2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
geçmiş olsun dileklerini ileten herkese çok teşekkürler.:KK16::KK16:

alıntı yapamıyorum şirketin yeni internet ayarlarından :KK43:

slmmm güzel anneler ve onların gözbebekleri....biz geldik oğlumla şükürler olsun biz iyiyiz umarım sizlerde iyisinizdir...yine güzel konuların konuşulduğu ve iyi haberlerin olacağı bir gün olsun...hepinizi öpüyoruz ve geçmişe doğru uzanıyoruz :))

kızlar slm umarım ıyısınızdır şu kapı suslerı var ya aldınızmı alıcakmısınız bılmıyorum ama keçe olanlarmı ıyı yoksa tülden olanlarmı bıde adam akıllı alabılecegım bı ste bulamadım ben sız bılıyomusunuz degısık bıseyler aradıgım ıcın pek begenemıyorum

ufff ne sıkıcı bir hafta kötü bir başlangıç oldu kötü haberlerle söyleyip sizinde içinizi karartmak istemiyorum. ama takmayın hiç bişeyi kafaya ne kilo ne çatlak ne oda ne de eşya:KK43:

slm kızlar,uzun zamandır yazamadım buraya,ne çok sayfa geçmiş maşallah,ama okuyamadım:KK43: umarım herkes bebişleriyle iyidir.artık nete daha seyrek ve daha kısa süreli giriyorum.yaklasık 24. haftadan beri bebişimin biri aşağıdaydı,bu yüzden dr yatmam gerektiğini söyledi.uzun süre oturmam bile yasak.benim ikiz olduğu için rahme daha fazla baskı olurmuş.geçen hafta ciğer geliştirici iğnelerimizi olduk.ne olur benim için de dua edin en azından 5 hafta daha dursunlar.daha çok küçükler.ikisinin toplam kilosu 2400 gr.ben ise 18 kilo aldım,göbeğim çatır çatır çatladı, ama umrumda değil,bebişlerim büyüsünler yeter ki.ara ara yazarım yine.herkese sağlıklı ve mutlu günler diliyorum..
hayırlısından ikisinide sağ salim kucağınıza almak nasip olur inşallahh.. ikiz bebek ne güzel yaa:KK16::KK16::KK16::KK16:
kızlar bu arada hamişligin önemli anlarından biri nıde yasamaya basladım yüzüm deki çiller...leke fılan yoktu yüzüme ama şimdiden baslamışş 10-15 tane ccük cücük noktalar çiller baslamıs dün aksam far yaptımdaa hem mutlu oldumm paşamm sagol cun dedım hemde donup kaldım bende demı olurdu diye ne biliyimmm degişik duygular yasıyoruz artık ın gün yaklastıkçaa:44::18::18::26:

sizdede varmı far ettınımzmııı

bu arada ebe ye gıdıcem ama hava kapalı yagıs var gıbı dısardaaa
:KK25:
o dert bende de var kız çocuk çirkinleştirir derler demekki alakası yok hafif lekeler oldu yanaklarda ve burnumun üstünde sanki güneş yanığı gibi :KK17::KK17::KK17::KK17:

Ya benim sütüm filan akmıyo ne zaman glecek acep :KK17::KK17::KK17::KK17:
Ve aşırı bel ağrım var kızlar ya uzanma imkanımda yok iş yerinde napacam bilmiyomm
geçen haftadan beri devam ediyor ağrın. dünde iş yapmışsın ondan olabilir gece gülerken bile batıyordu belim alt tarafı 1 oda boyandı eşyalarını yerleştirdim. ağırlaşıyorlar gittikçe. ister istemez bele baskı yapıyor canımcım.
kızlar hepinize merhabalar bi kaç gündür giremedim anneme gitmiştim akşam geldim kötü bi akşam geçirdim banyoda ayağım kaydı düştüm sert bi düşüş olmadı ama çok korktum ağlaya ağlaya mahvoldum bebeğimin tekmelerini hissettim içim rahatladı sanki anne ben iyiyim ağlama diyodu allahıma şükürler olsun bebeğimi bana bağışladı
geçmiş olsun aman dikkatt..dengemizi tam sağlayamıyoruz artık :18::18::18::18:

kızlar hepinize merhabalar bi kaç gündür giremedim anneme gitmiştim akşam geldim kötü bi akşam geçirdim banyoda ayağım kaydı düştüm sert bi düşüş olmadı ama çok korktum ağlaya ağlaya mahvoldum bebeğimin tekmelerini hissettim içim rahatladı sanki anne ben iyiyim ağlama diyodu allahıma şükürler olsun bebeğimi bana bağışladı

