2014 Aralık Anneleri

Ben bikere gittim 15 sonra gel bidaha dedi bu hafta gidcm.aaaa oyle 2 haftada bir devam ederse batariz ayol soylerim acik acik ayda bir olsun diye..
Bır arkadasımda ılk uç ay son uç ay bu şeklide dıyor ama bılmıyorum bence artık cagarmıycaklar cok tahlıllere gıore şimdi ikili test zamanı şekere bakma zamanları dıye düşünüyorum ama sadece düşünüyorum :)

Bende ozele gidiyorum canim hatta 100km gidip 100km geliyorum..lekelenme problemim olmustu devam ederse 15gun sonra tekrarlamazsa 1ay sonra gel dedi.7haftalik hamileyim

Canim kalp atisi duyulana kadar beni her hafta cagirmislardi. Ama normalde 15de bir cagiriyolar ozelde devletde farketmiyor. Daha sonra bir sikinti yoksa 7 ya da 8. Haftadan sonra cagirdiklari ilk tarih 12.hafta o da ikili tarama icin

Tamam cnm cok tesekkur ler:)
Kizlarr simdi hastaneden geldim..
Doktor 1ay sonraya gel demisti dayanamadim tabi:))
Saolsun bir asistandan rica ettik bebise bakalim dedik:))
Buyumus minnosum 2,6 cm olmus cok sukur 2gunde onde cikti boyu tam 9+3 dediler.
Evdede yalnizim sizinle paylasayim dedimmmm
Hepimizden hayirli haberler gelsin sayfamiz dolsun tassin insallah:))

Herkese hayırlı geceler. Iyisiniz dir in şa Allah. Kalp atışı duyanları çokk tebrik ederim. Darısı duymayan bizlerin başına. Size katılmak paylaşım yapmayı çok isterdim.ama iki kızla zor oluyor. Ama okuyorum her gün. Bir sayfa bile kaçırmıyorim.sadece yazıcak vakit yok..neyse hepimiz güzel haberler le gelelim.

canım ben mesela 8+4 üm nasıl yani ben şimdi 9 haftalık mı hamile oluyorum

Kizlar kacinci haftada bulantilariniz gecti daha 6+1 deyim 4 gundur cok bulantilarim var bide bu bulanti haplarini kullanan var mi arkadaslar

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
benim ikinci hamileligim..ilkinde 15-16. haftada gecmisti sanirim...zofer diye bi bulanti ilaci var, onu kullanmistim..kullanmadan ayakta duramiyodum...bu sefer o kadar fazla degil bulantim.ama artarsa onu kullanicam.doktor da kullan dedi

Merhaba hayırlısı olsun:)ıkılı test ıcın cagarmadımı benım 9+6 gün bugün 23unde ıkılı test ıcın çağırdı sızın ne zaman

Herkese günaydın. Cuma günüden bu yana baya bi çoğalmışız aralık anneleri çok demek ki inşallah hep birlikte sağlıklı bebeişlerimizi sorunsuz alırız koçağımıza. Ben de sonunda cumartesi gördüm keseyi inşallah haftaya kalp atışlarınıda duymak nasip olur. Şuan çok bi şikayetim yok hep böyle gider umarım kimisinin 6. haftadan sonra başlıyo şikayetleri umarım çok olmaz. hepimeze rabbim sağlıklı ve sorunsuz bi hamilelik versin.

Bir şey olmaz sanmam, Zencefil çayı iç tatlım onun yerine.. Zencefil önerilir..

6+6 yım çok bulantım vardı dr.a zencefil içeyim mi dedim onun adet söktürücü özelliği var iÇME dedi canım aklında olsun..

Zofran zydis diye bir bulantı hapı verdi iyi de geldi bana ama çok korkuyorum bebeğe zararı olur mu diye endişeliyim...içinde kemoterapi hastaları fln yazıyor çünkü çok zormuş Rabbim bebeklerimizi korusun İnşallah...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

günaydın anneler, ben bugün ilk defa doktora gideceğim. inşallah hayırlı haberlerle gelirim, geliriz. :)
çok heyecanlıyım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…