2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
geçmiş olsun dileklerini ileten herkese çok teşekkürler.

alıntı yapamıyorum şirketin yeni internet ayarlarından

slmmm güzel anneler ve onların gözbebekleri....biz geldik oğlumla şükürler olsun biz iyiyiz umarım sizlerde iyisinizdir...yine güzel konuların konuşulduğu ve iyi haberlerin olacağı bir gün olsun...hepinizi öpüyoruz ve geçmişe doğru uzanıyoruz :))

kızlar slm umarım ıyısınızdır şu kapı suslerı var ya aldınızmı alıcakmısınız bılmıyorum ama keçe olanlarmı ıyı yoksa tülden olanlarmı bıde adam akıllı alabılecegım bı ste bulamadım ben sız bılıyomusunuz degısık bıseyler aradıgım ıcın pek begenemıyorum

ufff ne sıkıcı bir hafta kötü bir başlangıç oldu kötü haberlerle söyleyip sizinde içinizi karartmak istemiyorum. ama takmayın hiç bişeyi kafaya ne kilo ne çatlak ne oda ne de eşya

hayırlısından ikisinide sağ salim kucağınıza almak nasip olur inşallahh.. ikiz bebek ne güzel yaa
o dert bende de var kız çocuk çirkinleştirir derler demekki alakası yok hafif lekeler oldu yanaklarda ve burnumun üstünde sanki güneş yanığı gibi

Ya benim sütüm filan akmıyo ne zaman glecek acep
Ve aşırı bel ağrım var kızlar ya uzanma imkanımda yok iş yerinde napacam bilmiyomm
geçen haftadan beri devam ediyor ağrın. dünde iş yapmışsın ondan olabilir gece gülerken bile batıyordu belim alt tarafı 1 oda boyandı eşyalarını yerleştirdim. ağırlaşıyorlar gittikçe. ister istemez bele baskı yapıyor canımcım.
geçmiş olsun aman dikkatt..dengemizi tam sağlayamıyoruz artık :18::18::18::18:

çok ama çok geçmiş olsun cnm

saol bitanem inşallah allah sanada nasip eder..benim gibi düşünmen sevindirdi beni ama çoğu kişi tam tersini düşünüyo renkli olsun diyolar ama bakalım artık..

benimde aynı durum eve gidip çıkarınca inanılmaz rahatlıyorum..ama düz penye sütyenlerde göğüsleri dik göstermiyor...hele benim göğüslerimde büyük dahada kötü göstermesinmi...bitane hamile sütyeni aldım 1 gün bile takamadım..hele yazın ince şeyler giyinicez göğüslerin sarkık durması çok kötü olur...napcam ben yaaa???

ahh bebeğim çok üzüldüm çok geçmiş olsun daha dikkat et olurmu??doğru diyosun cnm artık bazı şeylerin farkına varıp ona göre davranmalıyız ben bazen hamile olduğumu bile unutup neler yapıyorum valla allah korusun...
Canım uzun süredir sporcuların kullandığı sütyenlerden kullanıyorum.Sadece onlarla rahat edebildim.Önceden ölüçüm 85 ti şimdi bilek istemiyorum sütyen ölçümü

canım yaa belli bi marka varmı kullandığın bende bi bakıym eğer çok sarkık durmuyosa alayım sporcu sütyenlerinden??
topiğimizin şairi...tünaydın çok hoşşsun valla :))

canım hayırlı olsun güle güle kullanın..bende bu ay sonu gidip sipariş vericem belisin doğa modelini alıcaz biz...sen istanbuldanmı aldın başka şehirdenmi??birde çapa modeline kaç para dediler???

ohhh ne güzel kapmışsın şimdiden hediyeni...hayırlı olsun tatlım iyi günlerde kullan..
canım sende olmasan bu indirim haberlerini kimden alıcaz biz...çok güzel bilgiler paylaşıyosun bizimle çok saol...bende ay sonu gelmeden bi gidip bakayım carrefoura...

ayyyyy canım ya allah korumuş çok geçmiş olsun...benimde en büyük korkularımdan biridir bu banyoda kaymak...artık eşim evde olmayınca tek başıma banyo yapmıyorum ...
ufff ne sıkıcı bir hafta kötü bir başlangıç oldu kötü haberlerle söyleyip sizinde içinizi karartmak istemiyorum. ama takmayın hiç bişeyi kafaya ne kilo ne çatlak ne oda ne de eşya

canım hayırdır umarım kötü bir şey olmamıştır...

tatlım slm bende kapı süsü çok istiyorum ama bulunduğum çevrede istediğim gibi bir model yok...ben isim yazılı kapı süsü istiyorum internette bir kaç model var beğendim ama nerde yaptırıcam bilmiyorum...önümüzdeki ay fırsatını bulup eminönünede gidicem bakalım ..

Öyle cnm valla işte işi ben yapmış olsam içim yanmayacak annem yaptı hepsini ama bende arkasından dolandım o camlarımı sildi ben bezini sıkıverdim o bile yordu beni yani birde geçen hafta belimi incittiğimden korkuma fazla bişi yapmadım yanii evt artık iyice ağırlaşıyoruz ve bugün daha bir ağırlık var üzerimde nedensee

Son düzenleme:

sağollll kuzum :))))

canım çok güzeller bayıldım valla...hayırlı olsun...nerden ve nekadara aldığınıda sölersen bizide aydınlatmış olursun ??