çok ama çok geçmiş olsun cnm :KK16:

bence gayet güzel olur ben alamıyorum şimdilik ama alsaydım bende beyaz tercih edicektim hem sade hemde istediğin yönde renklendirebilirsin hemde bir sonraki bebişede kalma ihtimali var güzel günlerde kullanın inşallah

saol bitanem inşallah allah sanada nasip eder..benim gibi düşünmen sevindirdi beni ama çoğu kişi tam tersini düşünüyo renkli olsun diyolar ama bakalım artık..

Ayy ayaklarimin alti sisti.ustune basamadim.gece tastik koydum altina.sakin fazla ayakta durmayin.bi is yapmadim ablalarimsagolsun.ama dolanmaktan yoruldum.evim cincik gibi oldu.hele kizimin odasi miss oldu.odasi da gelsinpaylasacam fotolarini.

aman cnm yaa yorma kendini fazla..artık vücut kaldırmıyor valla geçen misafir ağırladım gece boyunca ağrı çektim..resimleri sabırsızlıkla bekliyoruz :))

Canim bende beden konusunda endise ettim.yeri ankarada oldugu icin gidip deniyip alacagim.fiyatlari cok uygun.deneyince haber veririm size de.heralde haftaya felan giderim.kac beden fark ettigini yazarim.kalitesini felanda

ayy sen ankaradamısın çok sevindim buna:))kuzum git bak bakalım ve bana mutlaka hbr ver çünkü beğendiğim 2 takım var bitmeden almak istiyorum..ben normalde m veya l giyiniyorum üst bedende çünkü göğüslerim büyük olduğu için dökümlü durmasını istiyorum..

Son zamanlar miii:KK1:ben hamileligimi ogrenmeden once yasamaya basladim o sikintiyi.75 giyiyordum su anda desteksiz 85 giyiyorum.bu hafta gidip 90 alacagim :KK1::KK1::KK1:bi de 55 kiloyum.aldigim 8 kilonun 3 u memelerde sanirim:KK9::KK9: bi de penye sutyen alacam.sutyenlerim yapisiyor etime kasindiriyor terliyorum.yazin ne yapacaz bilmiyorum artik:KK52::KK52:

benimde aynı durum eve gidip çıkarınca inanılmaz rahatlıyorum..ama düz penye sütyenlerde göğüsleri dik göstermiyor...hele benim göğüslerimde büyük dahada kötü göstermesinmi...bitane hamile sütyeni aldım 1 gün bile takamadım..hele yazın ince şeyler giyinicez göğüslerin sarkık durması çok kötü olur...napcam ben yaaa???
günaydın herkese,

yeni bir haftaya yağmurlu,dolu yağan bir sabahla uyandık.Allah sonumuzu hayır etsin.

inşallah sağlıklı,mutlu,huzurlu bir hafta olur herkese.

haftasonu tansiyon problemi yaşadım.ciddi boyutta.kısacası gittim geldim. :KK76:

dikkat etmek gerekiyor,son 3 ayda özellikle.

yanlız bir yere gitmeyin sakın.ben aman canım nolcak deyip gidiyordum ,eşim yanımda olmasaydı bilmiyorum ne olurdu.

Allah korusun :nazar:

haftasonu kaynatmışsınız yine maşallah.geçen hafta da izinli olduğum için işler beni bekler görüşürüzzzz

ahh bebeğim çok üzüldüm çok geçmiş olsun daha dikkat et olurmu??doğru diyosun cnm artık bazı şeylerin farkına varıp ona göre davranmalıyız ben bazen hamile olduğumu bile unutup neler yapıyorum valla allah korusun...
Canım uzun süredir sporcuların kullandığı sütyenlerden kullanıyorum.Sadece onlarla rahat edebildim.Önceden ölüçüm 85 ti şimdi bilek istemiyorum sütyen ölçümü :KK1:

