2014 Aralık Anneleri

Günaydin arkadaslar bende dun dr a.gittim, minik kuzum artik iyice sekillenmis kıpır kıpîr oynuyordu dun ikili tarama icin olcum yapildi ve kan verdim sonuclari carsamba alcam. Bu arada dr bana cok kizdi surekli istifra ettigim icin vucut zayif dusmus sen hic sudamı icmiyosun dedi, bisey yememeni anlarim ama suyu mutlaka iceceksin dedi bidahaki gelisinde olmadi serum takacam dedi

Gunaydin heyecanli tatli aralik anneleri:) bende 7+3 teyim supriz bi gebelik oldu benim.daha kendimi hamilelige adapte edemedim.22 aylik bi oglum var. Onla evle isle ilgilenmekten hamileligin tadina varamadim daha hepimizin bebislerini rabbim saglicakla almayi nasip etsin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Aynen düşünemiyorum bende iyiki varmis boyle ilaç diye düşündüm. Kilo kaybimda oluyordu. Simdi en azindan yiyorum düşmüyor kilom.

Canım Ben de bi haftada 2 kilo vermiştim en azından yiyorum dediğin gibi..ilk baş korktum ama eczacı arkadaşıma sordum bir şey olmaz iç en cok gebelere satıyoruz zaten dedi...bir de bi arkadaşım hamileyken bu Zofranda kesmedi kızı kytril diye daha ağır bit şey içti maşallah sağlıklıca yaptı doğumunu:) içini ferah tut bir şey olmaz inşallah...doktorlar hep veriyor sonuçta öyle olsa vermezlerdi...

günaydın kızlarr, gece 2 de uyandım az sonra karnıma 5-6 dakikalık ağrı girdi korktum ya, eskidende ağrı oluyodu ama 1-2 dakikada geçiyodu. sizlerinde böyle uzun olan var mı

Benim de olmustu canim gecen hafta..yatinca agriodu ayaga kalkinca geciodu bi 5dk falan surmustu.bi de bende kese etrafinda kanama bolgesi var ondandir die odum patlamisti.ama dr bana demisti ki kanaman olursa ya da gecmeyen kasik agrin olursa mutlaka ara demisti.yani eger agrin gectiyse bence sorun yoktur.icini ferah tut yardimcimiz Allah..ama istersen yine de icini ferahlatsin istersen doktorunu ara.. :)

bende çok şükür bi sorun yok da insan yine de telaşa düşüyo, geçti ağrım daha da gelmedi.doktoru aramaya gerek yok galibaa

günaydın kızlarr, gece 2 de uyandım az sonra karnıma 5-6 dakikalık ağrı girdi korktum ya, eskidende ağrı oluyodu ama 1-2 dakikada geçiyodu. sizlerinde böyle uzun olan var mı

nasıl yaa,benim günlerce sürüyo ve doktor normal diyo.5-6 dakika için mi endişeleniyosunuz??beni de korkutacaksınızz....

nasıl yaa,benim günlerce sürüyo ve doktor normal diyo.5-6 dakika için mi endişeleniyosunuz??beni de korkutacaksınızz....

hadi yaaa, kişiden kişiye değişir canım, benim en baştan beri böyleydi arada en fazla 2-3 dakika sürüyordu az uzayınca korktum.bana da doktor normal dedi ama iştee en ufak bişeyde ayaklanıyoruz hep,allah korusun bebişlerimizi de bizi de

Merhaba arkadaşlar nasılsınız? Perşembe günü kanamam oldu hastaneye gittik hemen çok şükür bebeğimin durumu iyi kalp atışı vardı göğsü kıpır kıpır oynuyodu ama kesenin yanında 1 cmlik kanama alanı gördü doktor iğne verdi 10 gün vurulucam düşük tehlikem var biraz kanaman olabilir dedi ama çok şükür kanamam yok leke geliyo bazen. Annemde kalıyorum yatak istirahati verdi doktor. Böyle bir sorun yaşayan var mı biraz endişeliyim bebeğime bişey olmasın onu çok seviyo ve istiyorum

Canim bende dr var kanama alani..ama bende kanama olmadi hic Allaha sukur..ama ben her ihtimale karsi progestan fitil kullaniorum ve kendimi cok fazla yormamaya calisiorum..kadin dogum doktoru bi arkadasim var ona da sordum.merak etme cogu gebede oluo keseden buyuk olmadigi surece sorun yok dedi.icin rahat olsun :) bol bol dinlen

canım sağol cevabın için rahatlattın biraz :) büyük değil 1 cm lik bişey keseye göre oldukça küçük görünüyor. Kanamam da sadece perşembe oldu zaten. Şimdi sarımsı kahve lekeler oluyo arasıra. Geçicek sanırım allahın izniyle

Benimde var kesenin alt tarafında kanamam doktor iğne verdi 5 tane. 3 günde bir vurdurdum. Kanamam durdu. Progestanda iciyorum ayni zamanda. Bide bizde kan uyusmazligi var normalde onun iğnesi 28. Haftada vuruluyormus. Doktor onuda vurdurdu. Onunda etkisi olabilir. Kahverengi akintim oluyordu geçti.

arkadaşlar mrhaba.. doktordan geldim azönce sata göre 8+2 olmam lazım ama ultasonda 7+4 çıktı.üzüldüm biraz ya.doktorada sormadım o an bişey.şimdi aklıma takıldı acaba beslenmemden fln mı oluyo noluyo :44::44:

canım hiç üzülme,dert etme kendine.benim de bebişim 6+2 olması gerekirken 5+2 çıktı ultrasonda.doktor bı sorun yok normal olabilir boyle şeyler dedi.ilerde öne bile geçebilir korkma dedi.geç döllenmeden olabiliyormuş.beslenme ile alakası olduğunu düşünmüyorum çünkü hiç bir şey yiyemeyen anne adaylarımız var.ben bu çarşamba gideceğim tekrar inş.bebişimizi görüp kalp atışını dinlicez...

bende kullanıyorum canım.benide hafifletti.kusuyordum önceden içtiğimden beri kusma olmadı. ama bulantı yine devam ediyo. kalp çarpıntısı falan olmadı.

sağolasın canım.. ilk gittiğimde tam günündeydi şimdi böyle olunca içim buruldu benimde.geç döllenme değilmiş bnmki onu sordum evet haklısın yiyemeyenlerde var ben daha hiç çıkarmadım çok şükür bulantı oluyo ama genelde sabahlarıı..biz kalp atışınıda dinlemedik sadece monitörden gördük attığını.bi daha ki kontrolde 7 hazirann sabır günleri artık.ha bide rahim ağzı kapalı güzel dedi iyi bişey dedi heralde

Bizim bebek hala kımıldamıyormuş. Erken mi yoksa ben mi acele ediyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizim bebek hala kımıldamıyormuş. Erken mi yoksa ben mi acele ediyorum

ben geçen hafta gittim benim bebeğimde de bi hareketlilik yoktu ama doktor gayet güzel gidio herşey dedi.geç de olabilir hareket etmesi kişiye göre bebişe göre değişiyo canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…