çok teşekkürler cnm.benim çok yakın bi arkadaşım hediye aldı bana bunları.kendiside bu işle uğraşıyor.ne kadara aldı valla bilmiyorum ama eminönünden aldı.

Canım miss fit ,ve kom un sporcu sütyenlerinden aldım değiştire değiştire giyiniyorum.Kom daha toparlıyor ama miss fit daha rahat diyebilirim.İkisinide öneriyorum.Herhangi bir markada işine yarayabilir.İç çamaşırı satan heryerde bulunabiliyor

Son düzenleme:

saol canım internetten hemen baktım modellere galiba düz penye değil hafif silikonluda..ozaman daha dik gösterir...deneyip bakmak lazım

teşekkür ederim canım çok sağol..ben kocaelinden aldım canım..2 kapılı dolap,büyüyen beşik ve yatağını aldım sadece..peşin topam 1600 tl'ye aldım canım..

1 ay sonra getirip kurucaklarmış inşallah memnun kalırım..sen araştırdınmı canım memnun olmayan varmıymış..ben biraz pimpirikliyimdirde

Herkese selam :)
Hafta sonu gittim 1 karış olan dip boyamı bir güzel boyattım. 2-3 farklı Doktor boya yapmada sakınca yok. 12 haftadan sonra olur bilinen kanıtlanan bir zararı tespit edilemedi. dedi. Sonuçta kana karışmadığı için sorun olmaz diye düşündüm. Güzelleştim kendime geldim. Ayrıca anne kendini ne kadar iyi hissederse bebekte bunu hisseder dedi doktor :)

Hayırlı haftalar :))

ee allahın emri o

hepinize günaydın kızlaaar :))
Allah bebişlerimizle sağlıklı mutlu olmayı nasip etsin inş...

am,n canım inş

Canım uzun süredir sporcuların kullandığı sütyenlerden kullanıyorum.Sadece onlarla rahat edebildim.Önceden ölüçüm 85 ti şimdi bilek istemiyorum sütyen ölçümü

ben de kilomu bilmiyorum :))9

Herkese güzel keyifli bir hafta diliyorum:) Kızlar sabah uyamdığımda süt akmıştı göğsümden birkaç damla pijamam ıslanmıştı bu aylarda normalmidir?Böyle birşeyi yaşayan var mı?

dr olması normal demişti bende olmdı ama

bende de olmuş kv söyledi :)

üzülme canım düzelir

aa çok geçmiş olsun canım nasılsın şimdi daha yi misin

canım ben keçe aldım ama en mantıklısı doğum yapmayı planladığın hastaneye git bir gez bakalım kapıları moda neymiş :))

canım yapılır da kocama söylemeye niyetim yok onun da pek öyle bir telaşesi yok ben de acaba ortak arkadaşımıza söyletsem mi diye düşünüyordum

o ona gelene kadar neler yiyor içiyoruz misal kremalı bisküviler

canım geçmiş olsunn

ya bizimki su bazlı yaptı ben kokudan tırstım bebişe zarar verir diye

Bende bol hamile gömleklerinden aldım.Birkaç hamile pantalonu en rahatıda taytlar.Farkı bluzlarla aksesuarla kombinleyip giyiniyorum işte.Havalar ısınsın elbise almak istiyorum.

taytı işyerine giyeye korkuyordum ama arsızlaştım bugün giyindim o gimleklerden mudo marksspencer her yere baktım bulamadım yeni sezonda bir daha bakayım

Eki Görüntüle 683777

bu da odamızın bir bölümünden foto. umarım becerebilmişimdir eklemeyi :/

ay avizenizi yerimm

dr. brawn da bu sistem arkadaşlar, ben aldım 120'lik olanı güzelse büyüğünüde alcam, pipetinin olması gazının bebeğe geçmesini engelliyormuş.

ya peki süt azalınca o pipet boş kalmıyor mu ben anlamıyorum

kızlar sizde de varmı bu korku?
hani sanki bugünden sonra her an doğurabilirmişim duygusu doğuyor içime o niye olaki?... kafayı mı kırdım ben yaa... hamilelik depresyonu denilen şeye mi girdimki yoksa?...

bana da öyle geliyor aynı :)))

Bende yenidoğan bebeği tuzluyorlarmış büyüyünce büyüyünce ter kokmazmış diye duymuştum batılmı gerçekmi bilemedim

bizde öyle olur biz de tuzlanmışızdır ailece ben de tuzlamayı düşünüyorum pişik olmasını engelliyor diye biliyorum ya da isilik vs

eşine bu durumu anlatmadın mı ekonomik olarak avantajlarınızı? eğer anlatmana rağmen kabul ederse çık demek parasına güveniyor para sıkıntısı yok

biimki de kaç zamandır haftada bir kez falan arkadaşlarıyla buluşup 3-4 gbi geliyordu en son haftasonu ağlaya ağlaya cırladım babalığa hazır değilsin vs dedim o da ne bileyim ilk kez baba olacağım nereden bileyim dedi

güle güle kullanın şekerim

Eki Görüntüle 686027 Eki Görüntüle 686028 Eki Görüntüle 686029
canlarım kapı süsüm,şeker sepetim ve takı yastığım nasıl:))))

ay ben de bu takı yastığının süslerini beğenmiştim aslında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…