2014 Aralık Anneleri

SİZİN YAZILARI OKUYUNCA KENDİMİ SUÇLU HİSSETTİM..HERGÜN BULANTI HAPI ALIYORUM BEN...ama almadığımda su bile içemiyorum..ilk bebeğimde sürekli serum yiyerek ayağa kalkmaktan helak olmuştum...doktor da al dedi, hiç öyle dayan filan demedi

Hiç öyle hissetme canım, herkes farklı derecede farklı şeyler yaşıyor..dediğin gibi biz ne kadar iyiysek bebeklerimiz o kadar iyi inşallah👍

....

oyy maşallah yemeye ne kaldıkı baska:) ınsallah en kısa zamanda gecer:KK43: doya doya rahatsız olmadan yemek yemek ıstıorum ya acaba o gunler gelıcekmı:KK43:

ya soğansız yaşayamam bayılırım ama sabrediyorum. emzirirken de yemedim gaz yaptı bebeğe diye. ama yoğurt yiyemediğim için üzülüyorum. dişlerim için yani. süt bulandırıyor, yoğurt şişiriyor.

ya soğansız yaşayamam bayılırım ama sabrediyorum. emzirirken de yemedim gaz yaptı bebeğe diye. ama yoğurt yiyemediğim için üzülüyorum. dişlerim için yani. süt bulandırıyor, yoğurt şişiriyor.

ben yumurta yogurt süt uclusnu hıc yıyemıorum mıdemı kotu yapıor valla dr soledım sımdılık onemlı deıl dedı ınsllh uc aydan sonra yıyebılırız ya valla cevremde goruom yıyemeyen okadr cok ınsan varkı ınsallh öle olmayız:KK43:

Cıksa bir degisiklik hissedersin zaten. Sevindim iyi olmana.

Bende ne bel agrisi ne kasik agrisi yok ya.. goguslerden başka bi dolgunluk bazen aci var bu kadar :-) ..

Garip.. seninle bir hafta aramiz var. Sende durumlar nasil.

Bende de kasik agrisi yok canim bazen bikac gunde bir kuyruk sokumumda agri oluyor sanki kemiklerim ayriliyomus gibi bir de bulanti var tabii hergun ayni siddette olmuyor ama allahtan, bazen kusacak bisey yiyemicek kadar cok bazen de sadece hafif bulanti seklinde. Ben en son kalp atislarini duymak icin gitmistim 28 nisanda. bi daha ikili test icin gel dedi doktorum ama nerdeyse 5 hafta gecmis olacak ustunden ne durumda bebegim cok merak ediyorum..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bak bdt lerimiz ve yaşadığımız sorunlarda aynı:)) az evvle geldim 12268 çıktı betahgc. doktor gayet normal dedi. 12-13 gün sonra gel kalp atışı için dedi. şimdi ozele gittim. bence olacak rahat olmamaız lazım

ah olabilsek valla dayanamadım yarına randevu vardı bu akşam da doktor nöbetçiymiş gittim saat 19:30a randevu aldım:)) insanın içi içini yiyor bazen diyorum biraz geç farketsem ne olurdu sanki :KK1:

Bzm ikili test haftaya cuma idi. Ama yolculuktan önce bi bakmak istedim. Tatlı çikolata filan ye sen de:)

Kesinlikle etkisi var dene:) sat a göre 10+6 ultrasonda 11+6 çıktı, 52mm

Aslında gönlümden kız geçmiyor değil. Ama ayrım yapmak da istemiyorum. Sağlıklı olsun da varsın erkek oryantal olsun:KK9::KK9::KK9:

