2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

geçm,ş olsun canım allah kormuşum hepinizi

çok büyük geçmiş olsun canım benim....verilmiş sadakan varmış...bak gelmiş geçmiş düşünme olurmu kuzucuğunda iyimiş.dikkat et kendine

Ah canım yaaa çookk geçmiş olsun. çok şükür seninde bebeğinin çok fazla bişeyi yokmuş. vücudumuz ağırlaştı iyice ne kadarda dikkat etsek olabiliyor işte böyle kazalar.daha çok ağlayı üzülüp kendinide kızınıda yıpratma artık canım.Rabbim beterinden saklasın inşallah

aman allahımm...noluyo yaa bugün iyi haberler alalım diye beklerken bu iki oldu düşme haberi...allah başka kimseye vermesin kaza bela..sanada çok geçmiş olsun verilmiş sadakanız varmış bitanem...bundan sonra lütfen herkes çok daha fazla dikkat etsin kızların başına gelenleri görüp....
başın nasıl şuan dikişlerin alındımı ??

İnşallah dediğin gibi bizde memnun kalırız canım.. canım 2li dolap 860 tl, büyüyen beşik 1060 tl yatak 80 tl' di..toplam 2000tl yapıyordu..peşinde 1600 tlye verdiler canım..ama bizimkinde şifonyer yok belki ondan dolayı fark etmiştir.

çok yorucu ve yoğun bir haftaydı canım. yarın izinliyim. dediğin gibi yarın güzelce dinlenip çarşamba mis gibi gidicem işe.
kendimi iyi hissedeceğim için oğluşum da daha mutlu olur
yeter artık paspal dolaştığım ama değil mi çok kızıyorum kendime çookk

binlerce kez geçmiş olsun...Rabbim korumuş meleğini... tamam artık düşünüp daha da yıpratma kendini... olumsuzlukları çağırma... Tekrar yaşanmasın inşallah...

geçmiş olsun canım

geçm,ş olsun canım allah kormuşum hepinizi

çok büyük geçmiş olsun canım benim....verilmiş sadakan varmış...bak gelmiş geçmiş düşünme olurmu kuzucuğunda iyimiş.dikkat et kendine

Amin canlar teşekkür ederim hepinize..

Amin canım teşekkür ederim. Başım fena yarıldı canım dikiş fazla olduğu için cuma gününe anca alınacak. Ama hiç umrumda olmadı biliyor musun hastanede eşim başın çok kötü önce ona baktıralım diyor ben hayır bebeğime bakalım önce diye hastaneyi yıktım..

haa şöyle :))bu yakışır biz annelerede ...bende artık yaz gelsinde evde şort atlet giyip göbüşümü açmak istiyorum..şuaralar havalar hala soğuk oyüzden kalın eşortmanları hala çıkaramadım üzerimden :))

ayy beğenmene çok sevindim canımmm

inşallah dediğin gibi sorunsuz gelir canım nedense hemen gelmediği için sanırım çok telaş yaptım ama sizlerin yorumları sayesinde rahatladım biraz..

canım izmitte yön avm var belsanın karşısında..hatta storm mağazası varya onun tam karşısında

peşinde baya indirimde yaptılar haberin olsun..

Canım çok geçmiş olsun meleğin seni korumuş ...İnşallah bundan sonra hepimiz kazasız belasız atlatırız

ayy canım ya çok geçmiş olsun . şimdi iyisinizdir inş

Eki Görüntüle 686177

ben bundan yapmayı düşünüyorum kızlar nasıl :)

ben çok begendimmm çok güzelmişşş

çok geçmiş olsun canımm..bende bundan 1 ay önce düştüm neler yaşadığını tahmin edebiliyorum..Allaha çok şükür bebeğinde ve sende çok büyük birşey yok tekrar geçmiş olsun

Yön avmyi biliyorum canım elektronik ürün almıştık hiç sorun yaşamadım.Bebek mobilyası olduğunu bilmiyordum orda.Bende bir göz atarım :) Sende inşallah sorunsuz alırsın meleğinin mobilyalarını.Sana tek önerim çekinme sık sık hatırlatma yap.Zaman konusunda sabırsızlığını hissetsinler fabrikaya spariş verildi mi bir sorun olmaz değil mi diye sor 3,4 gün sonra

bız cıktı yagmur artmadan saglık ocagına gıdıp de gelelım muckkk

suzancım ne kadar vefalısın maşallah canım ya benim kasılmalarım fazla oluyor ama bel ağrısı şikayetim yok zaten sürekli yatıyorum birazcık otursam karnım taş gibi oluyor dr bana doğum için nasipse 23 haziran dedi sezeryan olcakmısım mecburen ssen görüştünmü bu konuda

bende akşam banyoda düştüm bende öyle çok korktum ki hala korkum devam ediyo doktora gitmedim acaba hemen gitsem mi içim de bi şüphe var ya ona bişey olduysa veya olursa çok endişeliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…