alisamadi bebgin huyu suyu degisti yani.

Ogrenirsin cnm insallah. Yarin sabahta idrarli bir cinsiyet ogrenme seyi yazmisti bir arkadas onu denicem bakalim o ne cikcak. Sabah ilk yapilan idrari bos temiz seffaf bir seye yapicakmisiz. 10 dk beklicekmisiz turuncuya donerse kizmis yesilimsi olursa erkekmis. Bide bunu denicem :)))

hadi ya çok ilginç.yaptın mı ne renk oldu?:KK52:

kundak meselesi konusulmus...eski usul kundak arkadaslarin da dedigi gibi kalca cikigina sebep olabiliyo..ve tamamen sardigi icin cocugu bunaltiyo...ama "yarim kundak" denilen bisey var...onerilen kundak sekli o..sadece kollar ve vucudun ust kismi cok sikmadan sariliyo...bacaklar serbest birakiliyo...boyle yapilirsa faydali....ben oglum da ilk aylar yapiyodum yarim kundak..uyumasina da yardimci oluyodu

kundak meselesi konusulmus...eski usul kundak arkadaslarin da dedigi gibi kalca cikigina sebep olabiliyo..ve tamamen sardigi icin cocugu bunaltiyo...ama "yarim kundak" denilen bisey var...onerilen kundak sekli o..sadece kollar ve vucudun ust kismi cok sikmadan sariliyo...bacaklar serbest birakiliyo...boyle yapilirsa faydali....ben oglum da ilk aylar yapiyodum yarim kundak..uyumasina da yardimci oluyodu

Yarim kundak ilk aylarda bebegi kucaga alirkende cok faydali oluyor kizimda ole yapmistim bacaklar sikmadan boyuna destek vererek ust tarafi saruyoduk kucakta rahat duruyodu

Ben kilomu sölemiyim evlenince 6 kilo aldım bir de bebiş etti 7

Ya Settar
Amaaan soyle gitsin nolacak ben 8 kilo almistim :KK70:
Bakalim dogum sonrasi bilancosu ne olacak?
Ben onu duymadim ama haklisin uyurken kollari aniden sicriyo bebegin korkuyomu noluyosa.bende yapabilirim bunu :)

Ayyyyy Allah korusun...iyi yapmışsın o zaman mahkemelik fln :O
erkek bayan diye düşünme iyi dr.a git canım...hem canımızı hem de yavrumuzun canını emanet ediyoruz sonuçta....valla ilk basta ben de bayan arıyordum ama doğum yapan herkes o ağrıyla kim gelse açarsın dediler:KK70: hoş ben şimdiden tırstım epidural sezeryan istiyorum dedim ama bakalım zaman ne göstercek:) hayırlısı nasip eylesin Rabbim inşallah...

Valla canım bende zaten herseyin normali diyrm iyidir ama işte tırsmamak elde değil:KK66:

12.hafta

Maşallah annesiiii darısı başımıza inşallah :) çikolata yeseydin giderken hareketleniyormuş o zaman öyle diyorlar...iyi yapmışsın yaptırmamakla bakalım biz napıcaz...o test için satın almak gerekiyormuş canım 100 tl civarımış satışı yasaklanmış fln dediler...öyle direkt idrarla yapılmıyormuş yani Ben de öyle sanmıştım:KK70: Rabbim sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah...

teşekkürler canımm. bütün gün çok yoruldum ve acıktım. ağzıma çikolata attım ama sıram geldi hemen girdim içeri. yani bebişe gideck vakti olmamıştır :KK1:
ben oğlumda yaptırdım. dr. adama akıllı bişi söylemedi. kafamızın allak bullak olduğuyla kaldık. allahım korusun bebişlerimizi.

Valla canım bende zaten herseyin normali diyrm iyidir ama işte tırsmamak elde değil:KK66:

12.hafta

öyle canım adı üstünde normal doğum bizim yanaştığımız anormal doğum yani mantıken :) ama kıyamam kendime de yaaaaa:KK19: helal olsun cesur annelere valllaaaa:KK9:

öyle canım adı üstünde normal doğum bizim yanaştığımız anormal doğum yani mantıken :) ama kıyamam kendime de yaaaaa:KK19: helal olsun cesur annelere valllaaaa:KK9:

Hayırlısı inşalalh normal beklerken sezeryana kalanlarda cok oluyo:) gerci sezeryan beklerken normal olan duymadım daha:KK70:

12.hafta

X