2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

sexılık mı hanı nerde :KK37:
daha once ben paylasmıstım esım tıbbı mumessıl ılaclar kremler benden sorulur bacılar :KK34: hepsının numunesını denemıs bırı olaraktan tercıhım bu krem en ıyı bu gelıyo
Eki Görüntüle 932473 [/QUOTE]
sus sus senin eski halinide biliyoruz,tekrar hatırlatmayayım istersen.bu arada kremin isminide hemen not ettim tşklr.

sexılık mı hanı nerde :KK37:
daha once ben paylasmıstım esım tıbbı mumessıl ılaclar kremler benden sorulur bacılar :KK34: hepsının numunesını denemıs bırı olaraktan tercıhım bu krem en ıyı bu gelıyo
Eki Görüntüle 932473
sus sus senin eski halinide biliyoruz,tekrar hatırlatmayayım istersen.bu arada kremin isminide hemen not ettim tşklr.[/QUOTE]
o benım kerızlıgım kullandım kullandım aman catlamıyorum dedım son zamanda bıraktım son 1 haftada catladım:KK4: kendı hatam yuzunden

sus sus senin eski halinide biliyoruz,tekrar hatırlatmayayım istersen.bu arada kremin isminide hemen not ettim tşklr.
o benım kerızlıgım kullandım kullandım aman catlamıyorum dedım son zamanda bıraktım son 1 haftada catladım:KK4: kendı hatam yuzunden[/QUOTE]

çatlamanı demiyorum hayatım sexiliğini diyorum ,unutunmu yoksa ogünleri:KK52:

o benım kerızlıgım kullandım kullandım aman catlamıyorum dedım son zamanda bıraktım son 1 haftada catladım:KK4: kendı hatam yuzunden

çatlamanı demiyorum hayatım sexiliğini diyorum ,unutunmu yoksa ogünleri:KK52:[/QUOTE]
muahaha unuturmuyum ustume tanımam ama sexılık yapacak koca yok:KK36:

çatlamanı demiyorum hayatım sexiliğini diyorum ,unutunmu yoksa ogünleri:KK52:
muahaha unuturmuyum ustume tanımam ama sexılık yapacak koca yok:KK36:[/QUOTE]

bende şundan eminimki o koca bu sexiliğe dayanamaz, erkeklerin arayıpda bulamadığı şey, sadece zaman ve sabır kürkçü dkkanına döner diyorum ben.inş. bu çocuk doğmadanda demiştim diycm.

inşallah birgün bende sizler gbi hamile kalabiirim bugün çok ağladım göz yaşlarım kalmadı bitti ... tüp bebekten başka çarem olmadığını öğrendim buün ve umutlarım yaza kaldı Allah büyük bir bildiği vardır diyorum...........bana dua edin kızlar lütfen hamilelerin duası kabul olur derler........

inşallah birgün bende sizler gbi hamile kalabiirim bugün çok ağladım göz yaşlarım kalmadı bitti ... tüp bebekten başka çarem olmadığını öğrendim buün ve umutlarım yaza kaldı Allah büyük bir bildiği vardır diyorum...........bana dua edin kızlar lütfen hamilelerin duası kabul olur derler........

canım seni çok iyi anlıyoum bende bebişime kolay ulaşamadım ilk düşükten sonra 1.5 sene dolaştım en son aşılama dediler bir kaç ay bekliycem sonra dedim o ara akıntım çok olduğu için iyi br fitil kullandım meğer rahimde iltihap vamış o ay hamile kaldım...rabbimin sınavı dua etmeyi bırakma benimde dualarım seninle .ve birgün burdan o güzel haberi vericeksin allahın izniyle

