2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
günaydın kızlarr :)

hafta sonu eşimle mobilya baktık belis çapa modelini aldık..1 ay sonra teslim edeceklermiş..

sizlerden belis mobilya kullanan varmı nasıl acaba fikirlerinizi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim..

eve gelip kurulmadan içim rahat etmeyecek sanırım çok stres yaptım kendime:18:

bende penye alsammı diye düşünüyorum ama onlarda yayvan gösteriyor kocakarı seysi gibi olmasın diye hiç istemiyorum:))) tv
de gösterilenler var ya yumuşak onlardan mu kullansak sporc gib....

Canım uzun süredir sporcuların kullandığı sütyenlerden kullanıyorum.Sadece onlarla rahat edebildim.Önceden ölüçüm 85 ti şimdi bilek istemiyorum sütyen ölçümü
evet bende onları düşündüm şimdi acaba kullanabilirmiyim bi denemem lazım bakalım

günaydııın Romacıım:)) gittin mi benm dediğim yere ?bi akşam üstü ancak gidebildik.
söyledim arkadasım gelicekti diye adamda bugün cok yogunduk filan bazı kişilerle ilgilenemedik bile filan dedi
umarım sizinle ilgilenmişlerdir.
Belisden almışsın gerci , belisde güzel bizim arkadasın kardeşide kız odası aldı belisden ben onuda begeniyorum
hayırlı olsun
bende Marinle Tren arasında kaldım yaaa
Treni satın aldık ama ... değişsemmi diyorummmm Lacivert ve kırmızının ihtişamına kapılıcam galiba bende :)))

oda güzelmişş cikomm benımmmmmmmmmmmmmmmm

biz geldikkkkkkk
nasılsınız bakalım bız cok sukur cok ıyııı basladık oglumla haftaya ve cum agunu randevumuz oldugu ıcın cok mutluyuz hayırlı ıle hayılrı haftalar yasarız ınsallahhhhhhhhhhhee dün babamzı geldi yemek yedık arkadasa gıttıkk aksam 10 kadar ordaydık geldık az az utu me baladık oglusumun cicilerini sevee seveeeeeeeeebabamız bır ayrı sevdi ben bır ayrı amcamız bır ayrıcok sukur rabbım SANA bize bu günlerii yaşattıgın ıcın elhamdulıllahdilerim herkezler yaşasın ınsallahhh oglumu cok ozledım cuma cabuk gelır hayırlısı ıle ınsallahhh
bu arada.....
dün babamız işten geldii benım tel i ıstedı benım dk bıttı ver senden arayım dıye bende sofra hazırlıyordumm telı alıp dıger odaya gıttı baktım sesi cıkmıyr:44:
yanına gittim kiiiiiiiiiiii
bana yeni telefon almıs onu hattını özellıklerını ayarlıyormuss canım aşkım benimmm:127::132:bir daha aşık oldum canım aşkımaa oglumuz da aramızda sarıldıkk durduk ölesineee(koca göbişli ben)

mademm dogum gunu hedıyemı sımdıden almıs ee dedım anneler gunude gelıyor ıkısi olarak kabul et ıste dediiihayırlısı dedım buna sukurr
öle işteee:103::78::79:çokk güzeldi 3 müzzzzzzzz ALLAH ım hayırlısı ıle kucagımıza almaya nasıp etsınınsllahhhhhhhh

vee bügün yapacaklarım----
kalan ütüm biticek
ebeye gidip kalp atısı dınlemesı yaptırcamm(su sonhaftada bayagı degısımler yasadıgım ıcın)
ve hem buzluga atmak ıcın hemde yarın ark.gecmıs olsuna gıdıcem ona kendı yaptıgım dan goturmek ıcınn tuzlu bırseyler ypaıcam ınsallahhhhhhhhhh

ee sızden nbr ben bır gecıse bakıp da geleeyımm

merhaba canım :) evet gittik oraya canım ama eşim belisten alalım diyince ondan karar kıldık.. bende bakındım ama seni göremedim :)

canım 1 ay sonra teslim edeceklermiş inşallah.ben böyle şeylerde çok pipirikliyim acaba tam teslim edeceklermi zamanında gelecekmi ay bi problem çıkmasa bari filan diye şimdiden stres yapmaya başladım bile :) inşallah bi aksilikle karşılaşmayız.