canım yaa belli bi marka varmı kullandığın bende bi bakıym eğer çok sarkık durmuyosa alayım sporcu sütyenlerinden??
Sabahın en değerli ve en parlak ışıkları hayatınıza doğsun..
Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün
Bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun
Ve sizi mutlu edecek şekilde olsun..
Keyifli, neşeli, sağlıklı, aşk ve sevgi dolu bir hafta geçirmeniz dileğiyle..
Mutlu Olun, Sağlıklı Olun, Sevgiyle Kalın.
Günaydın, Günaydın Herkese...:KK16::KK16::KK16:
topiğimizin şairi...tünaydın çok hoşşsun valla :))
günaydın kızlarr :)

hafta sonu eşimle mobilya baktık belis çapa modelini aldık..1 ay sonra teslim edeceklermiş..

sizlerden belis mobilya kullanan varmı nasıl acaba fikirlerinizi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim..

eve gelip kurulmadan içim rahat etmeyecek sanırım çok stres yaptım kendime:18:

canım hayırlı olsun güle güle kullanın..bende bu ay sonu gidip sipariş vericem belisin doğa modelini alıcaz biz...sen istanbuldanmı aldın başka şehirdenmi??birde çapa modeline kaç para dediler???
biz geldikkkkkkk:KK66:
nasılsınız bakalım bız cok sukur cok ıyııı basladık oglumla haftaya ve cum agunu randevumuz oldugu ıcın cok mutluyuz hayırlı ıle hayılrı haftalar yasarız ınsallahhhhhhhhhhh:KK66::emir_bebek::emir_bebek:ee dün babamzı geldi yemek yedık arkadasa gıttıkk aksam 10 kadar ordaydık geldık az az utu me baladık oglusumun cicilerini sevee seveeeeeeeee:KK31::KK31:babamız bır ayrı sevdi ben bır ayrı amcamız bır ayrı:KK8::KK8:cok sukur rabbım SANA bize bu günlerii yaşattıgın ıcın elhamdulıllah:21::21:dilerim herkezler yaşasın ınsallahhh oglumu cok ozledım cuma cabuk gelır hayırlısı ıle ınsallahhh
bu arada.....
dün babamız işten geldii benım tel i ıstedı benım dk bıttı ver senden arayım dıye bende sofra hazırlıyordumm telı alıp dıger odaya gıttı baktım sesi cıkmıyr:44::KK53::KK53:
yanına gittim kiiiiiiiiiiii
bana yeni telefon almıs onu hattını özellıklerını ayarlıyormuss canım aşkım benimmm:127::132:bir daha aşık oldum canım aşkımaa oglumuz da aramızda sarıldıkk durduk ölesineee(koca göbişli ben:KK9::KK9:)

mademm dogum gunu hedıyemı sımdıden almıs ee dedım anneler gunude gelıyor ıkısi olarak kabul et ıste dediii:KK9::KK9:hayırlısı dedım buna sukurr:KK16::KK16::KK16:
öle işteee:103::78::79:çokk güzeldi 3 müzzzzzzzz ALLAH ım hayırlısı ıle kucagımıza almaya nasıp etsınınsllahhhhhhhh

vee bügün yapacaklarım----
kalan ütüm biticek
ebeye gidip kalp atısı dınlemesı yaptırcamm(su sonhaftada bayagı degısımler yasadıgım ıcın)
ve hem buzluga atmak ıcın hemde yarın ark.gecmıs olsuna gıdıcem ona kendı yaptıgım dan goturmek ıcınn tuzlu bırseyler ypaıcam ınsallahhhhhhhhhh

ee sızden nbr ben bır gecıse bakıp da geleeyımm:KK55::KK55::KK55:

ohhh ne güzel kapmışsın şimdiden hediyeni...hayırlı olsun tatlım iyi günlerde kullan..
slm annişler
dün gece 11 gibi geldi babamız :KK31:
kızlar carrefour da 16-29 nisan arası braun ateş ırt4020 ölçer 109 tl den 79.90 düşmüş hala medisana mı alsam braun mu kara veremedim hala :KK25: ayrıca carrefour da bu tarihler arası tüm bebek ürünlerinde indirim var :KK31:
engilish home da bebek battaniyeleri indirimli ok uygun ve kaliteli :KK55:
canım sende olmasan bu indirim haberlerini kimden alıcaz biz...çok güzel bilgiler paylaşıyosun bizimle çok saol...bende ay sonu gelmeden bi gidip bakayım carrefoura...

