2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Hepinize hayirli hamilelikler diliyorum kizlar:KK49:

Ben yurtdisinda yasiyorum ve hamilelikte kullanabilecegimiz helal vitamin haplarini arastirirken Elevit isimli ilacin icinde domuz katki maddesi oldugunu ogrendim. Burada bazi arkadaslar bu hapi kullandigini belirttigi icin kendilerine nacizane olarak arastirmalarini tavsiye ediyorum.

Hepinize hayirli gunler :KK34:

ben midemdeki rahatsızlık dolayısıya bir zamanlar kutularca elevit kullandım :KK43: malesef üzüldüm şimdi

beni de eklermisiniz :) geç kaldım sanırım.

34 yaşındayım Rabbim kısmet ederse inşllh 3. çocuğum olacak. beklenen doğum 3 ağustos ve istanbuldayım.

cnmm bnm naber ? nasıl gidiyor bakalımmm??
ben mide bulantılarıyla mücadele içersindeyim yarınn doktora gidip bide pıtpıtları duyarsam Allah'ın izniylee daha güzel olucak :KK70:

Rabbi bu gunu herkese hayırlı kılsın inşllh huzurlu sağlıklı bir gün geçirmemiz dileğimle hayırlı sabahlar anneciklerle mini kuzucukları :)

cnmm bnm naber ? nasıl gidiyor bakalımmm??
ben mide bulantılarıyla mücadele içersindeyim yarınn doktora gidip bide pıtpıtları duyarsam Allah'ın izniylee daha güzel olucak :KK70:
ayy çok sevındım yarın buyuk gun heee nasılım ıste sole bole ıyı olmam ıcın bısı eksık :26:
kg aldım bebısım ne etcem ben ya bu gebelıgımı 30 kg tamamlıycam galibaaa:18:

bugun kuzenım dogum yapıcak akşama bebek gormeye gıdıcem hastaneye denız nida gelıyo :KK76:oğlum abi oluyo

Rabbi bu gunu herkese hayırlı kılsın inşllh huzurlu sağlıklı bir gün geçirmemiz dileğimle hayırlı sabahlar anneciklerle mini kuzucukları :)

amin canım benimm cümlemizi :)
demek 3. anne oluyorsun.. bizde 3 kardeşiz hep anneme imrenerek bakmışımdır çok zor iş çünkü ne bilim bana hep öyle geldi :)
diğer çocukların kaç yaşında cinsiyetleri nedir? bende çocuğuma kardeş isterim aslında... kardeş çok güzel birşeyyy bnm 2 tane ablam var iyikide varlar :)

ecmell iştahın varsa ye canım ya bu hamilelikler dengeyi bozuyor bazen iştahım olsada yesek modunda oluyoruz bazende hiç doymayacak gb oluyoruz.

ayy çok sevındım yarın buyuk gun heee nasılım ıste sole bole ıyı olmam ıcın bısı eksık :26:
kg aldım bebısım ne etcem ben ya bu gebelıgımı 30 kg tamamlıycam galibaaa:18:

bugun kuzenım dogum yapıcak akşama bebek gormeye gıdıcem hastaneye denız nida gelıyo :KK76:oğlum abi oluyo

walla öle canım benim... Herşey düzelicek inan bana tatlımm :KK70: bebeinn kısmetiyle birlikte gelicek...

ayyy dur kızz kilo alma dicem ama bu hafta bende kendimi aştım walla okadar çok yedimki anlatamam :KK52: doktor umarım yarın tartmaz beni çünkü ilk 3 ay hiç kilo almak yok dedi...

aaaa hayırlı olsunnnn gözünüz aydın canımmmm bnmmm :KK70: ayyy ne güzelll walla oohhh kardeş kardeşş büyüsünlerrr minnoşlar...

