2014 Aralık Anneleri

Ilk basta kalp olusuo onun atimjni gorduk bebek henuz net gorunmuo o yuzden olcum falan yapmadi 10 gune kadar gel bakalim dedi
:)

Kızlar solda sagda olmasıyla cinsiyetin alakası varmı demiştiniz sanki öyle bi konu gecmıstı ama merak ettim suan kendimce tahminlere basladım:) daha ilk bebeğim aslında erkek kız bi düşüncem bile yok saglıklı olsunda bebişlerimiz ama insan merak ediyo heycanlanıyo tuhaf bi şekilde ona göre hitap etmek bile istyrm artık❤️

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kizlar 10+6 haftalik hamileyim bulanti ilaci kullanıyorum hala kotu olduğum zamanlarda. Sizde kullanıyor musunuz ? Bnm kullandigim zofran??

Kizlar 10+6 haftalik hamileyim bulanti ilaci kullanıyorum hala kotu olduğum zamanlarda. Sizde kullanıyor musunuz ? Bnm kullandigim zofran??

Benim bulantım cok şiddetli değil canım o yüzden hic düşünmedim öyle böyle atlattım evde zaten calısmıyrm diye düşündüm.. Senin cok mu fazla?

Kizlar ben 7+2 yim bugun bisey sorucam gogus hassadiyeti arada gecip sonra yine baslayan oldumu benim 1 gun ole bigun bole anlamadim merak ettim acaba surekli olan biseymi 3 ay once gelismeyen bi gebeligim vardida biraz tedirginim

Bende de öyle oluyor canim hatta göğüs rengi koyulasiyorya bazen daha acik renk bile olabiliyor . inşallah bisey olmaz

Benim en baslarda çok fazlaydi serum filan yedim. O günden beri kullanıyorum zofrani . Şimdide kullanmadigimda hic bisey yiyemiyorum istiğfar ediyorum. İlaci icersem yiyorum herşeyi.

Bende 8+3 üm...iki haftadır Zofran kullanıyorum
.o olmasa hayal bile edemiyorum çoook kötü bulantılarm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım gözün aydın gördün bebişlerini oh bendede kanama fln yok şikayetimde yok ama doktor banada ilişki ve ağır kaldırmak yasak dedi .bunu genel olarak söylüyolar heralde.
merhabaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

merhaba canımmm :79::79::79: aranıza almak diye düşünme ya burda genelde herkes yazar biribirine

Benim bulantilarim azaldi kizlarr yaa... 10+1iz :) erken deil mi yaa :)

Merhaba arkadaşlar. Ben de premesis kullanmaya başladım bir sabah bir akşam içiyorum bana iyi geldi tamamen geçmese de oldukça rahatlattı. Vitamin takviyesi zaten zararlı olmadığını düşünüyorum. Akşam yemekten sonra kalbimde çarpıntın oluyo hani çok aşırı heyecan gibi taşikardi gibi birşey sizde de oluyor mu?

Bende 8+3 üm...iki haftadır Zofran kullanıyorum
.o olmasa hayal bile edemiyorum çoook kötü bulantılarm

Aynen düşünemiyorum bende iyiki varmis boyle ilaç diye düşündüm. Kilo kaybimda oluyordu. Simdi en azindan yiyorum düşmüyor kilom.

Ya inanir misin zeliscim insanin aklina bi ton sey gelio acaba bisi mi oldu die :) cok pimpirikli oldum ben yaaa..bole deildim bebekten once :)

Ya inanir misin zeliscim insanin aklina bi ton sey gelio acaba bisi mi oldu die :) cok pimpirikli oldum ben yaaa..bole deildim bebekten once :)

Bende öyle pinpirigim. İnsanin caninin parcasi su halde bile herşeyden önemlisi o. Bisey olmaz iinşallah içini ferah tut. Ben ilk haftalarda her hafta gidiyordum bebeğimi görüyordum. Simdi 2 haftadir gitmiyorum. Doktor 23. De gel dedi bekliyorum. Bikti benden :)

Benmkide 3 haziranda cagirdi :) ama dio ki dayanamicaksin biliorum ama dayanmaya calis dio..denerim dedim ben de :)

Sana yazmistim tek gondermisim once kalo olusuo dedi bebk ufak 10 gun icinde gel dedi bebgi gorelim dedi olcum falanda 6apmadi tekrar gelcrm die heralde

Hmm.. 1 hafta geriden geliyodur hayatım takılma görünür..

Benim bulantilarim azaldi kizlarr yaa... 10+1iz :) erken deil mi yaa :)

Ben 2 gün kustum bulandı geçti canım.. Herkeste farklı farklı, ne güzel işte keyfini çıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…