ayyyyy canım ya allah korumuş çok geçmiş olsun...benimde en büyük korkularımdan biridir bu banyoda kaymak...artık eşim evde olmayınca tek başıma banyo yapmıyorum ...
ufff ne sıkıcı bir hafta kötü bir başlangıç oldu kötü haberlerle söyleyip sizinde içinizi karartmak istemiyorum. ama takmayın hiç bişeyi kafaya ne kilo ne çatlak ne oda ne de eşya:KK43:

canım hayırdır umarım kötü bir şey olmamıştır...

kızlar slm umarım ıyısınızdır şu kapı suslerı var ya aldınızmı alıcakmısınız bılmıyorum ama keçe olanlarmı ıyı yoksa tülden olanlarmı bıde adam akıllı alabılecegım bı ste bulamadım ben sız bılıyomusunuz degısık bıseyler aradıgım ıcın pek begenemıyorum

tatlım slm bende kapı süsü çok istiyorum ama bulunduğum çevrede istediğim gibi bir model yok...ben isim yazılı kapı süsü istiyorum internette bir kaç model var beğendim ama nerde yaptırıcam bilmiyorum...önümüzdeki ay fırsatını bulup eminönünede gidicem bakalım ..

$58808_488680324531656_1892264071_n.jpg $58808_488680334531655_2144519438_n.jpg Eki Görüntüle 686029
canlarım kapı süsüm,şeker sepetim ve takı yastığım nasıl:))))

hayırlısından ikisinide sağ salim kucağınıza almak nasip olur inşallahh.. ikiz bebek ne güzel yaa:KK16::KK16::KK16::KK16:

o dert bende de var kız çocuk çirkinleştirir derler demekki alakası yok hafif lekeler oldu yanaklarda ve burnumun üstünde sanki güneş yanığı gibi :KK17::KK17::KK17::KK17:

geçen haftadan beri devam ediyor ağrın. dünde iş yapmışsın ondan olabilir gece gülerken bile batıyordu belim alt tarafı 1 oda boyandı eşyalarını yerleştirdim. ağırlaşıyorlar gittikçe. ister istemez bele baskı yapıyor canımcım.

geçmiş olsun aman dikkatt..dengemizi tam sağlayamıyoruz artık :18::18::18::18:

Öyle cnm valla işte işi ben yapmış olsam içim yanmayacak annem yaptı hepsini ama bende arkasından dolandım o camlarımı sildi ben bezini sıkıverdim o bile yordu beni yani birde geçen hafta belimi incittiğimden korkuma fazla bişi yapmadım yanii evt artık iyice ağırlaşıyoruz ve bugün daha bir ağırlık var üzerimde nedensee:KK50::KK50::KK50::KK50:

Son düzenleme:
saol bitanem inşallah allah sanada nasip eder..benim gibi düşünmen sevindirdi beni ama çoğu kişi tam tersini düşünüyo renkli olsun diyolar ama bakalım artık..

benimde aynı durum eve gidip çıkarınca inanılmaz rahatlıyorum..ama düz penye sütyenlerde göğüsleri dik göstermiyor...hele benim göğüslerimde büyük dahada kötü göstermesinmi...bitane hamile sütyeni aldım 1 gün bile takamadım..hele yazın ince şeyler giyinicez göğüslerin sarkık durması çok kötü olur...napcam ben yaaa???

ahh bebeğim çok üzüldüm çok geçmiş olsun daha dikkat et olurmu??doğru diyosun cnm artık bazı şeylerin farkına varıp ona göre davranmalıyız ben bazen hamile olduğumu bile unutup neler yapıyorum valla allah korusun...

canım yaa belli bi marka varmı kullandığın bende bi bakıym eğer çok sarkık durmuyosa alayım sporcu sütyenlerinden??

canım hayırlı olsun güle güle kullanın..bende bu ay sonu gidip sipariş vericem belisin doğa modelini alıcaz biz...sen istanbuldanmı aldın başka şehirdenmi??birde çapa modeline kaç para dediler???

ohhh ne güzel kapmışsın şimdiden hediyeni...hayırlı olsun tatlım iyi günlerde kullan..

canım sende olmasan bu indirim haberlerini kimden alıcaz biz...çok güzel bilgiler paylaşıyosun bizimle çok saol...bende ay sonu gelmeden bi gidip bakayım carrefoura...

ayyyyy canım ya allah korumuş çok geçmiş olsun...benimde en büyük korkularımdan biridir bu banyoda kaymak...artık eşim evde olmayınca tek başıma banyo yapmıyorum ...

canım hayırdır umarım kötü bir şey olmamıştır...

sağollll kuzum :))))

canım çok güzeller bayıldım valla...hayırlı olsun...nerden ve nekadara aldığınıda sölersen bizide aydınlatmış olursun ??

