2014 Aralık Anneleri

canım ben ilk gittim 15 gün sonra gel bebeği görelim dedi o zaman 4+5 haftalıktım. 6+6 da gittim cok sükür kalbini dinledik bu seferde 3 hafta sonra gel dedi 24 üne gün verdi testler falan varmış ondan 3 haftasına cağrıyomuş bu sefer ama bundan sonra ayda bi geleceksin dedi. eğer bi sorun yoksa 2 hafta da bi gidilmez sadece maddi acıdan parasal olarak cağırıyo olabilir bence , sen kaç haftalıksın . iki haftada bi cağırıyosa sende 10 günde git ne de olsa ücretsiz daha da çağırmaz kaç kere gittin ki doktora ben iki defa gittim mesela 3.yü de inşallah 10 haftalıkken falan gitcem,

Anladım cnm evet suyu bende az ıcıyrdum ılk ıkıncı aydan özellikle sımdı sımdı düzenle girdi mıgde bulantısı ıcın elma bana cok ınyi geldi dene ıstersen suyun kokusu nü degıstrsın tadını degıstrsın dıye de taze nane attım bırı sürahiye tadını degıstr dış icmeye öyle başladım suyu da benden peynir ekmek cok yedım hep ver siyah zeytın ama maydanoza gene dıkkat et ıstersen sor ya a olmadı

Anladım cnm ben ılk ıkıncı ayda ıkı defa ıkı haftada bır çağırdı smdı dördüncü haftaya yakın çağırdı ıkılı test ıcın demek mı bundan sonra böyle devam edecek 9+6 dayım ben ılk zamanlar öyle oldu sanırım senın dediğin gıbı devam eder

Ben bikere gittim 15 sonra gel bidaha dedi bu hafta gidcm.aaaa oyle 2 haftada bir devam ederse batariz ayol soylerim acik acik ayda bir olsun diye..

Bende ozel hastaneye gidiyorum dogum ucretini konusmadik ama muayene ucreti 35 tl tahlillerden alinmiyo.benide doktorum 15 gunde bir cagiriyo tiroidimin yuksek olmasindan dolayi..benim doktorum esimin arkadasi oldugu icin 1 defa muayene ucreti odedik oda kan tahlili icin.giris yaptirmadan gelin diyo cunku.tiroid icin zaten egitim arastirma hastanesine gidiyorum endokrinoloji bolumune oda 15-20 gunde bir cagiriyo..

Tamam cnm anladım evet basta bır seylerde sorun varsa bakmak ıcın cagaryr ok bendede öyle oldu smdı ayda ibre düşer ıkılı testten sonra sorun olmasa ınsallah

Evet doktrlar biraz bizi tedirgin ediyolar bende özel hastaneye gidiyrm ve kontrl edelim diye diye 2haftada cagırıyo halbuki 10günde ücretsiz dediğiniz gibi ve tahliller muayeneden pahalı buda cabası napalım artık bebişlerimiz için görmezden gelecegiz 🙈 ❤️

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu arada ben gribal enfeksiyondan serumda aldım antibiyotikte verdi bebege gecmemesi için bu daha önemliymiş kızlar tedirgin olmayın Allahın izniyle cok iyiyz suan bi skntımız kalmadı

hmm haklısın tam emin olmadan söylemeyebiliyolar. 12. hafta randevu vermiş. aslında 11.haftada yaptırmak gerekmiyo mu canım?? bu arada karnında büyüme belirtîsi var mı? ben de sanki hafiften vargibi göbek deliğimin altında ayva göbek gibi hafif çıktı:)

kızlar lütfen bilgisi olanllar yardım etsin kızalr adetim geçtikten sonra 2 gün kahverengi leke geldi. yerlesme kanaması dedim doktor progestan verdi onu icince geçti. bugün 6. haftaya girdim progestana hala devam ediorum ama dün sabah yine leke geldi aksamda siyah çamur gibi lekelenmem oldu korkuyorum yarın doktora gidecem umarım kötü bise yoktur.

bılmıyorum ıkılı test ıcın cok arkadasımı 12 14haftalar arasında çağırdı doktorumdan yana skntım yok Prof memnunum cok ama ınsan kafasına takılınca sormak ıstyr:)bendede var dar pantolonlar rahatsız edıyor amaz düzenli beslenmedik ılk uç ay bulantılar vesaire su ıcemedık ondanda olabılır gaz sancısıda oluyormuş bünye bürden alışamıyor ya da bılmıyorum ama var yanı daha sımdıden çıkması benım Korkut'u yor :)

canım bende cumartesi ilk doktor kontorulme gittim keseyi gördük sadece, ben sat göre hesaplayınca 6 haftalık cıkıyor ama doktor 4 bucuk haftalık dedi geç döllenme olmuş dedi. Sanırım belirtiler oyüzden hafif geçiyor şuan..

