2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
kızlar ctesi eminönüne gittik kv görümce kocam ve ben oldukça alışveriş yaptık biberon avent demişlerdi ama cam olsun diye chicco nun kauşuk uclusunu aldık onun dışında ne ıvır zıvır gerekirse sanırım çoğuu hallettik bir bebkk arabası kaldı bir bez çöp kutusu bir de halı ve perdesi ve en önemlisi bebek şekerleri süsleri kaldı...netten sipariş ettiğim avizesi stickerları ve uyku seti de geldi :))) şimdi mobilyasının gelmesi odasının düzenlenmesi kaldı..darısı başlayamayanlara... mucxxxx

süperr bişey değil mi.
benimde iş yerinde bütün gün elim karnımda. onun hareketlerini takip ediyorum. bazen oturup izliyorum.
yeni hobim oldu karnımı izlemek

Ya benim sütüm filan akmıyo ne zaman glecek acep
Ve aşırı bel ağrım var kızlar ya uzanma imkanımda yok iş yerinde napacam bilmiyomm

off o bel ağrısı bende de var hep. arada oturuyorum geziniyorum öyle hafifletmeye çalışıyorum. az kaldı biraz daha dayanıcaz bu ağrılara..

bende geçen gün baktım english home a çok tatlı ürünler var. nevresimlerde de indirim var. hepsine baktım baktım bir alez alıp çıktım bende

canım çok geçmiş olsun. banyo benim en korktuğum yer hep düşücem diye çok korkuyorum. evde tek olduğum zaman kesinlikle girmiyorum. birde mutlaka oturup yıkanıyorum. bebeğinde hareketliymiş çok şükür bişeyi yok demekki.

bana keçe olanlar daha cici geliyor. tüller hep aynı oluyor. keçeler daha bir orjinal oluyor. bende alıcam ama henüz çıkıp bakmadım.

canım doktor bişey olmaz dediyse sorun yok...güle güle kullan :))

canım benim çevremde kullanan yok ama topikte anlatanlar iyi diyorlar inşallah bizde memnun kalırız..yatağını ayrımı aldın içindemiydi??fiyatı iyiymiş burda çapa modelini sormuştum nakitte 2.300 demişti...

ne güzel baya tamamlamışsın. bizim var daha eksiğimiz. zaten hiç bitmiyo ki eksik

ohh hayırlı olsun canım...çoğu şeyi bitmiş bian önce bende odasını hazırlasamda sizlerle paylaşsam...benimde bi an önce eminönğne gitmem gerek...

Canım hayırlı olsun çok güzel bir seçim yapmışsın ben beğendim. Benim araştırdığım firmalardan biriydi en iyi bebek mobilyası markalarından biri diye duymuştum.Firma büyük endişe etme sorunsuz gelir montaj yapılır.İzmitte nerden aldın?

heeyy maşşallah hepside çok güzel güle güle kullanın inş :)

canım ben kapı süsü derken evime kapı süsü almak istiyorum odasının kapısına isimli gördüm internetten çok güzel modeller var...benim gittiğim hastanede kendileri yapıyolarmış...hastanenin süslemesini gidip görücem ama pekte önemli değil ordaki ha tül olmuş ha başka bişey...sizlerde bi sorun bakalım hastaneniz böle bi hizmet veriyormu?

ohh hayırlı olsun canım...çoğu şeyi bitmiş bian önce bende odasını hazırlasamda sizlerle paylaşsam...benimde bi an önce eminönğne gitmem gerek...
canım bugün işe gelirken sen aklıma geldin. ben yine gayet paspal geldim çünkü işe

ooo çoğu bitmiş cnm güzel günlerde kullanın hepsini inşallah

Teşekkür ederim cnm:) bencede en güzeli keçe

oyyy sağol kuzum teşekkürlersağlıcakla gelsinler artık bekliyoruz

artık bekleyiş daha bir heyecanlı hale geldi. bak senin 29. haftan bitmek üzere. 30 lara çok az kalmış senin.

Merhaba güzel anneler ve onların tosbaaları.. Bizim keyfimiz yok pek fazla cumadan beri giremedim pek nete. Sizin canınızı sıkmak da istemedim. Ama çok şükür atlattık sıkıntımızı. Yüce Mevlam beni ve cimcimemi korudu. Biz geçen cumartesi merdivenlerden inerken düştük kafamı duvara çarptım dikiş falan atıldı. Kafam umrumda değildi tek aklımdaki bebeğimdi. Ama Yaradan Mevlam öyle koruyor ki bebeklerimizi çok şükürler olsun hiçbir şeyi yoktu meleğimin. Hemen sadaka dağıttı eşim. Velhasıl o korkuyu hala içimde yaşadığım için pek keyfim yok ama kızım da inadına hareketli ondan güç alıyorum zaten. Nasıl dikkatsiz olabiliyorum aklım almıyor ya bebeğime bişi olsaydı diye yiyip bitiriyorum kendimi 2 gündür..

binlerce kez geçmiş olsun...Rabbim korumuş meleğini... tamam artık düşünüp daha da yıpratma kendini... olumsuzlukları çağırma... Tekrar yaşanmasın inşallah...

resimlerini de koy mutlaka bakalım güle güle kullanın

artık bekleyiş daha bir heyecanlı hale geldi. bak senin 29. haftan bitmek üzere. 30 lara çok az kalmış senin.

daha var 10 haftam kuzum.hayırlısı ile sağlıcakla evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip etsin rabbim inşallah

canım bugün işe gelirken sen aklıma geldin. ben yine gayet paspal geldim çünkü işe

canımcım hani sözvermiştin bana ( neyse izin günün nezman??güzelce bi dinlen çok yoruldun galiba bu hafta ondan sonraki ilk iş günü şöyle bir güzelce fönlen hafif bir makyaj işte bukadar fıstık gibi görünürsün...oğluşunda çok beğenir annesi:))bugün ben yüksek at kuyruğu yaptım herkes bayıldı liseli kızlar gibi olmuşsun çıtır çıtır dediler :))

geçmiş olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…