masallaah cinsiyet öğrenmeye bişe kalmamış . oh oh ne güzel

Bende de kasik agrisi yok canim bazen bikac gunde bir kuyruk sokumumda agri oluyor sanki kemiklerim ayriliyomus gibi bir de bulanti var tabii hergun ayni siddette olmuyor ama allahtan, bazen kusacak bisey yiyemicek kadar cok bazen de sadece hafif bulanti seklinde. Ben en son kalp atislarini duymak icin gitmistim 28 nisanda. bi daha ikili test icin gel dedi doktorum ama nerdeyse 5 hafta gecmis olacak ustunden ne durumda bebegim cok merak ediyorum..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende cok merak ediyorum. 7 haziranda gidicem. Daha 3 hafta var. Neler oluyor herhangi bir fikrim yok. Cok sıkıcı bir sey beklemek. 9 ay nasil gececek diye düşünüyorum. Yemegi fazla kacirdigim zaman kotu oluyor kocaman bir göbek olunca kim bilir nasil zorlar.

:KK4: merhaba kızlar. Sık sık girip yorumlarınızı okuyorum fakat midemden dolayı yazamıyorum.:KK43: Allahım güç kuvvet versin. Tez zamanda atlatalım sıkıntılarımızı inşallahhh

kızlar çok mutluyum.Çok şükür bebeğin hareketlerini gördük kıpır kıpırdı hem de bayağı insana benziyordu.Ellerini kaldırıp indirdi ayaklarını oynattı çok mutlu olduk bu arada merak edenlere tam 10. haftaya girdiğim gün gördüm :nazar::nazar::emir_bebek:

Kızlaaaarr bu mucize resmen muhtesem bişey yaaaa hareketler ordan oraya maşaallah bebeğime cok güzel haberlerle döndüm mükemmel Allahım herkese yaşatsın:) ❤️❤️❤️ bütün sıkıntım geçti resmen miniğimi görünce:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlarrr şimdi geldim doktordan iyiler bebişler çok şükür diğeride büyümüş baya yaklaşmışlar birbirlerine içim baya rahatladı gebelik riskli dedi 12.hafta dolana kadar ağır iş ve ilişki yasak dedi plesantaları bir olduğu için çok dikkatli olmak gerekiyormuş

birsürü tahlil istedi 1 hafta sonra çıkacak hepsi 90 tl ödedim tahlillere kontrol olduğu için muayene parası vermedim

Hepinize kocamaaan gözünüz aydın diyorum kızlaar..:nazar::nazar::nazar:

Bende tedirgin oldum kalp atisini gordum ama bebegi goremedik cuma gunu gidicrm surekli kontrol ediyorum aci varmi yokmu diye ilki aci bir tecrube oldu onda gecmisti agri ondan endiselendim saolun icim ferahladi *)

Kalp atışını görüp, bebek nasıl görünmüyor ?:KK17:

kızlar ben 9 haftalığım 2 li test hangi zamanda yapılıyor

11-13 haftalar arası.. Ama en uygun hafta 13 oluyor genelde.

ultrasonun zararlı olduğu konusunda nerden fikir edindiniz ??? ben zararlı olmadığına dair araştırma yayınlıyorum zararlı olduğunu düşünenler de aynı şekilde bilimsel bişey yayınlarsa bizde bilgi sahibi olmuş oluruz
http://www............./dosyalar/prenatal/usgguvenlik.html

Canım zararlı falan değil.. Sadece o kadar sık girmek gereksiz kimine göre.. Ne vajinal ultrasonun ve karından ultrasonun zararlı olduğuna dair hiç bir bilimsel veri yok.. Ama zararlı olmadığına dair var, çünkü çalışma sistemi ortada..

Canım zararlı falan değil.. Sadece o kadar sık girmek gereksiz kimine göre.. Ne vajinal ultrasonun ve karından ultrasonun zararlı olduğuna dair hiç bir bilimsel veri yok.. Ama zararlı olmadığına dair var, çünkü çalışma sistemi ortada..

benim sözüm zaten ultrasona çok girmek zararlı deyip kulaktan dolma bilgilerle insanların kafasını karıştıranlara konu sadece ultrason da değil böyle çok şey var

X