Kizlar dun aksam eve geldik.. Aslinda basima gelenleri buraya yazip sizin de caninizi sikmak istemiyorum ama soran arkadaslar olmus o yuzden yazayim.. Cok hafif kahverengi lekelenmem olmustu ve acile gittik bebisim cok iyiymis hatta kipirdamaya bile baslamisti.. Ertesi sabah kendi doktoruma gittim o da iyi dedi.. Ama en ufak lekelenmede yine gel dedi
. Ertesi gun hafif bi leke gorunce yine gittik doktora.. Ultrasyondan bakti.. Kisa bir sessizlik bi daha bakti.. Ben de ekrana ve doktorun yuzune bakinca anladim.. Bebisimin kalbi durmus.. :KK43: bir gun once atiyordu ama durmus.. tabi ki cok uzuldum icim cizz etti ama o an aglamadim bile.. Cok sukur inancli insanlariz. her sey allahtan.. Simdi ne olacak dedim.. Hap verdiler kendiliginden dussun diye.. Bir gun bekledim.. 5tane hap verdiler o arada. ama tam bebisim duserken alel acele kurtaja aldi doktor.. Anestezi uygulandi.. Uyandigimda her sey bitmisti..

cnmm bnmm ay çok sevindimmm :) hadi bakalım minnoşlar büyüyooor hayırlısıyla.. bende yarın gidicem pıtpıtları duyucammm inşallahhh.. biran önce yarın olsun istiorumm heyecanlaa :KK70:

İnşallah sende sağlıkla duyarsınminiğin sesini çok şükür dünden beri yüzüm gülüyor allah herkesin yüzünü güldürsün..

Merhaba Güzel anne adayları,

Listeye beni de ekler misiniz.
28 yaşındayım 2. bebeğimi bekliyorum.SAT 20 kasım

Benim de ara ara mide bulantım ve baş dönmem oluyor. oğlumda hiç bunları yaşamamıştım..yarın bnm de dr kontrolüm var inş kalp atışlarını duyarım.6+3 olacak yarın.

yalnız gribe yakalandım fena halde. dr grip olanlara ne verdi acaba?

Son düzenleme:
Kizlar dun aksam eve geldik.. Aslinda basima gelenleri buraya yazip sizin de caninizi sikmak istemiyorum ama soran arkadaslar olmus o yuzden yazayim.. Cok hafif kahverengi lekelenmem olmustu ve acile gittik bebisim cok iyiymis hatta kipirdamaya bile baslamisti.. Ertesi sabah kendi doktoruma gittim o da iyi dedi.. Ama en ufak lekelenmede yine gel dedi
. Ertesi gun hafif bi leke gorunce yine gittik doktora.. Ultrasyondan bakti.. Kisa bir sessizlik bi daha bakti.. Ben de ekrana ve doktorun yuzune bakinca anladim.. Bebisimin kalbi durmus.. :KK43: bir gun once atiyordu ama durmus.. tabi ki cok uzuldum icim cizz etti ama o an aglamadim bile.. Cok sukur inancli insanlariz. her sey allahtan.. Simdi ne olacak dedim.. Hap verdiler kendiliginden dussun diye.. Bir gun bekledim.. 5tane hap verdiler o arada. ama tam bebisim duserken alel acele kurtaja aldi doktor.. Anestezi uygulandi.. Uyandigimda her sey bitmisti..

Canım benim ne desem bilemedim Allah sabır versin sana inşallah tekrar hamile kalırsın ve bu sefer sağlıkla kucağına alırsın

amin canım benimm cümlemizi :)
demek 3. anne oluyorsun.. bizde 3 kardeşiz hep anneme imrenerek bakmışımdır çok zor iş çünkü ne bilim bana hep öyle geldi :)
diğer çocukların kaç yaşında cinsiyetleri nedir? bende çocuğuma kardeş isterim aslında... kardeş çok güzel birşeyyy bnm 2 tane ablam var iyikide varlar :)

bizde üç kardeşiz erkek kardeşim ve abim var. bende hep 4 kardeş olmayı isterdim iki kız iki erkek ama olmadı :) belki ben dörtlerim artık :) benim 15 yaşında liseye giden oğlum ve 2 yaşında kızım var. güzel oğlumla kızımın yaş farkı fazla gibi ama bence bizim için çok güzel oğlumu tek çocuk gb büyüttüm hassas bir çocuktu iyikide öyle yapmışım diyorum kızımsa çok şanslı kızımda şimdi tek çocuk gb çünkü bakalım minik abla olmak nasıl olcak bilmiyoruz görüceğiz kısmetse

ecmell iştahın varsa ye canım ya bu hamilelikler dengeyi bozuyor bazen iştahım olsada yesek modunda oluyoruz bazende hiç doymayacak gb oluyoruz.