güzellikler hayırlı akşamlar olsun hepimize,son 2 sayfayı okuyabildim sadece bugun gelemedim.doktordaydım.bebişimin boy boy fotolarınıda aldık.15 gün önce gittiğimde 3 gün önde gidiyor demişti bu gittiğimdede 3 gün geride kalmış toplam 6 gün geri atmış yavrucak neyse artık vtaminli mamalara ağırlık vereceğim kilom hamile kaldığım kiloya göre -1 bu haftadan spnra almaya başlanır sanırım bu arada kızım ve oğlum karnımda 24 saat uyumayan devamlı hareket eden bir bebektiler ve doğdular aynen öyle karnımdaki gibiler. bu da tam zıttı doktor ensesini ölçecek karnımı dürtekliyor aletle yok koymuş 2 elini boynununa latına keyif yapıyor resmen uyuyor doktor hızlıca dürrttü sanırım uykuda korktu elini ayağını bir anda havaya kaldırdı zıpladı yeniden aynı pozisyonu alıp uykuya devam.5 dk resmen videosunu izledik bebinin uyuma videosu doktoruma dedim bu sefer uyuyan sakin bebeği yakaladık sanırım dedim karnında nasılsa doğuncada aynı oluyor dedi inanın rahatladım :) şmdi geçmişi okumaya devam merak ediyorum hastaneye gidenler sohbetler vs ne olmuş ne bitmiş hepinizi öptük bebimle:KK49:

güzellikler hayırlı akşamlar olsun hepimize,son 2 sayfayı okuyabildim sadece bugun gelemedim.doktordaydım.bebişimin boy boy fotolarınıda aldık.15 gün önce gittiğimde 3 gün önde gidiyor demişti bu gittiğimdede 3 gün geride kalmış toplam 6 gün geri atmış yavrucak neyse artık vtaminli mamalara ağırlık vereceğim kilom hamile kaldığım kiloya göre -1 bu haftadan spnra almaya başlanır sanırım bu arada kızım ve oğlum karnımda 24 saat uyumayan devamlı hareket eden bir bebektiler ve doğdular aynen öyle karnımdaki gibiler. bu da tam zıttı doktor ensesini ölçecek karnımı dürtekliyor aletle yok koymuş 2 elini boynununa latına keyif yapıyor resmen uyuyor doktor hızlıca dürrttü sanırım uykuda korktu elini ayağını bir anda havaya kaldırdı zıpladı yeniden aynı pozisyonu alıp uykuya devam.5 dk resmen videosunu izledik bebinin uyuma videosu doktoruma dedim bu sefer uyuyan sakin bebeği yakaladık sanırım dedim karnında nasılsa doğuncada aynı oluyor dedi inanın rahatladım :) şmdi geçmişi okumaya devam merak ediyorum hastaneye gidenler sohbetler vs ne olmuş ne bitmiş hepinizi öptük bebimle:KK49:

güzel haberler almışsın canım ne güzel hemn hemen doğumumuz yakın bende kilo almadım henüz.uyuyan bir bebek çok cazip inş.benimkide öyle olur:KK52:

canım seni çok iyi anlıyoum bende bebişime kolay ulaşamadım ilk düşükten sonra 1.5 sene dolaştım en son aşılama dediler bir kaç ay bekliycem sonra dedim o ara akıntım çok olduğu için iyi br fitil kullandım meğer rahimde iltihap vamış o ay hamile kaldım...rabbimin sınavı dua etmeyi bırakma benimde dualarım seninle .ve birgün burdan o güzel haberi vericeksin allahın izniyle

sağol canım deseğin için!! benimde ilk evlendiğimde düşüğüm oldu bir daha olmadı bebeğim maalesef.. herşeyde bir hayır vardır diyorum inşallah canım inşallahhhhhhhh sağol Allah razı olsun..benmde dualarım sizle inşallah bebişlerinizi kucağınıza alırsınız rabbimin izniyleeeee

kızlr yA mehmetelif geldi bayağı kaldı bişey soramadım kendi yazsın diye bekledim kendide yazmadı özelden soran oldumu ?kanaması olmuştuya ....

annecikler merhaba umarım hatırlarsınz beni uzuuunn zamandır yokum biraz dahada gelemeyecek gibiyim.... geçen hafta kanama ile hastaneye koştuk bunun olabileceğini söyledi doktorumz iğne kullandım ve progestan ve sürekli yatış dedi hamdolsun iyiyiz şimdi haftaya kontrolümğğz var tekrar dua eder dua bekleriz tüm annelerden hepinz aeo.... geçmişi okuyamadım inş... hiiiç bi sıkıntı yoktur kimsede.........
canım nasılsın, şimdi daha iyi misin???
bebeğinden haber alınca mutlaka yazzzz:KK16::KK16::KK16::KK16:

sağol canım deseğin için!! benimde ilk evlendiğimde düşüğüm oldu bir daha olmadı bebeğim maalesef.. herşeyde bir hayır vardır diyorum inşallah canım inşallahhhhhhhh sağol Allah razı olsun..benmde dualarım sizle inşallah bebişlerinizi kucağınıza alırsınız rabbimin izniyleeeee

amin canım sağol bak bir kere olduysa demekki büyük bir sorun yok banada hep böyle demişlerdi o yüzden belkide tüp bebekden önce yavrucuğun tutunucak,zaman belkide zamanı şimdi bu ay yada bir kaç ay sonra ama sen boşverme sakın ovulasyon takibini ,düzenli ilişkiyi ve sarı akıntı felan varsa iyi bir fitil almayı ihmal etme derim nacizane arkadaş tavsiyesi

amin canım sağol bak bir kere olduysa demekki büyük bir sorun yok banada hep böyle demişlerdi o yüzden belkide tüp bebekden önce yavrucuğun tutunucak,zaman belkide zamanı şimdi bu ay yada bir kaç ay sonra ama sen boşverme sakın ovulasyon takibini ,düzenli ilişkiyi ve sarı akıntı felan varsa iyi bir fitil almayı ihmal etme derim nacizane arkadaş tavsiyesi

hamile kaldığımda zayıftım . regl sorunum yoktu kendiliğinden oluyordu pko yoktu yeni oluşmuş bu 2 senelikmiş bu rahatsızlım anlayacağın işim gerçekten zor canım benim yumoşlarım büyümüyor 3 ayy klomen kullandım büyümedi eşimde de sorun olunca doktor boşuna yumurta büyütücü iğne verip iyice kilo aldırmayalım sana dedi vermedi ....... tüp bebek yapılana kadar duphaston kullanacağım başka çarm yok maalesef

Bugün doktora gittik. Kalp atışını duyduk bebişiminnn :)) herşey yolunda. Sanırım doktorumu da buldumm :)) ama size veda ediyorumm. Ben bir ağustos değil eylül annesiymişim :)) bir hafta geç olmuş bizimki :) umarım eylül annelerinde de sizden aldığım pozitif enerjiyi alırım. Takipte kalacağım zaten bu topiği de :))

Bu arada doktorum bugün çatlak için bir çözüm önerdi. Çok emindi kendinden :)) hindistan cevizi yağı, susam yağı, aynisafa yağı. Bunlardan birer ölçek karıştırıp akşamları sürcekmişiz. Çok işe yarıyormuş. Deniycem bakalımm :)

inşallah birgün bende sizler gbi hamile kalabiirim bugün çok ağladım göz yaşlarım kalmadı bitti ... tüp bebekten başka çarem olmadığını öğrendim buün ve umutlarım yaza kaldı

canım ya üzülme bu zaman kadar olmadıysa rabbimin bir bildiği vardır. inşllh rabbim dualarını kabul edecek seninde hayırlı bir evladın olcaktır sen duadan ödün verme rabbim sevdiği kulunun bazen kendini çokca ansın diye duasını geç kabul edermiş

Cnm daha cok erken minicikler nasil hissedicez dr bana 16 haftadan once hissedemezsin demisti bagirsak hareketleridir dedi ikinci cocukta biraz daha erken olabilirmis hissetme bnde oglumu 16 haftalikken hisssetmistim ama bizim o zamanki grubumizda taa 20. haftada hisseden bile vardi sonrada o hareketlerden rahatsz olacksin tam otururken bi dayiycak ayagini nefesini kesrcek yada sen uyuyuyacaksin o dans edecek icinde ordan oraya :) bnm oglum gunde 3 4 saat anca kimildamadan dururdu dogdu hala oyle yatsrken bile dort donuyo yatakta ismide etkili bnce poyraz adi esime bunun adini mulayim bisi koycam diyorum kiza coook hevesliyim ilkindn beride saglikli olsunlarda baska bisi istemiyo insan

aynen öyle karnında nasılsa 9 ay doğuncada aynı oluyorlar ben 2 evladımdada gördüm :21: ama bu da pek keyfine düşkün canım 5 dk uğraştık yana dönüp ensesini ölçtürmedi.ortasını tutturamıyorum çocuklarda sanırım :)

