2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Geçmiş olsun arkadaşım,bende 33.haftamdayım.el ve ayak parmak aralarım acayip kaşınıyor.3 gündür çok kaşınıyor.ben gitmedim doktora.acaba bende mi alerji oldumki?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Sanmiyorum canim çünkü sadece bi bolge degil ger yere yayiliyor ve dayanilmaz bi kasinti oluyor.. durdugun yerde duramiyosun yani.. :KK50:

Selam arkadaslar..
Dun geceden beri hastanede ugrasiyorum.. hic bisey yokken ortada acayip kasinmaya basladim göbeğim den sonra bütün vicuduma yayildi.. alarji degip hastaneye gittik serum verdiler 2 saatlik bi rahatlama oldu sonra sabah 5 de tekrar basladi . Tekrar hastaneye gittik bu sefer dermatoloji doktoruna gozuktuk.. gebelik alarjisi oluyomus bu.. son aylarda cikiyomus ortaya ve dogum yapana kadar gecmiyormus.. napicam bilmiyorum. . Iki tane ilac verdi ama rahatlatmiyor butun vicudum kirmizi benek doldu:KK50::KK50: son 2 bucuk hafta kaldi ama ne kadar dayanirim bilmiyorum.. ama neyseki kizlarim 2000 gr olmuslar doguma kadar 2500 olurlarsa cok iyi olur dedi dr.. cok fenayim arkadaslar coookk:KK14::KK14:

geçmiş olsun.kaşıntı çok fena:KK43: hele bi de bu sıcakta:KK43: kimdi hatırlamıyorum ama burda bi arkadaşta daha wardı bu alerji..inşallah geçer..

çok teşekkür ederim dr a güvenebilirmiyim bilmiyorum umarım senin gibi şanslı olurum dikiş bakımını da not aldım 4 ay çok uzun bir süre :KK17: ama başka yolu yok sanırım allah hepimize yardım etsin aile huzurumuzu korusun

Canım o 4 ay benimle alakalı biraZcık lohusalık psikolojisi, ben bu bebege bakabilecek miyim, hayatım bitti , çok küçük felan diye düşünüyordum. Birde emzirmek çok garip hissettirmişti :) ondan önce tabii oldu ama normale donmem 4 aydı. Ay herkesde farklıdır lütfen kendini benim anlattıklarıma şartlama inş sen benim yaşadığım saçmalığı yasamazsın. Şimdi bakınca tabii çok komik geliyor.dikiş meselesinide kesinlikle konuş estetik istediğini özellikle belirt bence kesinlikle dikkat eder

Selam arkadaslar..
Dun geceden beri hastanede ugrasiyorum.. hic bisey yokken ortada acayip kasinmaya basladim göbeğim den sonra bütün vicuduma yayildi.. alarji degip hastaneye gittik serum verdiler 2 saatlik bi rahatlama oldu sonra sabah 5 de tekrar basladi . Tekrar hastaneye gittik bu sefer dermatoloji doktoruna gozuktuk.. gebelik alarjisi oluyomus bu.. son aylarda cikiyomus ortaya ve dogum yapana kadar gecmiyormus.. napicam bilmiyorum. . Iki tane ilac verdi ama rahatlatmiyor butun vicudum kirmizi benek doldu:KK50::KK50: son 2 bucuk hafta kaldi ama ne kadar dayanirim bilmiyorum.. ama neyseki kizlarim 2000 gr olmuslar doguma kadar 2500 olurlarsa cok iyi olur dedi dr.. cok fenayim arkadaslar coookk:KK14::KK14:

Geçmiş olsun kan tahlili yaptılar mi acaba. .

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

çok teşekkür ederim dr a güvenebilirmiyim bilmiyorum umarım senin gibi şanslı olurum dikiş bakımını da not aldım 4 ay çok uzun bir süre :KK17: ama başka yolu yok sanırım allah hepimize yardım etsin aile huzurumuzu korusun

canım bu tamamen eşinle we seninle ilgli bi durum..senin kadar eşinin psikolijiside önemli..40'ının çıkmasını zor bekleyenei de war aylarca elini bile sürmeyeni de..hani biz lohusa depresyonu filan oluyoruz ya kocalar bazen bizden çok lohusa oluyo:) kocaları depresyondan kurtarmak önemli olan:)

ayça senn bildiğin ağdacı varf mı canım ona gideym bari ben

tatlım benim gittiğim vardı barış manço kültür merkezinin üstünde sitelerin içinde bir yer ama orası el değiştirdi şimdi nasıldır bilmiyorum..
zaten oğlum küçükken gittim oda genital bölgemi yaptırmamıştım..
ama bu konuda gözümü korkuttular bende bi yere gitmicem aslında gitçektim..
hem dini açıdan hem de hijyen bakımından eşimin yardımlarıyla son ayımıda atlatmayı düşünüyorum ama çok zor oluyorr..

