2014 Aralık Anneleri

bende ekmek peynir yiorum tutsun die onu cıkarıyorum cubuk kraker fln bana mısın demiyor her sabah illa canavar gibi öğürüp çıkarcam eşim kahkaha atıyor bikaç gündür çıkardığım sesler cidden insan sesine benzemiyor cıkardıktan sonra o huzurla ben de kopuyorum ne tuhaf ne tatlı bi süreç ya
herseferinde buna da şükür diorum bi de cıkardıktan sonra işyerinde de bulantı sonrası görenler sen güler yüzlüsün ne oldu sana diolar dedim 9haftalık hamişim çünkü yaramaz arada bulantı yapıyor nazar deger diolar herkese söleme ama ben mutlu oluyorum paylaştıkça

ben taytlarla falan idare ediyorum şuanda üzerinede uzun bişiy giyince rahat oluyor esnekte olduğu için bir kaç ayı böle geçirebilirim diye düşünüyorum.

ya işyerinde tayt giyemem o yüzden gıcık oluyorum elbise aldım bi tane o da suan bol allahtan üst grupta suan için sıkıntı yok

Selamlar herkese bugün bizde bebişimizi ve kalp atışlarını gördük şükürler olsun çok mutluyum 7+1 günlükmüşüz 1 hafta geriden geliyoruz geç döllemneden ötürü doğum tarihimiz 24 aralıkkk

ben üni hastanesinde rüya hanımdan randevu aldım 16sında gideceğim ilk randevuma inşallah bir problem olmaz. internet ya da telefon randevusu dışında randevu vermiyorlarmış artık o yüzden bu kadar geç zamana kaldım. bir de burcu hanım var o da iyi ona da geçen yıl genel kontrol için gitmiştim.

Kızlar ben 9+0 im bugün ama regl olcakmis gibi agrilarimnvR sizinde varmi? Birde benim kanamam oluyor arasira ondan korkuyorum normal mi bu agrilar

hayırlı olsun canım, sağlıkla kucağına alırsın inş aynı duyguyu ben de yaşadım bugün, ne kadar mutlu olduğunu tahmin edebiliyorum

mrb arkadaslar bu yemek yıyememk benı delı edıyor ya hıc iştah denen bısey yok ya merak ettıgım bu uc aydan sonra duzelırmı yoksa hep bolemı gıder ya 9 ay bole bısey yıyemıcekmıyım ben cok takıntı yapıorum bunu ya yıyemedıkce gucsuz dusuorum böle olan varmı

süper süper çok sevindim allah kucağına almayı nasip etsin hayırlı evlat olsun inş.
bende geçen hafta gittiğimde 1 hafta önden gidiyorduk babamıza çekicez heralde

benim canım sürekli zeytin ekmek istiyor insanın burnuna zeytin bu kadar buram buram kokmaz yani dene belki yiyebilirsin cnm

Kızlar ben 9+0 im bugün ama regl olcakmis gibi agrilarimnvR sizinde varmi? Birde benim kanamam oluyor arasira ondan korkuyorum normal mi bu agrilar

ağrılar bendede olmuştu sanki adet olacakmışım gibi doğum yapan arkadaşlarıma sordum onlardada olmuş ama kanama konusunda herhangi bir bilgim yok bende sadece ağrı oldu :S

süper süper çok sevindim allah kucağına almayı nasip etsin hayırlı evlat olsun inş.
bende geçen hafta gittiğimde 1 hafta önden gidiyorduk babamıza çekicez heralde
amin canım Allah hepimize yavrularımızı sağlıkla bağışlasın

hayırlı olsun canım, sağlıkla kucağına alırsın inş aynı duyguyu ben de yaşadım bugün, ne kadar mutlu olduğunu tahmin edebiliyorum
sağol canım :) gerçekten çok güzeldi şimdiden özledim o sesi

benim canım sürekli zeytin ekmek istiyor insanın burnuna zeytin bu kadar buram buram kokmaz yani dene belki yiyebilirsin cnm

cok az yıyorum ama normal bı ınsan gıbı oturup iştahla bısey yıyemıorum zorla yıyorum yaa nerdeyse herseyden tiksindim gıbı yaa bu uc aydan sonra ınsallah duzelır

ağrılar bendede olmuştu sanki adet olacakmışım gibi doğum yapan arkadaşlarıma sordum onlardada olmuş ama kanama konusunda herhangi bir bilgim yok bende sadece ağrı oldu :S

Bugün sabah bende de oldu regl ağrısı gibi ardındanda lekelenme gittim doktora bebek iyi dedi sadece progestan ve iğne verdi iğneyi almadım kendi doktorumu aradım gerek yok şakır şakır kanama yoksa dedi rapor aldım iki gün dinleniyorum şimdi bunlar normal ama ikinci gebelik olmasına rağmen tedirgin oluyo insan

Kıyafet konusuna gelince çok kilolu değilim 54 le hamile kaldım ilkime de buna da, ilkte büyük büyük pantolon almıştım kilo alırım müsaitim diye ama 11 kilo aldım o pantolonlar da giyilemedi diyeceğim o ki idare edebiliyosanız biraz edin duruma göre alın ben eski pantolonlarının beline penye geçirttim uzun tişörtlerle idare ettim bi kaç ay aklınızda bulunsun

Sen kacinci haftadasin canim

elocaaan nerdesin canım seni merak ediyorum, siz 3 ünüz kac gündür nerdesiniz

İyiyiz canim yarin Dr gidicem inşallahbu sefer kalp atislarini duyariz...
Kayinpederim hasta canim bütün aile olarak onun uzuntusundeyiz göremiyorum oyuzden azcik okuyup cikiyorim

valla canım benim ayak numaram yarım numara ufaldı 35 giyiyordum 35 bile bol gelmeye başladı

Kendim gibi birini bulduguma cok sevindiimm :) ben de 35 giyiyorum hatta 34,5 falan cok zor buluyorum ayakkabi kendime. Hamilelikte ayak numarasinin buyudugunu duymustum ben de su an icin hic bi degisim yok ama insallah biraz buyur :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlar doktordan geliyorum şimdi,çok üzgünüm
hiç gelişmemiş dedi boş gebelik dedi haftaya gel kürtaj yapalım dedi napıcağmı şaşırdımm
ALLAH IM hakkımızda hayırlısı olsun

Allah sabir versin canim allahin izniyle tekrar hamile kalirsin, saglikli hayirli evlatlar nasip etsin insallah..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…