allahım nasıl bişi bu yaa bır gun once var bır gun sonra :KK14:
rabbım sabır versın arkasım hersey allahtan ama kolay degıl bu yasadıgın rabbım yardımcın olsun

Hayırlı olsun darısı başımıza bizim de randevumuz yarın sanki günler 48 saat gibi geliyor bir türlü geçmedi zaman allahım bizede duymayı nasip eder inşallah :)

Çok haklısın geçmiyor günler azcık kalmış inaşllah sende yarın duyacaksın güzel sesleri haberini bekliyoruz öyleyse:KK49:

günaydınlar kızlar çok uykum var bu yemenın sonu nereye varcak bole bılmem sevıneyım mı uzuleyım mı bılmıyorum sımdıden 2 kg almısım gecen gebelıgımde habıre mıde bulantısı sımdıde asırı yeme ıstegı benı oldurcek[/QUOTE

günaydın canım,bnimde başlarda iştahım fazlaydı senin gibi hemen 2 kg almıştım sonrasında bulantı nedeniyle birden isteğim gitti hemen 2 kg. verdim, şimdide pek öyle aman aman yemiyrum .hedefim 75 le doğuma girmek bakalım başarırım inş.

Allah sabır versin cnm, bebeklerimiz Allaha emanet, içimizde hep bir korku bi şüphe, ne olacağını kimse bilemez. İnşallah çok yakında sağlıklı bir bebeğin olur seni hiç bırakmaz cnm. :KK43:

Sorulariniz olursa cevaplarim kizlar yardimci olmak isterim.. Onun disinda bu konuda yazmiycam bi daha.. Bu baslikta hep guzel yazilar olsun.. Allah sizin bebislerinizi bagislasin.. İzin verirseniz ben cikmak istemiyorum bu basliktan.. Arada yazarim size.. Sizin iyi haberlerinize sevinirim.. Simdilik anne olamadim ama sizin bebislere teyzelik yaparim.. Hem belli mi olur belki siz dogurana kadar ben de bir daha hamile kalirim. hepinize desteginiz icin tesekkurler..

Sorulariniz olursa cevaplarim kizlar yardimci olmak isterim.. Onun disinda bu konuda yazmiycam bi daha.. Bu baslikta hep guzel yazilar olsun.. Allah sizin bebislerinizi bagislasin.. İzin verirseniz ben cikmak istemiyorum bu basliktan.. Arada yazarim size.. Sizin iyi haberlerinize sevinirim.. Simdilik anne olamadim ama sizin bebislere teyzelik yaparim.. Hem belli mi olur belki siz dogurana kadar ben de bir daha hamile kalirim. hepinize desteginiz icin tesekkurler..

Beni çok duygulandırdın :KK43: Allah yardımcın olsun

günaydınlar kızlar çok uykum var bu yemenın sonu nereye varcak bole bılmem sevıneyım mı uzuleyım mı bılmıyorum sımdıden 2 kg almısım gecen gebelıgımde habıre mıde bulantısı sımdıde asırı yeme ıstegı benı oldurcek[/QUOTE

günaydın canım,bnimde başlarda iştahım fazlaydı senin gibi hemen 2 kg almıştım sonrasında bulantı nedeniyle birden isteğim gitti hemen 2 kg. verdim, şimdide pek öyle aman aman yemiyrum .hedefim 75 le doğuma girmek bakalım başarırım inş.
inşallah cnm hedefınle gırersın doguma ben bı hedef belırlemedım 8 haftada 2 kg ya durum cok vahım dıyorum kendıme ılk gebelıgımde 24.haftadan sonra kg almaya baslamıstım toplamda 7 kg ıle tamamlamısım gebelıgımı sımdı hayal bıle edemıyorum muhtemelen mın 15 kg max 30 kg alırım sanırım

:KK43:rabbim en kısa zamanda bir daha anne olmayı nasıp etsın guselım dualarım senınle her zaman beklerız senı aramızda gormek ısterız allahım yardımcın olsun

X