Canım eşimin arkadaşının çocuğu dogdu 2 ay kadar önce çocuk doktoru olarak bir profesöre götürüyorlar damak yapısını bozuyor en az 4 ay emzik kullanmayın demiş

canım ben buna kesinlikle katılmıyorum çok saçma bence.. o kadar fazla çocuk varki emzik kullanan ve damak yapıları gayet düzgün..
dr.lar sadece tatlı şeylere batırıp vermeyin diş çürükleri olmasn diye diyorlar..
emzik resmen anneye yardımcı hem uyku süresini uzatıyor hem de ağlamayı azaltıyor benim
oğlum tutmadı ve ben eksikliğini çok çektim bunda da uzun uzun uığraşçam tuturmak için..
ve ben bayılıyorum emziğin bebeklere yakışmasınaaa.. :KK49::KK49:

kızlar yaaa yatılı misafir geliyor mu yada gelmek istediğinde siz ne diyorsunuz bıktım valla artık 9.ayımıza girdik insanlar ne rahat yaaaa halen gelmek istiyolar bende bişey diyemiyorum!!!ama kendime yemek yapmaktan eriniyorum sıcak bi taraftan rahat giyinemiyosun misafir varken vs vs

ayy inanılmaz zor olur ben kabul etmezdim çünkü bütün gün üzerimde minicik kıyafetlerle yatıyorum..
bırak giyinmeyi yemek yapmaya ayağa kalkçak durumda değilim ..
ne kadar düşüncesiz insanlar var yaa :KK50:

canım ben buna kesinlikle katılmıyorum çok saçma bence.. o kadar fazla çocuk varki emzik kullanan ve damak yapıları gayet düzgün..
dr.lar sadece tatlı şeylere batırıp vermeyin diş çürükleri olmasn diye diyorlar..
emzik resmen anneye yardımcı hem uyku süresini uzatıyor hem de ağlamayı azaltıyor benim
oğlum tutmadı ve ben eksikliğini çok çektim bunda da uzun uzun uığraşçam tuturmak için..
ve ben bayılıyorum emziğin bebeklere yakışmasınaaa.. :KK49::KK49:
Herkesin tarzı farklı tabi doktorlarin da ben emzik pek sevmiyorum sanırım o yüzden de almadım kendim uzun bir süre kullanmisim birakmam zor olmuş da

kızlar sezeryan olcaklar için.. 1 hafta önceden humana still tea kullanın hemen gelir sütünüz diyorlar denesek mi napsak ? :26:

hehe annem gibi benim annemde ilkokul 2. sınıfa geçince bırakmış :KK1:
okadar istemem bende 2 sene kafi :KK34:

Yok benim de o kadar değil 3 4 yaş arasi ama hatırlıyorum annem atardi emziği babamı beklerdim aksam getirirdi pek mutlu olurdum emzik agzimdayken konusurdum gevezelik had safhada oldugundan agzimi bükerek konusurdum :KK9: o yuzden emzik vermeyi düşünmüyorum

kızlar sezeryan olcaklar için.. 1 hafta önceden humana still tea kullanın hemen gelir sütünüz diyorlar denesek mi napsak ? :26:

Birde aktar bana bir ay önce memeni karbonatli suyla sil dedi yapmadım faydası olur muydu ki...deneyelim zararı yoksa:))

medifemaya gidiyorum bende eve yakın diye hazırlıkların ne alemde sen doğum fotoğrafı filan çektirdinmii

Hazırlıklarımız tamam canım çok şükür. Bizim bebiş biraz aceleci 40 haftayı beklemicek sanırım bugün doktora gittik doğum kanalına girmiş kuzum. Şükür çantamız falan hazır bebişi bekliyoruz her an gelebilirmiş:KK52: Doğum fotoğrafından kastın ne canım anlayamadım:KK17:

benim de aklımda o war..ya sütüm hemen gelmesse ki gelmiomuş..kesin tadı kötü bişiydir öyle herşeyi içemem de ben yaa

Yok benim de o kadar değil 3 4 yaş arasi ama hatırlıyorum annem atardi emziği babamı beklerdim aksam getirirdi pek mutlu olurdum emzik agzimdayken konusurdum gevezelik had safhada oldugundan agzimi bükerek konusurdum :KK9: o yuzden emzik vermeyi düşünmüyorum

Canim bende emzik kullanmamisim ama 6 yaşına kadar parmağımi emdim... en son kına yapmıştı annem ondan midem bulandı ama öyle bozukluk olmadı bende kimi çocuklarda görüyorum biraz farklı ben uyurken emiyormusum

Birde aktar bana bir ay önce memeni karbonatli suyla sil dedi yapmadım faydası olur muydu ki...deneyelim zararı yoksa:))

karbonatı ben de duyuyorum ama ..fosur fosur kabarmasın bide:KK9: hergün günde bikere mi

X