canım marine aynı benim aldıgım çapa odasına benziyor :) laci ve kırmızı :)

aslında bende senin gibi sade olsun diye pastel renkler bakıyordum ama eşim burası çok odası karıcım oturma odası değil biraz cıvıl cıvıl olsun diyince onda karar kıldık :)

canım birşey sorucam o arkadaşın belisten memnunmuymuş..zamanında teslim ediyolarmıymış bi aksilikle karşılaşmışlarmı acaba ya ?

aynenn katılıyorum canım sana hemen büyüyüp genç adam olmucaklar ki. çocukken cıvıl cıvıl bir oda da kalsınlar bencede.
marin desenli gerçekten çok tatlı. gözü renk görsün bebeciğin biraz

canım ben pentiden şu linkteki gibi bişey aldım. kopçası yok. atlet gibi giyiliyor. önünde küçük bir desteği var oda topralıyor istersen onuda çıkartıp atlet gibide giyebiliyorsun. benim ki straplez değil. onu bulamadığım için benzer bunun linkini koydum. inanılmaz rahat ettim. diğer sütyenlerle göğüslerimin altı yara gibi olmuştu kızarmıştı. bunla gerçetekn çok rahat ettim

Nu Basic Straplez Sütyen - İÇ GİYİM

slm kızlar,uzun zamandır yazamadım buraya,ne çok sayfa geçmiş maşallah,ama okuyamadım umarım herkes bebişleriyle iyidir.artık nete daha seyrek ve daha kısa süreli giriyorum.yaklasık 24. haftadan beri bebişimin biri aşağıdaydı,bu yüzden dr yatmam gerektiğini söyledi.uzun süre oturmam bile yasak.benim ikiz olduğu için rahme daha fazla baskı olurmuş.geçen hafta ciğer geliştirici iğnelerimizi olduk.ne olur benim için de dua edin en azından 5 hafta daha dursunlar.daha çok küçükler.ikisinin toplam kilosu 2400 gr.ben ise 18 kilo aldım,göbeğim çatır çatır çatladı, ama umrumda değil,bebişlerim büyüsünler yeter ki.ara ara yazarım yine.herkese sağlıklı ve mutlu günler diliyorum..

aman canım yat dinlen sen dualarımız senin ve bebeciklerinle. inşallah daha sıkı tutunurlar annelerinede vaktiyle gelirler kuzucuklar.

evet canım ayne ıcerde yer kalmadıgı ıcın bebeler asındırarark kazı yapıyorlar hepıcıdee normall ınsallahhhhhhhhhh
kızlar gece yatırmadı oynadı falan hatta uyandırdı diyorsunuz ya ben öyle bişey hissetmiyorum yaa benim oğlum gece uyuyor galiba ben ne zaman uyansam 5-10 dkya o da başlıyor oynamaya.
bu da normaldir herlde dimi :26:
canım senn ıc karında yer varsa halen ondan gece lerı pek her haretı hıssetmıyorsundur bencee cunku ben tahmın eıyorum ıcerde yer kalamdı enn ufak hareketıne uykum cok hafıf oldugu ıcn uyanıyorum bence dr da sorarım ama:26:

canım artık boyları uzadıgı cın coksukurher yerdlerr rame baskı yapyorlar ben sırf bu yusden 5 dk ır wc hıssı doguyor ama gıdıyorum bırsey yokkkanen buyduugu ıcın gerılıp agrıyorrrrrr(bayılıyorum bu smıle ya)

Eki Görüntüle 685459

okul gezisi fotografı büyük kızım fatma :)
maasallah ılerde ıkıncı bebenınde resmını gormek nasıp olur ınslll

bi ara bende epidural düşünüyordum. ama sonra normal yapmaya karar verdim o sancıyı çekipte kızımı kucagıma almak istiyorum.bir aksilik olmazsa inş.