ole olacak ama hırpalanmasından korkuyorum allah bılıyo ya vıcdanım hıc rahat degıl...en azından 7-8 yasına gelsın cok ısterdım ama nasıp...
benımde kardeşlerımle bırınle 5 bırınle 6 yas var aramızda ben byuttum onları annemden cok bakmısımdır onlarda bana cok duskun bu sebeple ıyıkıkardesleırm olmuslar ama annecım ıkız gıbı pes pese olunca benle cok ılgılenenemmıs bende cok hırcın buyumuusum :26:
dılerım oglusum bole olmaz

yok uzum öyle deme benim abimle aramda 2.5 yaş vardı ya ne ben ezildim biraz cadıydım küçükken ne abim ezildi anne baba arayı güzel hak geçirmeden idare edecek şimdi kızımlada kardeşinin 2.5 yaş olacak kısmetse ikiz olsa asıl birlikte büyüyecekse aynen öyle olacak.

canım bana doktorum yavaş yavaş folik asiti bırakabilirsin dedi ki ben 8+2 deyim ve bıraktım gibi bişi yaniii :S
bence unuttuklarını içme boşuna tatlımm kaldığın yerdem devam et.. fazlasıda zarar olabilir..

12 haftalığım doktorum bugun folik1 i bıraktırdı kan ilacı yazdı

Kızlar bu hamilelik takvimi bugün bebeğinizin hareketlerini hissetmeye başlamış olmalısınız diyor:KK53: o mu manyak yoksa ben mi hissetmiyorum cücüğümü:KK15:

ya minicik şey ben anca açkende tokkende bağırsaklarımı duyuyorum :)

hamile kaldığımda zayıftım . regl sorunum yoktu kendiliğinden oluyordu pko yoktu yeni oluşmuş bu 2 senelikmiş bu rahatsızlım anlayacağın işim gerçekten zor canım benim yumoşlarım büyümüyor 3 ayy klomen kullandım büyümedi eşimde de sorun olunca doktor boşuna yumurta büyütücü iğne verip iyice kilo aldırmayalım sana dedi vermedi ....... tüp bebek yapılana kadar duphaston kullanacağım başka çarm yok maalesef

aynı senin dediğin durumda bir arkadaşım vardı kendi tedavi oldu sonra eşide tedavi oldu sonra 11 ay arayla 2 çocukları oldu biri kız biri erkek büyüdüler bile şimdi okula başladılar güzel güler üzüntüleri çak çabuk unutturuyor işllh seninde kısa zamanda yle olur tüm bu günleri unutturur uykusuz geçen bebişli gecelerin.

hemen doktora git bence ve kendini kasma umudunu yitirme bebeğin seninledir inşallah

Canim soylemek kolay biliyorum ama sakin olmaya calis iyisini dusun ve imkanin varsa hemen hastaneye git bence.. umarim seninledir minigin...

Ayyyy canım hemen doktora git. İlla kendi doktorun olacak diye bişey yok. En yakın hastaneye at kendini. İnşallah bişey olmaz. Güzel haberlerini ber bize nolur. Bu mübarek günde allahım korusun bebişerimizi...

mehmetelif cok uzuldum dualarim seninle insallah minigine bisey olmamistir bize guzel haberlerinle gel olurmu :KK43:

canım doktora git lütfen. kendi doktorunu ara o şuan nereye gidebileceğini söyler en azından. hiç çekinme şimdi ara canım. ne kanamalar oluyor da iğneyle hapla engelliyorlar. sen gönlünü ferah tut ama bir an önce alın önleminizi. eve gelince de dinlen çooook uzun bir süre kalkma yat. rapor da al çalışıyorsan. her şeyden kıymetlisin canım önce kendin iyi ol. allaha emanet olun..

