2014 Aralık Anneleri

Cıksa bir degisiklik hissedersin zaten. Sevindim iyi olmana.

Bende ne bel agrisi ne kasik agrisi yok ya.. goguslerden başka bi dolgunluk bazen aci var bu kadar ..

Garip.. seninle bir hafta aramiz var. Sende durumlar nasil.

aman ne güzel ya :)))) maşallah... biz de Salı günü 2 li teste gireceğiz... ben hiç daha oynarken görmedim :)

SİZİN YAZILARI OKUYUNCA KENDİMİ SUÇLU HİSSETTİM..HERGÜN BULANTI HAPI ALIYORUM BEN...ama almadığımda su bile içemiyorum..ilk bebeğimde sürekli serum yiyerek ayağa kalkmaktan helak olmuştum...doktor da al dedi, hiç öyle dayan filan demedi

bende tatalı yiyip gideyim gözn aydın kac haftalıksın tam olarak canım

bizim işyerinde farklı zamanlarda 7 kişi hamilelik yaşadı...bulantısı olan tek kişi benim herkes rahatça atlatmıştı...oy oyy, gel artık 15-16 haftalar

maşallah canım :) bu kadar oynuyorsa kız geliyor olabilir mi acaba :122:

çok takip edemedim, cinsiyet öğrenen varmı ki..ben doktorun verdiği kan testlerini yaptırdım sağlık ocağında ama belki cinsiyet söyler diye 2 hafta sonra kontrole gitmeyi düşünüyorum...bi oğlum var...sağlıklı güzel bi kızım olsa süper olur :)

Hiç kendini suçlama. Beslenemiyosan bebeğine daha çok zarar öyle düşün. Ben gerekliyse ilaç alma taraftarıyım. Çünkü bebeğim kadar ben de önemliyim. Ben ne kadar iyiysem o da o kadar iyi diye düşünüyorum.

canım demek senin hat safhada serumda yediğine göre, benim aşırı değil hiç öğürdüğümü bilmem mesela.suçlu hissetme , bu gayet normal birşey

canım demek senin hat safhada serumda yediğine göre, benim aşırı değil hiç öğürdüğümü bilmem mesela.suçlu hissetme , bu gayet normal birşey

evet, benimki aşırı...dayanamam heralde ilaçsız...çalışıyorum zaten, bi de oğlum var, ilaçsız hayatım kabusa dönüyo...düşünmesi bile içimi sıkıyo...Rabbim korusun yavrucakları

aman ne güzel ya :)))) maşallah... biz de Salı günü 2 li teste gireceğiz... ben hiç daha oynarken görmedim :)

Bzm ikili test haftaya cuma idi. Ama yolculuktan önce bi bakmak istedim. Tatlı çikolata filan ye sen de:)

bende tatalı yiyip gideyim gözn aydın kac haftalıksın tam olarak canım

Kesinlikle etkisi var dene:) sat a göre 10+6 ultrasonda 11+6 çıktı, 52mm

maşallah canım :) bu kadar oynuyorsa kız geliyor olabilir mi acaba :122:

Aslında gönlümden kız geçmiyor değil. Ama ayrım yapmak da istemiyorum. Sağlıklı olsun da varsın erkek oryantal olsun

bebişlerin oynadığını görenler olmuş, ne güzel :) ben daha hareketli görmedim..en son 8. haftada gitmiştim....ama akşam uzandım, eşim de kulağını dayadı, 'ben hareketlerini hissediyorum' diyo :) 'o hissettiğin benim gazım' deyip hevesini kırmayım dedim :) hee deyip geçtim....

çok güldürdün beni yaaaa :)))))))))))))

oğlun kaç yaşında canım?

oğlum iki yaşında :) o da karnıma sarılıp öpüyo ikide bir...baba oğul karnıma çöreklendiler

maşallah canım benimki 29 aylık, kardeşine isim koydu occam. osman demek istiyor. occam burda bak diyorum karnımı gösteriyorum döbüş bu döbüş diyor:)))

ben ikili test filan yaptırmıcam...hiç uğraşamam valla.nasılsa doğurucam her halukarda...inşallah....bana ilk bebğimde neler demişlerdi...gelişimi geri dediler...otizm şüphesi var dediler...çok küçük, doğuma dayanamaz dediler.(hepsini farklı doktorlar söyledi)....ben pek sallamadım...çok da üzülmedim.dua ettim sadece..nur topu gibi oğluşum var Allaha şükür

maşallah canım benimki 29 aylık, kardeşine isim koydu occam. osman demek istiyor. occam burda bak diyorum karnımı gösteriyorum döbüş bu döbüş diyor:)))
aa, seninde mi ikinci :) oğlun ayıp etmiş ama, 'o göbek değil, bebek' benim kocamaaan bi göbeğim var

risk yüksek denip sağlıklı doğan da , risk düşük çıkıp da down doğan bebekler de oluyor haklısın ama ben yaptırıcam ikili de üçlüde.

hazımsızlık evet. beni şişirenler yoğurt bulgur soğan sarımsak mercimek salatalık can erik muz . bunları yemezsem sorun yok.

oyy maşallah yemeye ne kaldıkı baska:) ınsallah en kısa zamanda gecer doya doya rahatsız olmadan yemek yemek ıstıorum ya acaba o gunler gelıcekmı

Çok yaşa canım güldürdün beni ☺️

....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…