2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

:KK16:aşkımm benım o gunlerı cok osluyorum yenı kuzum dogunca ne yapıcam bakayım:)))
doktorum efsana yaa datluskom gamzem benım 10 tanede dogursam yıne vazgecmem cok merhametlı ınanılmaz sevecen guler yuzlu bırı bu cok onemlı benım gıbı normal doguranlar ıcın sakınlestırmek yatıstırmak moral vermek ıcın
Eki Görüntüle 935434 bu kendısı gamze baykan:KK34:

ne güzel doktorunu bulmuşsun ya güven duymak çok önemli

masallah kuzuna canim....o koku bizim de evi sarsaaaaa Insalllahhh.. gorumcemin kizins cogu zaman kv.dem bakiyooo yaa gidicence hemen orda oldugu anlasiliyoo icerisiii oyle guzel kokuyoki ustelik o gulucukleri de atinca insanin ici gidiyoooo..orda olmayinca hep yatagina baka baka duruyoruz...ALlahim her eve nasip etdin ondan..

Cok kafaya takma canim cok ta dogru degilll...zaten 2ihtimal var 2sinden biri e ordada 2cinsiyyet yani 100de 50sansi var..dogruluk payi yok sadece tesaduf ben sadece tahminlerimiz ve icimize dogan kiz oldugu icin rahatlikle ekledim..)))))

aynen öyle görcez bakalım artık aman sağlıklı olsunda :KK66:

inşallah arkadasım sende ıyı dınlen kendınede mınıgınede ıyı bak olur mu?

Ecmel1987:kız
atazan:kız
ilkem5534:erkek
hazan86: Erkek / doktor:erkek
la_nina:erkek
sosyolog_35:erkek
ozgok85:erkek
sercem89:kız
ece90ya:kız
nutez:kız
jolyjoker:kız
eylül166:erkek
hazan86:erkek
kuzeynep:kız
hukukcu_:erkek
foreveryour:kız
insanbul:kız
hüsnam:erkek
karay07:erkek
mvkrs:erkek
mehmetelif:erkek
seraphazal:erkek
aycaaaa:kız
gıda_pınar:kız
mabel_la:erkek
sessiz86:erkek
dexter:erkek
hul_ya:kız
nevbaharr_34:kız
gamzealici:erkek
rainblue:kız
anqelface:kız /doktor:kız
merffe:erkek
halozzy:erkek
narl:erkek
duygu68:erkek
fulık:erkek
yeşillila:erkek
pearly8487:erkek / doktor:erkek
tazmanya:doktor:erkek

ecmelim ben neden yokum tatlım,ekleyebilir misin sana zahmet..:KK49:

masallah kuzuna canim....o koku bizim de evi sarsaaaaa Insalllahhh.. gorumcemin kizins cogu zaman kv.dem bakiyooo yaa gidicence hemen orda oldugu anlasiliyoo icerisiii oyle guzel kokuyoki ustelik o gulucukleri de atinca insanin ici gidiyoooo..orda olmayinca hep yatagina baka baka duruyoruz...ALlahim her eve nasip etdin ondan..

Cok kafaya takma canim cok ta dogru degilll...zaten 2ihtimal var 2sinden biri e ordada 2cinsiyyet yani 100de 50sansi var..dogruluk payi yok sadece tesaduf ben sadece tahminlerimiz ve icimize dogan kiz oldugu icin rahatlikle ekledim..)))))
sağol teyzesı dana gıbın oldu sımdı :) 2 yasında ama hala bebek gozumde ...
kesınlıkle bebek olan evın kokusu daha evın dıs kapısı acılınca ınsanın burnuna gelıyo masum kuzular nasıl bıseyler ya cennet kokulular... rabbım cumle anne olmayak ısteyenlere tez elden verısn
ne güzel doktorunu bulmuşsun ya güven duymak çok önemli
kesınlıkle ben kkdan bulmustum yıne bu doktorumu ve yorumlar uzerıne gıttım her gıttıgımde sankı 40 yıldır tanısıyomusuz gıbıyızdır sarmas dolas oluruz sagolsun whatsapptan bıle sorularıma cvp verıyo :KK1: boyutu astım artık dılerım sızınde guven duyacagınız doktorlarınız olsun ıcınız ısınsın
kızlar beni de yazın listeye benim de çin takvimine göre erkek çıkıyor :KK8: etraftan hissedilen ve tahminlerde erkek olacağı yönünde hayırlısı olsun bakalım sağlıkla kucağımıza alalım da kız erkek farketmez :KK16:
yazdım hayatım hayırlısı olsun ınsallah kesınlıkle ısın estprısı kız erkek hıc farketmez elı ayagı duzgun saglıklı hayırlı evlat olsunlar kabulumuz:emir_bebek::nazar:

cunku ozellıkle renklıye cevırmıyolar onun ıcın ek ucret alıyorlar aslında sıyah beyaz gordugun ekranda 4 boyut :KK66:
ekstra bsı daha benım doktorum bıraz fazla kendını asmıs bu konuda gozlerının rengınden sac rengıne kadar soyluyo gozlerını acıp kapamaya basladıgında ecmelcım bu oglanın goslerı sana benzemıyo koyu renk olcak saclarıda masallah hem gur hemde sımsıyah demıstı dogdugunda kara bocuk gıbıydı harbıden gozlerı kahve ve sacları sımıyahtı renk pıgmentı ulstron ısıgıyla gozukebılıyormus her doktor bılmez ama ben bunu hobı halıne getırdım demıstı :))
Eki Görüntüle 935427 hastaneden eve getırdıgım ılk gun kuzucum :)) yaa keske hep oyle kalsaydıı sut kokulum

ecmeelllll doktorun kim?? hangi hastaneye gidiyosun??

http://toromanya.com/woombie

KIZLAR ŞURAYA Bİ BAKIN BEN BU YENİ MODA KUNDAKLARDAN ALCAM.Arkadaşım çok memnun bebek rahat uyuyo diyo.biraz pahalı ama zaten oğlumdan çok şeyi var bebeğimin bunu almak istiyorum bence hepimiz birer tane alalım :KK55:

ben gri olanı beğendim hiç değilse arada elleride çıkıyor daha rahat uyur diye düşünüyorum :)

uuuuuf işe gitcem giyecek kıyafet bulamıyorum ne giysem karın bölgemi sıkıyor... göbeğim fırtlıyor dışarııı :KK19::KK17: yavaştan hamilelik kıyafetler baksam iyi olacak sanırıımmm :KK49:

canım bana da bir iki kere oldu sanırım iki üç kez uykudan kalktığımda kolum ve ayak başparmağımda
bir kere de yılbaşı akşamı ayak parmağımda oldu
doktora sordum
öyle kendini dinleyip dinleyip aşıma iş çıkarma dedi ama
sonra devam etmedi
bende 5 ile 7. haftalar arası oldu bir kaç kere
kan akışı rahime doğru artıyorsa olabilir diye düşündüm ben
bir de yatarken olduğunda kendimi sırt üstü yakaladım ondan da olabilir diyorum[/QUOTE]

canım çok teşekkür ederim. Bazen uykumdan uyandırıyor. Anlatamam kollarıma vuruyorum böyle hissedeyim diye. Çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için

canım benim sabaha karşı sol kolum uyuşuyo ama henüz çözemedim üzerine mi yatıyorum diye.
daha önceleri olmuyodu ama

teşekkür ederim canım. aynen benim de hamilelik döneminde başladı. oKadr ki gece uykumdan uyanıyorum. Evde turluyorum. Artık yorgunluktan en sonunda uyuyakalıyorum. İnş kötü bir şey değildir.

teşekkür ederim canım. aynen benim de hamilelik döneminde başladı. oKadr ki gece uykumdan uyanıyorum. Evde turluyorum. Artık yorgunluktan en sonunda uyuyakalıyorum. İnş kötü bir şey değildir.

canım arkadaşa yazmıştım da görmedin sanırım muhtemelen kalsiyum seviyen düşmüştür. kalsiyumuna baktır bence

Slm arkadaşlar bende Allahın izniyle ağustos annesi olacam. :nazar: Kişisel bilgilere muhtemel doğum tarihimi yazdığım halde listede ismimi göremiyorum neden acaba ? yardımcı olursanız sevinirim :KK16:

Ben de! hem bizimkiler yaz bebişi..ama 6-9kg almakta fayda var bence

ewet birde bebişleirmizi sıcaktan çatlat mayalım :) bu arada geçen bende alışveriş yapmıştım büyük al demişlerdi aldığım ürünleri 6/9 ay aldım eşim bile dediki bizim bebiş bunu 1 yaş kadar giyer 6/9 baya büyükmüş :):)

X