çok teşekkürler cnm.benim çok yakın bi arkadaşım hediye aldı bana bunları.kendiside bu işle uğraşıyor.ne kadara aldı valla bilmiyorum ama eminönünden aldı.

Canım miss fit ,ve kom un sporcu sütyenlerinden aldım değiştire değiştire giyiniyorum.Kom daha toparlıyor ama miss fit daha rahat diyebilirim.İkisinide öneriyorum.Herhangi bir markada işine yarayabilir.İç çamaşırı satan heryerde bulunabiliyor

Son düzenleme:
Canım miss fit ,ve kom un sporcu sütyenlerinden aldım değiştire değiştire giyiniyorum.Kom daha toparlıyor ama miss fit daha rahat diyebilirim.İkisinide öneriyorum.Herhangi bir markada işine yarayabilir.İç çamaşırı satan heryerde bulunabiliyor

saol canım internetten hemen baktım modellere galiba düz penye değil hafif silikonluda..ozaman daha dik gösterir...deneyip bakmak lazım

teşekkür ederim canım çok sağol..ben kocaelinden aldım canım..2 kapılı dolap,büyüyen beşik ve yatağını aldım sadece..peşin topam 1600 tl'ye aldım canım..

1 ay sonra getirip kurucaklarmış inşallah memnun kalırım..sen araştırdınmı canım memnun olmayan varmıymış..ben biraz pimpirikliyimdirde:KK37:

Herkese selam :)
Hafta sonu gittim 1 karış olan dip boyamı bir güzel boyattım. 2-3 farklı Doktor boya yapmada sakınca yok. 12 haftadan sonra olur bilinen kanıtlanan bir zararı tespit edilemedi. dedi. Sonuçta kana karışmadığı için sorun olmaz diye düşündüm. Güzelleştim kendime geldim. Ayrıca anne kendini ne kadar iyi hissederse bebekte bunu hisseder dedi doktor :)

Hayırlı haftalar :))

kızlar sizinde sütyenlerinizin sıktıgını fark ettiniz mi şu son 2 gündür hangi sütyeni taksam sıkıyo gibi geliyooo
halbuki son sütyeni büyük almıştım ama bedeni B galiba ne almam nasıl almam lazım bilemiyorummm normalde 75 -80 takardım şimdiki 85:44:ve sadece süngerden desteği de yok.....

ee allahın emri o

hepinize günaydın kızlaaar :))
Allah bebişlerimizle sağlıklı mutlu olmayı nasip etsin inş...

am,n canım inş

Canım uzun süredir sporcuların kullandığı sütyenlerden kullanıyorum.Sadece onlarla rahat edebildim.Önceden ölüçüm 85 ti şimdi bilek istemiyorum sütyen ölçümü :KK1:

ben de kilomu bilmiyorum :))9

Herkese güzel keyifli bir hafta diliyorum:) Kızlar sabah uyamdığımda süt akmıştı göğsümden birkaç damla pijamam ıslanmıştı bu aylarda normalmidir?Böyle birşeyi yaşayan var mı?

dr olması normal demişti bende olmdı ama

kızlar bu arada hamişligin önemli anlarından biri nıde yasamaya basladım yüzüm deki çiller...leke fılan yoktu yüzüme ama şimdiden baslamışş 10-15 tane ccük cücük noktalar çiller baslamıs dün aksam far yaptımdaa hem mutlu oldumm paşamm sagol cun dedım hemde donup kaldım bende demı olurdu diye ne biliyimmm degişik duygular yasıyoruz artık ın gün yaklastıkçaa:44::18::18::26:

sizdede varmı far ettınımzmııı

bu arada ebe ye gıdıcem ama hava kapalı yagıs var gıbı dısardaaa
:KK25:

bende de olmuş kv söyledi :)

iyi geceler kızlar.o kadar moralim bozuk ki uyku tutmadı bir türlü.bu gün bebeğimin odası geldi ama montaj yapan ustalar hiç işin ehli değilmiş herşeyi eğri büğrü takmışlar.dolap kapakları bile aynı hizada değil.siniriimden oturdum ağladım:KK43:((inşallah yarın telafi ederler bu durumu ama o kadar hevesle bekledikten sonra odaya her girdiğimde ağlayasım geliyor bu nasıl bi montaj die.oda aslında çok güzel ama o kadar iğrenç taktılar ki parçaları hiçbişeye benzemedi :KK43:

