2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar cumartesi günü ilk defa kuaföre gidip bikini bölgesine ağda yaptırdım allahım nasııl bir acı o öyle yaptıranlar nasıl dayanıyor çok zor. ilk defa olduğunu için çok canım yandı birde tam yapamadılar ağda hepsini alamadım 2 hafta sonra tekrar gel dedi. ama bende acayip sivilce çıktı ya o bölgede iltihaplı gibi ne yapsam acaba cildim biraz hassas zaten normalde de bacaklarım bile kanar bacaklarım da çok kızardı geçer mi dersiniz?:44::44:

ilk defa yaptırdıysan çok normal sivilceler canım.. 15 güne fazla olmaz okadar acımaz o yüzden kasma kendini :KK34:

bebişimizin odası bitti sayilir. zaten tek biten o. hastane çantam bile yok ortada. ve bi dünya eksik... foto buldum şimdi paylaşayım.
Eki Görüntüle 1188327

güle güle kullansın bebiş çok güzel olmuş..

ikimiz aynı hastaneye gidiyoruz diye hatırlıyorum aycaaa seninle bursayla ilgili forumda konuşmuştuk bi kez diye hatırlıyorum bir de iki arkadaş daha vardı brs dan ama isimleri hatırlayamıyorum

evet canım hatırladım şimdi balık hafızam işte kusura bakma :KK1:

ilk defa yaptırdıysan çok normal sivilceler canım.. 15 güne fazla olmaz okadar acımaz o yüzden kasma kendini :KK34:

ayça senn bildiğin ağdacı varf mı canım ona gideym bari ben

Çanta hazırlayacağım,yazayımda eksikler olursa bir el atin:))
Kendim için;
İki gecelik bir pijama
Terlik
Çorap
İç çamaşırı
Göğüs kremi
Göğüs Pedi
Hasta bezi
Ped
Kağıt havlu
Islak mendil
Lohusa bandı
Makyaj çantası
Bebek için;
Hastane çıkışı
Beşli takim
Alt üst takım
Alt açma örtüsü
Bebek bezi
Bir büyük penye ,iki küçük penye,bir tane pelus battaniye
Ağız silme Mendili
Pamuk
Havlu
Islak mendil. .
Aklıma gelenler bunlar başka ne olmalı bebek çantasında. .

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Ayça listeye zahmet olmazsa ekle valla olursada önemli değil :KK66: bence artık liste olmasada olur bebekler gelmeye başladı...olanları yazsak daha iyi ne bileyim hatrlariz ilk sayfaya hiç bakmıyorum gerçi neyse boşver :) doğum yapanların listesini yap en iyisi

Annişler doktordan geliyoz kızımla 33+5 olduk 46 cm 2400 kg doktor herşey gelişmesi normal dedi bide sizin yorumlarınızı bekliyorum bu arada alttanda baktırdım vajinamda şişlik büyüme var gibi gelmişti meğer normalmiş artık 😊benden nst hiç istemicek derken 24 üne gün verdi heee tek olumsuz şey yine mantar yine mantar gece fitil sallıcam içeri yine 😭😭😭😭😭

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Maşallah :nazar: hiranur kocaman olmuş , sonunda nst ile tanışıcaksın , küt küt küt , bebişin kalp sesi gümbür gümbür dinliyo insan güzel oluyo..

Kendim için;
İki gecelik bir pijama
Terlik
Çorap
İç çamaşırı
Göğüs kremi
Göğüs Pedi
Hasta bezi
Ped
Kağıt havlu
Islak mendil
Lohusa bandı
Makyaj çantası
Bebek için;
Hastane çıkışı
Beşli takim
Alt üst takım
Alt açma örtüsü
Bebek bezi
Ağız silme Mendili
Pamuk
Havlu
Islak mendil. .

benim listeme göre emzirme sütyeni, eve dönüş için bir kıyafet, diş fırçası macunu, bebeğe çorap , biberon(belki lazım olur) eksik galiba yada ben göremedim

sen mi hazırladın bu protipleri, hazır mı ?:)) çok şirinlermiş, güle güle dağıt:))

malzemeleri getirttim netten..ben hazırladım.gerçi hazırlamakta da bişiy yok ya şekeri tüle koy bağla:)) ama olsun yinede ben yaptım demesi tatlı oluyo:) çok teşekkürlerr:KK16:

Bu sabah hastaneye yatışım yapıldı. Normalde haftaya salı olacaktı doğumum. Ancak burda yapılan tetkikler sonucunda çarşamba günü alınacak bebeğim. 36+0da yani. İnşallah bir sorunla karşılaşmayız. Hayırlısıyla sağlıklı bir sekilde alırım bebeğimi kucağima. Sadece 2 gün kaldığına inanamıyorum.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
ne heycanlıı.Allah sağlıkla kawuşmanı nasip etsin bebişine..çok dua edelim bizi de hbrsiz bırakma...

Günaydın arkadaşlar :KK16: bugün çok mutluyum sizinle paylaşmak istedim :KK16:sabah dokuzda ablam doğum yaptı.yanlarında olmayı çok istesemde olamadım malesef ama uzaktanda olsa iyi olduklarını bilmek çok güzel:KK16:darısı bizlerin başına:21::21:

Allah analı babalı büyütsün.ablanın da senin de gözünüz aydınn

Maşallah :nazar: hiranur kocaman olmuş , sonunda nst ile tanışıcaksın , küt küt küt , bebişin kalp sesi gümbür gümbür dinliyo insan güzel oluyo..

