2014 Aralık Anneleri

Hiç öyle hissetme canım, herkes farklı derecede farklı şeyler yaşıyor..dediğin gibi biz ne kadar iyiysek bebeklerimiz o kadar iyi inşallah👍

....

oyy maşallah yemeye ne kaldıkı baska:) ınsallah en kısa zamanda gecer doya doya rahatsız olmadan yemek yemek ıstıorum ya acaba o gunler gelıcekmı

ya soğansız yaşayamam bayılırım ama sabrediyorum. emzirirken de yemedim gaz yaptı bebeğe diye. ama yoğurt yiyemediğim için üzülüyorum. dişlerim için yani. süt bulandırıyor, yoğurt şişiriyor.

ben yumurta yogurt süt uclusnu hıc yıyemıorum mıdemı kotu yapıor valla dr soledım sımdılık onemlı deıl dedı ınsllh uc aydan sonra yıyebılırız ya valla cevremde goruom yıyemeyen okadr cok ınsan varkı ınsallh öle olmayız

Cıksa bir degisiklik hissedersin zaten. Sevindim iyi olmana.

Bende ne bel agrisi ne kasik agrisi yok ya.. goguslerden başka bi dolgunluk bazen aci var bu kadar ..

Garip.. seninle bir hafta aramiz var. Sende durumlar nasil.

Bende de kasik agrisi yok canim bazen bikac gunde bir kuyruk sokumumda agri oluyor sanki kemiklerim ayriliyomus gibi bir de bulanti var tabii hergun ayni siddette olmuyor ama allahtan, bazen kusacak bisey yiyemicek kadar cok bazen de sadece hafif bulanti seklinde. Ben en son kalp atislarini duymak icin gitmistim 28 nisanda. bi daha ikili test icin gel dedi doktorum ama nerdeyse 5 hafta gecmis olacak ustunden ne durumda bebegim cok merak ediyorum..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ah olabilsek valla dayanamadım yarına randevu vardı bu akşam da doktor nöbetçiymiş gittim saat 19:30a randevu aldım:)) insanın içi içini yiyor bazen diyorum biraz geç farketsem ne olurdu sanki

masallaah cinsiyet öğrenmeye bişe kalmamış . oh oh ne güzel

evet pek bi hareket göremedim kalp atışını görmekte güzel.. en son iki hafta önce girmiştim ama sıkıntı olur mu ki..

Canım dr lar ayda bir çağırıyor ben dayanamayip 3haftada bir gidiyorum. 2haftaaz degil ama mmerak etme zaten bebegin normal gelisimini sürdürüyor.

Bende cok merak ediyorum. 7 haziranda gidicem. Daha 3 hafta var. Neler oluyor herhangi bir fikrim yok. Cok sıkıcı bir sey beklemek. 9 ay nasil gececek diye düşünüyorum. Yemegi fazla kacirdigim zaman kotu oluyor kocaman bir göbek olunca kim bilir nasil zorlar.

merhaba kızlar. Sık sık girip yorumlarınızı okuyorum fakat midemden dolayı yazamıyorum. Allahım güç kuvvet versin. Tez zamanda atlatalım sıkıntılarımızı inşallahhh

Hepinize kocamaaan gözünüz aydın diyorum kızlaar..

Bende tedirgin oldum kalp atisini gordum ama bebegi goremedik cuma gunu gidicrm surekli kontrol ediyorum aci varmi yokmu diye ilki aci bir tecrube oldu onda gecmisti agri ondan endiselendim saolun icim ferahladi *)

Kalp atışını görüp, bebek nasıl görünmüyor ?

kızlar ben 9 haftalığım 2 li test hangi zamanda yapılıyor

11-13 haftalar arası.. Ama en uygun hafta 13 oluyor genelde.

Canım zararlı falan değil.. Sadece o kadar sık girmek gereksiz kimine göre.. Ne vajinal ultrasonun ve karından ultrasonun zararlı olduğuna dair hiç bir bilimsel veri yok.. Ama zararlı olmadığına dair var, çünkü çalışma sistemi ortada..

benim sözüm zaten ultrasona çok girmek zararlı deyip kulaktan dolma bilgilerle insanların kafasını karıştıranlara konu sadece ultrason da değil böyle çok şey var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…