üzülme canım düzelir

aa çok geçmiş olsun canım nasılsın şimdi daha yi misin

canım ben keçe aldım ama en mantıklısı doğum yapmayı planladığın hastaneye git bir gez bakalım kapıları moda neymiş :))

benimde ayaklarım son 1 aydır baya bi şiş...genelde hareketsiz kaldığımda oluyor işteyken sürekli oturuyorum eve gidince bakıyorum davul gibi olmuşş..ellerimde bu günlerde çok şiş parmaklarım bildiğiniz dolma gibi :Ç)))kocam doğum hediyesi alacakmış dün yüzük denedim biraz ama yüzük numaram 13 tü 16 olmuş ...abooooo dedim noluyoruz:))

bu arada bizde alınır doğum hediyesi....sizlerde ne gibi şeyler yapılır???abim yengeme tek taş set almıştı...ve çok güzel bir buket çiçek yaptırmıştı...bi arkadaşım doğum yaptı ona sormuştum eşi hiçbirşey almamış çiçek bile...ben sinir oldum onun yerine...tamam hayırlısıyla doğum yapalımda ama böle şeylerde motive eder insanı dimi?

canım yapılır da kocama söylemeye niyetim yok onun da pek öyle bir telaşesi yok ben de acaba ortak arkadaşımıza söyletsem mi diye düşünüyordum

kızlar ben hamile kaldığımdan beri hiç nescafe içmedim. 28 hafta bitiyor içmedim. evde azcık kafeinsiz kahve süte karıştırıyordum çok canım çekerse. ama az önce tüm iş yeri elinde fincanlarla kahve içiyordu öyle bir koku vardı ki bende dayanamadım ve 2 si bir arada içtim:KK43: vicdan azabı duydum şimdi ya ama o kadar istediki canım krema var ya içinde offf inşallah zararı olmaz bir kerecikten :)

o ona gelene kadar neler yiyor içiyoruz misal kremalı bisküviler

slm kızlar ,

hayırlı cumalar herkese,

dün işe gitmedim,halsizlik,boğaz ağrısı,baş ağrısı.bütün gün yattım.

baharın geldiği şu günlerde havanın dengesizliğinin bir oyunu oldu bu.

felaket derecede ağrılarım var,üşütmüşüm belli ki .üşütünce hepsi çıktı ortaya.

bugün de ayakta duracak halim yok ,işe geldim ama her an gidebilirim.

canım geçmiş olsunn

Evet kuzum bu konuyu çok düşündüm normalde bayılırım
boya kokusuna:KK31::KK31::KK31:Koklaya koklaya bir hal olurum:KK1::KK1:
Ama yarın hava da güzel olucakmış ALLAH'ın izniyle o yüzden ben
sitede havuz kenarında keyif yaparım aşkım ilgilensin adamlarla.:KK1::KK1:Annem de
kendi evinde yemek yapacak bize:KK56::KK1::KK1:Sonra açarız pencereleri gece de annem de
yatarız olur biter inşallah...

ya bizimki su bazlı yaptı ben kokudan tırstım bebişe zarar verir diye

Bende bol hamile gömleklerinden aldım.Birkaç hamile pantalonu en rahatıda taytlar.Farkı bluzlarla aksesuarla kombinleyip giyiniyorum işte.Havalar ısınsın elbise almak istiyorum.:KK12:

taytı işyerine giyeye korkuyordum ama arsızlaştım bugün giyindim o gimleklerden mudo marksspencer her yere baktım bulamadım yeni sezonda bir daha bakayım

Eki Görüntüle 683777

bu da odamızın bir bölümünden foto. umarım becerebilmişimdir eklemeyi :/

ay avizenizi yerimm

dr. brawn da bu sistem arkadaşlar, ben aldım 120'lik olanı güzelse büyüğünüde alcam, pipetinin olması gazının bebeğe geçmesini engelliyormuş.