Hemen umutsuzluğa kapılma ne olur doktora git hemen bir baktır :KK43:(((

Annelerrr canım annelerrr gunaydınnn :KK3:

Yeni sayfamız hayırlı olsun insallah burda hersey guzel olacak :KK55:

Mehmeteliften hala haber yok sanırım insallah kotu birsey yoktur ya :18:

Sosyolog ile nutez banlandı umarım gelebilirler tekrardan.Tam ekip tam gaz yola devam kızlar seviyorum siziiii guzel anneler bu baslık daha guzel olmus :KK9:

hoppala gordun mu basımıza gelenı zaten o sıteyı sevmıyodum sımdı *2 oldu puff kurunun yanında yasta yandı yaa
sımdı okudum mehmetelıfe ne olmus haber yok sanırım ınsallah kuzucuk onunladır allahım bır daha kotu haber almayalım sen koru mınıklerımızı

Aynen onlarda üzüldü zaten diğer üyelere haksızlık oldu diye mehmetelif online görünüyordu sabah özel mesaj attım ama cevap vermedi bende merak ediyorum

mehmetelif'ten haber yok hala :KK43: nutez akşam 5'te doktora gidecekmiş, hayırlı haberini bekliyor olacağız biz de..

Nutezi biliyorumda mehmetelife ne oldu,Allahım korusun onlarıda bebişlerinide:KK43:(

kızlar mrb yine birleşmişiz galiba neyse hayırlısı olsun, sizler nasılsınız mehmet eliften haber yok dimi hala?

meraba canım, mehmet elif görünmüyo, umarım bizi haberdar eder
zaten sıkıntılı bi şekilde gebe kalmıştı, umarım bebeği onunladır
tam rahim yapışıklığı ameliyatı olacağı hafta ameliyata bi kaç gün kala o kadar adet söktürücü içmesine rağmen adet olmayınca hamile olduğunu öğrendi.
bu mucize bebek annesini üzmesin duasıyla

günaydın hanımlar
araları okumadım epey birikmiş
herkes iyidir inşallah
mehmetelif arkadaştan haber var mı

ben troid bezim olmadığı için ilaç kullanıyorum
dün yeni ayar için doktora gittim
yaz ayından beri çok düşük olan tshımı normalletmeye çalışıyorduk
iki doz ve iki ayda yapamadığımızı benim minik 3 haftada yapıvermiş :KK1:
epey artmış tshım çok şükür tutulması gereken yerde yine de
üc hafta sonra gene kontrolüm var

benim gibi troid problemi yaşayan var mı aranızda

çok sukur guselım gecmıs olsun sen ve bebısın ıyı ya cok merak ettık hepımız ıkı gundur bırbırımıze sora sora bı hal olduk dınlen bol bol guselım habersız bırakma

maşallah senınkı kurtarmıs sayılır kendını araları 3 yas olcak benım oglanla bebek arasıda 2,5 yas

Canım çok sevindim güzel güzel yat dinlen :KK16: bebişin seninle gerisini düşünme :KK49:

ecmelcim blogcuanne nin iki çocuğu var
blogunda kardeş kıskançlığı için bulduğu çözümler vs var
aşağı yukarı 2010 başından itibaren bakarsan bulursun
benim daha ilk olduğundan şöyle bir okudum
ama çok faydalanıyorum ben onun blogundan

gözün aydın canım

çook şükür cidden merak etmiştim seni
gözün aydın
iyice dinlenirsin bişicik kalmaz inşallah

hayırlı olsun canım hoş geldin

hoş geldin
ben akşama almıştım sonucu diye hatırlıyorum
torchu yani işte rubella toksoplazma vs önce özel labaratuvarda
sonra tokso yu devlette yaptırdım
en fazla ertesi güne kalmıştır devlette

hayırlı uğurlu olsun canım hoş geldin

canım çok geçmiş olsun, çok sevindim bebeğinin ve senin iyi olmanıza :KK9: çok iyi dinlen, iyi bak bebişine ve kendine :)

kızlr yA mehmetelif geldi bayağı kaldı bişey soramadım kendi yazsın diye bekledim kendide yazmadı özelden soran oldumu ?kanaması olmuştuya ....
arkadaşlar şükür iyiyim.geldim pc açık uyumuşum.malum hastanede uyutmuyorlar.gece defalarca uyandırdılar.sabahta 5 buçukta:KK52:
çok teşekkür ederim herkese

Son düzenleme:
husnam evet ccanım çok haklıısn demekki rabbimin sevdiği kuluyum !!!inşallah tüp bebekle gelir bebeğim başka da umudum kalmadı artık.....

X