Teşekkür ederim canım benim evet kocaman olmuş insan inanamıyor ya okadar büyük bişey nasıl içimde diye Allah isteyenlere olmayanlarada nasip etsin inş nst için çok heyecanlıyım zaten hiranurumun kalp atışlarını öyle dinlemek süper olacak 😄

malzemeleri getirttim netten..ben hazırladım.gerçi hazırlamakta da bişiy yok ya şekeri tüle koy bağla:)) ama olsun yinede ben yaptım demesi tatlı oluyo:) çok teşekkürlerr:KK16:

tabi kendi ellerinle yapması ayrı zevklidir:)) nerden sipariş ettin acaba?

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1405342433.597579.jpg kızlar Buda bana yapılan süpriz Baby shower partimizdenn bir görüntüüü :)

kızlar cantalar hazırlanıyor..eksıklerım var mesela bıberaon emzık aldınızmı ne marka aldınız..gogus ucu kremı onerınız ne..gogüs pompası aldınızmı elektrıklı manuel hangısı..ve bebek bakımbanyo urunlerı hangı marka aldınız ıcınde neler var..hıııı bırde ben prımanın yenı doganını aldım sız ne aldınız..

benim listeme göre emzirme sütyeni, eve dönüş için bir kıyafet, diş fırçası macunu, bebeğe çorap , biberon(belki lazım olur) eksik galiba yada ben göremedim

Canim biberon almadım ama emzik aldım. ..ic çamaşıri içinde sütyen, atlet , külot makyaj çantasında dış fırçası :KK66: normal havlu yazmamışim,çorabı yazmamasim bebeğe. ..bebek için havluyu çıkaracam orada yıkanmiyormus...hep eksik kalıyor sanki birşeyler

Kendim için;
İki gecelik bir pijama
Terlik
Çorap
İç çamaşırı
Göğüs kremi
Göğüs Pedi
Hasta bezi
Ped
Kağıt havlu
Islak mendil
Lohusa bandı
Makyaj çantası
Bebek için;
Hastane çıkışı
Beşli takim
Alt üst takım
Alt açma örtüsü
Bebek bezi
Ağız silme Mendili
Pamuk
Havlu
Islak mendil. .

Banada arkadaslarim demisti,ilk basta sut gelmeyebikiyo,acik eczanede bilsmszsan bebek ac kalir yenidogan sariligi olur allah korusun demislerdi.aptamil 1 numara mama ve dr.brownsun gaz onleyici 120 ml biberonu.birde diyelim cok sutun geliyo, arkadasim emzirirken diger gogsundende sut geliyomus.onun icinde sut saklama poseyi kabi veya biberonu alirsan sutyn bosa gitmez.
Ben de insallah yarin cikcam son rksiklikleri almaya :)

Banada arkadaslarim demisti,ilk basta sut gelmeyebikiyo,acik eczanede bilsmszsan bebek ac kalir yenidogan sariligi olur allah korusun demislerdi.aptamil 1 numara mama ve dr.brownsun gaz onleyici 120 ml biberonu.birde diyelim cok sutun geliyo, arkadasim emzirirken diger gogsundende sut geliyomus.onun icinde sut saklama poseyi kabi veya biberonu alirsan sutyn bosa gitmez.
Ben de insallah yarin cikcam son rksiklikleri almaya :)

Canim muhtemelen ben sezeryan olacağım süt gelmeyecek hastanede mamayi kaşıkla verdiriyorlar biberon ve emzigi pek kullandırmiyorlar...lazım olursa mamayi artık kullaniriz inşallah olmaz sarılık. .

Kendim için;
İki gecelik bir pijama
Terlik
Çorap
İç çamaşırı
Göğüs kremi
Göğüs Pedi
Hasta bezi
Ped
Kağıt havlu
Islak mendil
Lohusa bandı
Makyaj çantası
Bebek için;
Hastane çıkışı
Beşli takim
Alt üst takım
Alt açma örtüsü
Bebek bezi
Ağız silme Mendili
Pamuk
Havlu
Islak mendil. .

Deminki yoruma eklemeyi unuttum gogus pompasida lazim olabiliyomus.su manuellerden.

Est geç kalmadın canım sağol😊ya benim en son kontrolümde doktorum eğer suyun gelirse ya da kanaman çok olursa buraya kadar gelmen bir risk olur orda gideceksin dedi. Biraz daha geçsin bir sorun olursa zaten sezeryan tarihi veririm dedi.. Ben ilçeden il merkezine gidiyorum 1-1,5 saat kadar sürüyor ve yol şehirlararası yol ıssız yani.. Doktorum da böyle diyince tedirgin oldum ama hayırlısı olsun.. Hepimiz için hangi hastane hayırlıysa Allah orayı nasip etsin..

amin canım bugün dr umla konuştum bizim normal hala ama kordon boğazında o bir aksilik çıkarmazsa eğer normal diyor benimde aklım karıştı evime geldim ama heran huzursuzum şimdilik sıkıntı yok dedi ama elimde değil:KK43: 2 günde bir sağlık ocagından kalp atışı dinleticem aksi birşey olursada hemen gel dedi ama umarım sıkıntı olmaz:KK43:(

Canim muhtemelen ben sezeryan olacağım süt gelmeyecek hastanede mamayi kaşıkla verdiriyorlar biberon ve emzigi pek kullandırmiyorlar...lazım olursa mamayi artık kullaniriz inşallah olmaz sarılık. .

Devlet mi ozel mi seninkisi?benim arj.bevek aglar aglamaz tikmis emzigi agzina :))bisi dememis doktorlar.bende ayni yerde yapcam.emzik dusunmuyom ama biberinu dusunuyom.biberinu alan anne memesi almaz diyolar ama cevremdeki herkesin bebegivaliyo her ikisinide :)

X