ya peki süt azalınca o pipet boş kalmıyor mu ben anlamıyorum

kızlar sizde de varmı bu korku?
hani sanki bugünden sonra her an doğurabilirmişim duygusu doğuyor içime o niye olaki?... kafayı mı kırdım ben yaa... hamilelik depresyonu denilen şeye mi girdimki yoksa?...

bana da öyle geliyor aynı :)))

Bende yenidoğan bebeği tuzluyorlarmış büyüyünce büyüyünce ter kokmazmış diye duymuştum :KK31: batılmı gerçekmi bilemedim

bizde öyle olur biz de tuzlanmışızdır ailece ben de tuzlamayı düşünüyorum pişik olmasını engelliyor diye biliyorum ya da isilik vs

kuzucuklarım bana bi akıl verin lütfen:KK43:canım fena halde sıkkın
ben mayısın 10 da 32.haftam dolduğu için rapor alıcam.ama ben haziranın 5 ne kadar çalışmak istiyorum.raporlu olmam çalışmama engel değil özel bi işyeri olduğu için.yani en azından doğum paramı halletmiş olmak için 1 ay daha çalışıyım diyorum. işyerimde annemlere çok yakın hastanemede öle 10 dk.ama eşim istemiyor rapor alıp çıkıcan diyor.kesin kararlı.evde dinlenicen diyor başkada bişi demiyor.nasıl ikna edicem ben ya.
birde 10 yıldır çalışıyorum.rapor bitiminde çalışmıycamda bu durunmda tazminatta alamıycam sanırım.umarım patronum hakkımı verir bu aralar bu olaya çok canım sıkılıyor:KK43:(((

eşine bu durumu anlatmadın mı ekonomik olarak avantajlarınızı? eğer anlatmana rağmen kabul ederse çık demek parasına güveniyor para sıkıntısı yok

Kızlar merhaba bugün canım fena halde sıkıldı..
Bebeğim dün geceden beri hareket etmiyodu, eşimi aradım normaldir o bişey olmaz dedi, geçiştirdi :KK43:
Erkek kardeşim ne olur ne olmaz için rahatlasın dedi, hastaneye götürdü beni.
Çok şükür bi sorun yokmuş.. Ama çok korktum ben..
Eşim işten geldiğinde ağladım korktuğumu söyledim, o da Allah ne takdir ederse o olur üzülme dedi.
Ya bebeğimiz için benim korktuğum kadar korkmuyor, benim endişelerimi önemsemiyo..
Bilmiyorum ne olacak böyle :KK43:
İşten gelirken cüzdanını iş yerinde unutmuş, bn ağlarken bana söylediği şey: "Ben neyin derdindeyim sen neyin derdindesin"?!
Hamileliğin vverdiği alınganlıkmı bilmiyorum ama bu ilgisizliği ve umursamazlığı beni çok üzüyor :KK43:
biimki de kaç zamandır haftada bir kez falan arkadaşlarıyla buluşup 3-4 gbi geliyordu en son haftasonu ağlaya ağlaya cırladım babalığa hazır değilsin vs dedim o da ne bileyim ilk kez baba olacağım nereden bileyim dedi

Kızlar bunlar da benim bebişe aldıklarım, kıyafet işini biraz abarttım galiba ama bazıları 3-6 ay ve 6-9 ay büyüyünce de giyer inşallah:21: Büyük eşyalarını daha almadık bakalım, internetten indirim bekliyorum:KK53:Eki Görüntüle 684340 Eki Görüntüle 684341 Eki Görüntüle 684342 Eki Görüntüle 684343 Eki Görüntüle 684344 Eki Görüntüle 684345 Eki Görüntüle 684346 Eki Görüntüle 684347 Eki Görüntüle 684348 Eki Görüntüle 684349 Eki Görüntüle 684350 Eki Görüntüle 684351 Eki Görüntüle 684352

güle güle kullanın şekerim

Eki Görüntüle 686027 Eki Görüntüle 686028 Eki Görüntüle 686029
canlarım kapı süsüm,şeker sepetim ve takı yastığım nasıl:))))

ay ben de bu takı yastığının süslerini beğenmiştim aslında

X