4 cm acılırsa 12 cm kdr gıder ınsl dıye dusunuyor vee hepıcıdenn berı norma dogum ıstyorum o sancıyı cekmek ve dırek oglumu kucagıma almak nasıp olur ınsllll hep hayalım o epıdural fılann hıc duunmedımınsll son dk kdr aksı bır hal olmas ıse normalın tadına bakmak ıstıyorum e anne oldugumuzu nasıl anlıcaz dımı amaaa

ohh keyfını sur artıkın sımdık canım benımmmmmmmmmmmmm gusel haberele gel ınsll 2 ayy nasıl dayandın yaa sartlar dımı dogu gorevı fılann yok am ben 1 ay cok cok sabır cekıyorum ogun icıınnn

cok sukur canım benım bel agrım cok kalmadı da genede bgn ebe ye gıdıp kalp atısı dınlemesı ıstıcem ınsllkıne ıcım rahat etsın oglum artık canımı yakarak yer degıstırıyo ıcerde yer kalmadıgı ıcınn sagolasın sen ıyısındımı ınslll cücügünleeeeeeeeeeeee

hepinize günaydın kızlaaar :))
Allah bebişlerimizle sağlıklı mutlu olmayı nasip etsin inş...

ALLAH kolaylık versın sız calısanlara canım benım yaaaaaaaaa,

tatılın ardından kolaylıkversın YARADAN cnm benımmm

Herkese güzel keyifli bir hafta diliyorum:) Kızlar sabah uyamdığımda süt akmıştı göğsümden birkaç damla pijamam ıslanmıştı bu aylarda normalmidir?Böyle birşeyi yaşayan var mı?
bende daha o durum yok yaaaa hayırısı ne vakıt gelırse artık süt cüklerimm hipermerketımmm benımmmmmmmm

ohh roma cım hayırla kullanmak nasıp olusun ınslllll ıcın sıne sınee kurarlar yatacınızııı

canım benımm rabbımkolaylık versınınsll 8.ayıda bıtırırlerr sende rahat edersın cnm benımmm

kızlar bu arada hamişligin önemli anlarından biri nıde yasamaya basladım yüzüm deki çiller...leke fılan yoktu yüzüme ama şimdiden baslamışş 10-15 tane ccük cücük noktalar çiller baslamıs dün aksam far yaptımdaa hem mutlu oldumm paşamm sagol cun dedım hemde donup kaldım bende demı olurdu diye ne biliyimmm degişik duygular yasıyoruz artık ın gün yaklastıkçaa:44::18::18::26:

sizdede varmı far ettınımzmııı

bu arada ebe ye gıdıcem ama hava kapalı yagıs var gıbı dısardaaa

Herkese güsel günler ve haftalar diliyorum..Çok mutluyum paylaşayım dedim.Dün bütün gün hiç durmadı bebişim içerde çok güseldi.Bu sabahta baktım benimki göbüşümünde üzerine çıkmış oralarda da hareket ediyo,karnım meksika dalgası gibi iki gündür ...:81::81::81: Sürekli onu izlemek istiyorum Allahıma şükürler olsun bu güsel duyguları banada kısmet ettiği için.. İnşallah normaldir birdenbire bu kadar hareketlenmesi totoşumun

bız cıktı yagmur artmadan saglık ocagına gıdıp de gelelım muckkk

benimde akıyor süt ama sadece soldan siyah sütyende falan belli oluyor baya

Ya benim sütüm filan akmıyo ne zaman glecek acep
Ve aşırı bel ağrım var kızlar ya uzanma imkanımda yok iş yerinde napacam bilmiyomm