Yanlız bende dünden beri kahve rengi lekelenme başladı kızlar ya nolur yardımcı olun sizdede olmuşmuydu? Çok korkuyorum düşük belirtisi midir acaba ?

Geriden gidiyrm bende suan sonra haftayla uyumlu olabliyolar yani cok sevindim inaşllah öyle olur benimkide

bnm de 4 gün geriden gidiyordu 7+1 iken 6+4 demişti dr. ama 9.haftada 3 e katladı. kaçıncı haftandasın bilmiyorum ama 9. haftadan itibaren çok büyümeye başlıyolar tatlım merak etme. gerçi bu haftalarda geri olması hiç sorun değilmiş 1 hafta bile geri olsa bişi olmazmış ama işte haftasıyla uyumlu dedi ya gene de mutlu oldum:)

canım benim başıma gelmişti çamur gibi lekelenmeler sni korkutmak istemiyorum ama dikkat etmediğim için düşmüştü bebeğim. sadece yatman lazım yataktan bi tek tuvalet için kalk bunu bana cok demişlerdi dinlememiştim maalesef.sadece yat hiç kalkma , moralini yüksek tut , kötü seyler düşünme, maydanoz dere otu yeme, bir sürede sakın banyo yapma. Allah ın izniyle geçer inşallah.progestana da devam et. ama en önemlisi yatman.

Tamam cnm anladım evet basta bır seylerde sorun varsa bakmak ıcın cagaryr ok bendede öyle oldu smdı ayda ibre düşer ıkılı testten sonra sorun olmasa ınsallah
İlk 3 ay cok onemli oldugu icin doktorlar iyi takip etmek durumunda Allah korusun bisey olsa doktor ilgilenmedi dememek icin varsin con gidelimde aklimizda soru isareti kalmasin dimi

Her hastanenin isleyisi farkli oluyo demekki misilacim sen kac defa kan verdin bu gune kadar

canım bi de ben işe gelmek icin hergün 40 km yol geliorum acaba ondanmı ?

Canım hemen en kötüsünü düşünme bende olmadi ama burda yazişan bircok arkadaşın başına geldi ve gelmeye devam ediyor su ana kadar kotu bir sonucla karsilasan olmadı Allaha şükür, bence icini rahatlatmak icin doktorunu ara onunla paylas goreceksin korktuguna degmeyecek, Allah hepimizin yardımcısı olsun bebislerimizi korusun inşallah...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Clexane bacakdan da yapabilirsin göbekdende yapılıyo ama Karnım şiş diyorsun o yüzden bacakla değişmeli yap morarma olan yerlere alkollü pamuk koy

Bacaktan denedik etim sıkı biraz yaptiramadim heraksam buz koyalim diyoruz oda iyiymis ama unutuyoruz ...tekrardan deneyicem bacağa aksam....
Rapor cikardinizmi iğneler icin

hmm prof.sa sorun yok canım ama istediğinî sor yani. sonuçta sana hayrına bakmıyo para ödüyosun ve kafandaki tüm soruları sormak zaten hakkın. zaten işi o cevap vermek zorunda. prof diye hiç sıkılma. ben başka bişey içîn gitmiştim prof tu çok da şeker gibi bi adamdı. bazıları da soğuk oluyo ama sen takılma untma bebeğin için çabalıyosun. bu arada tabiki gaz sancsı da var. ben akşamları 6 aylık hamile gibi oluyorum=))) ama sabahları hiç şiş olmuyorum ve kilo da verdim ona rağmen ayaktayken böyle avuç içi kadar bi karnım var:) korkma canııımm çok güzel bişi. ben bu gece rüyamda doğurmuştum göğüslerim kocaman olmuşlardı ve emzirmeye çalışıyodum. ne kadar güzeldi =))) inşallah Rabbim sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza almamzı nasip eder. bu arada kan testlerini yaptırdın mı? bnm tiroitlerim çok çalışmaya başlamış. senin de öyle mi? hamilelikten önce tsh 1,76 yken şu anda 0,56 gibi bişey.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…