2014 Aralık Anneleri

Inan bana bu umutla yaşıyorum. ..ins benim de öyle olur....

Ama dayanamıyorum artik yarin gidicem 7+0....acaba erkenmi yine????

Işte bu ihtimal de var. 10. Haftada goren varmis. Ben okadar bekleyemem ama herhalde

Cnm insallah bir sorun yoktur ya kotu düşünme ben 6+1de alttan 6+2de karindan kalp atışını gördüm bebegimin ama herkeste ayni olmuyo kimi kisiler 7yi gecince duyuyor uzme kendini

Inşallah cnmmmmmmm ins...yarın gitsem mi....ufffff

Sağol cnm benim

Kizlar bende 2014 aralik 1 anne olucam allah nasip ederse 10+3 gunlugum bugun, midw bulantilarim cok fazla oldugu icin bugune kadar yazamadim, surekli 5. Haftamdan itibaren duydugum yemek kokusuna kusuyordum, takiii 10. Haftama girdim biraz rahatladim, tamamen gecmedi ama cok sukur artik ayakta durabiliyorum ve peynirli ekmek yiyorum, sadece aksamlari kusuyorum... birazcik sabredin kizlar en guzeli 3 4 gun once dktoruma gittigimde bebegimin hareket ettigini gormekti, elleri kollari artik hareket ediyor ve ziplayip duruyor okadar guzel bir duygu ki rabbim isteyen herkese bu duyguyu nasip etsin... 10gun sonra ikili taramam var insallah bebisim sagliklidir

Kızlar ben 9+0 im bugün ama regl olcakmis gibi agrilarimnvR sizinde varmi? Birde benim kanamam oluyor arasira ondan korkuyorum normal mi bu agrilar

Tatlım normal adet olma günlerin yaklaştıysa aynı adet olacakmışsın gibi rahim kasılır, bundan da olabilir.. Endişelenme dinlen..

Yok canım devam etmeyecek tabii kii.. Hormonlar 3 . ayın sonunda yükselişten inişe geçecekler, o zaman her şey normale dönecek...

İyiyiz canim yarin Dr gidicem inşallahbu sefer kalp atislarini duyariz...
Kayinpederim hasta canim bütün aile olarak onun uzuntusundeyiz göremiyorum oyuzden azcik okuyup cikiyorim

Hadi bakalım güzel haberlerini bekliyoruz canım, yarın sabah ben de doktora gideceğim.. Bakalım neler olacak..

zeynocum gidemiyorum diyodum ya sabah.saat 11 gibi kararttım gözümü gittim çok şükürr gördüm miniğimi.o minnacık kalbide atmaya başlamışş

burda arkadaşlar derlerdi de yaşayınca daha bi farklı oluyo.çok şükür binlerce kez şükür darısı burda görmeyi bekleyen tüm arkadaşlarımın başına .. bu arada vajinal yolla 6+6 da gördüm ( ben herkesin ne zaman gördüğünü hep merak edip sorardımda)5+5 te bebeği fln görememişti o yüzden bugün direkt vajinal baktı.vajinalde 6+6 ama karından baksak 6+4 dedi..çok şükürrr

negüzel bi duygudur kimbilirr içimizde canımızın canı minicik elleri kıpır kıpır oy kurban olduğum allahım nelere kadirsin rabbim inşllah bebeklerimizi kucağımıza almamızı nasip etsin canım bende sata göre 9+0 ancak doktorun demesine göre 8+2 yim 5 günlük bi ara var.benim hamileliğim bi tuğaf hergün midem bulanıyor minumum düzeyde hiç geçmeden arada öğürtü var kusma yok yemek yiyorum ama az iştahım yok eskiden yiyipte doymayanlardandım günler böel geçio iştee ama razıyım herşeye