Son düzenleme:
Haftasonu anneannemizdeydik... bu sefer yolda çok yorulduk... pek bi yere de gidemedik... hemencik halsizleşşiyorum... yakışıklı yeğenimle oynadım bolca... iyi bi hafta sonu geçirdik... anneannemiz sevdiğimiz herşeyi pişirdi, baya iyi beslendik yani... şimdi de evde miskinlik yapıyoruz...çamaşır atıcam makineye sonra da kalkıp yemek yapmam lazım... ama ne pişiriceğimi düşünüyorum... pfff ne zor iş bu bee
yarın sağlık ocağına gidicez kısmetse, bi açlık şekerimize baktırıcaz... kızımın da kalp atışlarını dinliycez inşallah... bakalım şekerimizde varmı bizi korkutucak bişey... inşallah yoktur... ayın 30'unda da doktor kontrolümüz var... heyecanla bekliyoruz... bu arada kızım 2gündür daha hareketli... dün annemlerde uzanıyodum bi baktım sanki takla attı karnımın içinde, bi tümsekleşti falan çok hoş bi duygu Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah...
sabahtan beri geçmişi oku oku bi hal oldum... şimdi de kalkıp işlere koyulmamız lazım... yoksa aç kalırız öptük sizi güzellikler...

karabiberimm çok geçmiş olsun... dikkat et kendine lütfen...

essue
bence marini tercih etmen daha doğru olucaktır... çünkü bebeklerin gelişiminde, özellikle algılarının kuvvetlenmesi için renklerin varlığı zaruri... etrafında ne kadar renkli ve hareketli şeyler olursa dış dünyaya adaptasyon süreci kısalacaktır... çünkü 1 aydan sonra görme duyuları gelişmiş olucak ve 2 aydan sonra etrafındaki renkli ve hareketli cisimlerle (kendilerince) konuşuyor olucaklar... ayrıca ikinci çocuk için kullanırız düşüncesi her birimizde var... çünkü şu an ciddi anlamda masraf altındayız, bebeklerimizin (zaruri) ihtiyaçları oldukça fazla ve almazsak olmaz durumundayız... bu yüzden şimdi alalım ikincide de kullanırız mantığı doğabiliyor... ama o gün geldiğinde eminim her birimiz yeni çocuğumuz için yeni eşyalar almak isteyeceğiz... tek odam var demişsin... şöyle bir kombinasyon yapabilirsin aslında... büyüyen beşik olarak marin beşiğini ve oda takımının diğer kalan eşyalarını da (şifonyer-gardrop vs) beyaz olarak tercih edebilirsin... eğer ikinci çocuğun kız olursa ona uygun bir büyüyen beşik daha alıp bir beyaz şifonyer daha alabilirsin... gardrop ortak kullanım alanları olabilir... ama odayı illa takım almak gerekiyorsa ben marini tercih ederim düşünmeden... çünkü her çocuk bizler için ayrı özel olucak eminim... ve elimizden gelenin en iyisini yapmak isteyeceğimizden hiç şüphem yok... karar verme aşamanda bol şans güzel anne

bence bu takım olsun daha canlı

slm annişler
dün gece 11 gibi geldi babamız
kızlar carrefour da 16-29 nisan arası braun ateş ırt4020 ölçer 109 tl den 79.90 düşmüş hala medisana mı alsam braun mu kara veremedim hala ayrıca carrefour da bu tarihler arası tüm bebek ürünlerinde indirim var
engilish home da bebek battaniyeleri indirimli ok uygun ve kaliteli

kızlar hepinize merhabalar bi kaç gündür giremedim anneme gitmiştim akşam geldim kötü bi akşam geçirdim banyoda ayağım kaydı düştüm sert bi düşüş olmadı ama çok korktum ağlaya ağlaya mahvoldum bebeğimin tekmelerini hissettim içim rahatladı sanki anne ben iyiyim ağlama diyodu allahıma şükürler olsun bebeğimi bana bağışladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…