kızlar..dün doktora gittim sat a göre 6+2 olması gereken bebişim ultrasonda 5+2 göründü.12 mm keseyi gördük,içinde minicik bir nokta var gibi dedi.henüz küçük göremememiz çok normal dedi.2 hafta sonra gel dedi,gayet rahattı bi sıkıntı yok evham yapma dedi doktorum bana.bazen usg önde bile gidebilir ilerde endişelenme dedi.ama insanın içine düşüyor bi şüphe ( bu hafta başından beri bulantılarım da başladı.Allah hepimizin yardımcısı olsun,bana dua edin lütfen bebişimi görebileyim inşalah...!l

canımı sanırım durumumuz aynı.benim de ultrason da bi hafta geri.doktor normal olabilir dedi.senin doktorunda mı aynı şeyi söyledi?

Bayanlar bugün rüyamda deprem yaşadım. Anlamını yazmak bile istemiyorum. Moralim bozuldu ve korkuyorum.

günaydın annecikler birazdan doktora gideceğim kontrol için herhalde tekrar kalp atışını dinleriz gelince yazarım sevgiyle kalın

İkili testtede belli oluyomus cinsiyet hic oyle ogrenen var mi ? 11. Haftada yaptircam ben?
bende 2li teste öğrenmiştim kızımı 11. haftamda yapmıştım, sonuç 50 ve üzeri çıkarsa kız diye okumuştum 50.6 çıktı ve dr. cinsiyet tahmininde bulundu kız dedi doğru çıktı, birde ultrason resminden tahminde bulunuluyor bebek sağ taraftaysa kız sol taraftaysa erkek, kızımda bu da tuttu 8. haftadaki ultrason fotosunda sağ tarafta görünüyordu, bu gebeliğimdeki 8. hafta ultrason fotosuna bakınca sol tarafta görünüyor, bende erkek hissediyorum bakalım buda doğru çıkacakmı

canım 2. gebeliğim ve çalışıyorum ilkinde hızlı bişekilde kilo aldığım için 3. ayda hamile pantolonu giymeye, elbise giymeye başlamıştım, bunda göbeğim çıktı 10. haftadayım, ilk hamilelikteki pantolonlarım bol geldiği için c&a dan dediğim pantolonları aldım bunlarla idare edicem yazında elbise alırım o zamana iyice belirginleşir göbeğim, 42 beden aldım pantolonları önce dar geldi giydikçe açıldı biraz 46 bedene kadar vardı daha sonrada yine bunlardan alabilirim

günaydın herkese dün kendi doktoruma gittim herşey normal dedi su içemediğimi söyledim serum taktırabilirsin dedi artık akşam nöbette serum taktırıcam bugün sabah kahvaltısını çorbayla yapmayı deniyorum umarım bu mideme sorun çıkartmaz ne yesem rahatsız oluyorum

Merhaba herkese, beklenen tarihim 27 kasımdı ancak doktorlar 4 gün ileri aldı ben de aralık annesi olacağım gibi görünüyor.. Herkese sevgiler..

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

korkma tatlım, bulantıların da başlamış ki bu hormonlarının yükselişte olduğunu gösterir. her şey yolundadır :) ne güzel içini rahatlatmış doktorun. aynı koşullarda gitmiştim ben de öyle hale getirdi ki beni saydığı olumsuz ihtimallerle, öldüm neyse ki başka doktorda görebildim bebişimi. benim de aynen 1 hafta geriden geliyor, geç döllenme. hiç sıkıntı yapma, inşallah bir dahaki kontrolde için rahatlayacak :)

Bayanlar bugün rüyamda deprem yaşadım. Anlamını yazmak bile istemiyorum. Moralim bozuldu ve korkuyorum.

hayır olsun canım, kötü şeyler getirme aklınaaa her rüyamız gerçek çıksaydı....

günaydın annecikler birazdan doktora gideceğim kontrol için herhalde tekrar kalp atışını dinleriz gelince yazarım sevgiyle kalın

günaydın canım, dinle bakalım minişini tekrar :)

Slm kizz beni unutmussun :) yas 27 Ankara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…