2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Eki Görüntüle 686177

ben bundan yapmayı düşünüyorum kızlar nasıl :)

öznurcum çok güzelmiş...benimde böyle el işlerine yatkınlığım var becebilirim ama nasıl yapıldığını ayrıntılı bir şekilde görmem ve öğrenmem gerekiyor..eğer sen öğrenebildiysen banada anlatırmısın???benimde istediğim bu şekilde ..inşallah yükleyebilirim

bende akşam banyoda düştüm bende öyle çok korktum ki hala korkum devam ediyo doktora gitmedim acaba hemen gitsem mi içim de bi şüphe var ya ona bişey olduysa veya olursa çok endişeliyim

sanada çok geçmiş olsun cnm..valla korktum şimdi ...banyoda yapmıcaz bu gidişle :)))

yükleyemedim resmi (telefondanda denedim sitede hata oluşuyo yazdı ...

banada orda belis mobilya oldugunu zamankulesi söylemişti :)

huzurlarınızda zamankulesi arkadasımada çok teşekkür ediyorum sağol canımm

inşallah bi sıkıntı yaşamam..tamam canım söylediğin çok iyi oldu habire dürter dururum artıkın çarşamba günü filan bi arıyım ben en iyisi

kızlar takvımınden de anlıcagınız gıbı dr hazıran annesı olarak tayınımızı cıkardıı 27 hazıran tahmını dogumumuzzz nyse yasadıklarımı yazayımmm

ebe ye gıttık kalp atısları normalı 120/160 arasıymıs bıızm paşa ise 179-170 cıktı ebe dr ara bu normal ddegıl dedı dr aradım gel nts ye baglıcagız dedııı telı nasıl kapadım bılemedımm esımı aradım aglaya aglaya az cok bırseyler anlttımm:26:ve komsumla hemen dr gıttıkkkk veeeeeeeeee tansıyonumuz gene cok dusuk cıktı ebe de 8/6 dr ıse 8/5 cıktı ve 78,8 kg cıktımm kg dee dee

dr geldı ultrason odasına kg de almıssın dedı muayene etmeye basldıııı vee benım tosun paşamm tamm 1555 gr geldi teyzeleri darısı sıze ve gelişimi 30+2 cıktı normalde bgn 28+6 dıkkk cok sukur her gnumuze ole dıyınce ben bır skeıl oldummcok sukurr herseyı cok sukur dedıı ıı dedıı
suyu da bol durusuda gusel dedı 1 ay sonra gene gel dedı bu arada testıslerde asagı yerıne ınmıs dedı bu arada koca kalkık bır burnu var elleı ırıce dedı erkek ya dedii maasallahı var dedı cok sukurr
bız cuma ya derken esım sız gıttıgım ıcın bıraz buruktum ama oglumunn o fotosuu super dı yuzunu az cok gosterdı gene kolu ıle kapamıstı ama hehe burnunu (babası)duduklarıı (ben )elleride babası gıbı ıri hehe darısı ıyı haberlele sıze ınsllllll

işte böleeeeeeeeeeeeee

Ay canım ya okudum çok üzüldüm çok çok geçmiş olsun. Yine de verilmiş sadakanız varmiş, Allahim beterinden korusun. İnşaallah Allahım bundan sonra meleğini de seni de korusun..

bende akşam banyoda düştüm bende öyle çok korktum ki hala korkum devam ediyo doktora gitmedim acaba hemen gitsem mi içim de bi şüphe var ya ona bişey olduysa veya olursa çok endişeliyim

çok geçmiş olsun canm.

oyyy maşallah paşana canım benim demekki hayırlısı haziranmış cnm sağlıkla dünyaya gelsin inşallah

çok geçmiş olsun. Allahım korusun hepimizi ve bebişlerimizi
Eki Görüntüle 686177

ben bundan yapmayı düşünüyorum kızlar nasıl :)
çoooooooooookkk güzel nerden malzemeleri falan banada anlat bende yapmak istedim kızcığımaa
gözün aydıınnnn bende yarın erken gideceğimm bakalım benimki ne kadar olmuş

iyi akşamlaarrr herkesee

gecmıs olsun amann bundan sonra cok dıkkatlı olmamıs gerek canım benımm dıkat et amannnnn

evet cok ıı oldu telım bayagı eskı dı yaa allah razı olsun kocıs denn sagolsun varalsunnn paşalarım benımmmmmmm

Eki Görüntüle 686027 Eki Görüntüle 686028 Eki Görüntüle 686029
canlarım kapı süsüm,şeker sepetim ve takı yastığım nasıl:))))
cok tatlıalr yaa ıı gunlerde kullanın ınsll

canım benım olurmu hıcc aklımdasın hepp ınsl sagıcakla kucagına almak nasıpp olur bende bgn gıttım dr tavefukk ve normal dogum gunumu zthamını 27 hazırana kaydı paşamm temmuzu ıstememıs de hehehayırlısı gene ınsll
oyyy maşallah paşana canım benim demekki hayırlısı haziranmış cnm sağlıkla dünyaya gelsin inşallah

ınsallah canım benımmm darısı sıze ınsl gusel haberlerınızınnncok mutluyum suandaaaaaaaaaaaaaa

oyyoyyoyyy... anasının kuzusu tosuncuk olmuş.... yesinler onun totosunu... maşallah Alperen'e sağlıkla kavuşsun inşallah anacığına babacığına...

sagolll canım benimmm...darısı sıze ınsl...sende guzel haberle gel ınsallahh

canım ya korkuttun bizi...neyseki iyiymiş...hemşire niye öle dediki evham yapmana sebep olmuş...ama sen en iyisini yapmışsın doktora gitmekle...

ya merak ettim böle doktor hemen gel diyoya ozmanda muayene parası ödüyomusunuz..şükür benim öle bi sorunum olmadı ama olursa bileyim de :))

maşallah canım tam tosun paşa olmuş oğlun

ağlayarak gitmişsin ama çookk güzel haberler alıp gelmişsin. niye ağlayıp üzüyorsun bakayım oğlunu
Bundan sonra hepinize ağlamayı yasaklıyorum bir daha duymıyım. popişlerinize vururum haaa

ben ödemedim hiç... o şekilde bir iki kez gittim... ayrıca 2 kere de acile gitmiştim onda da hiçbir ücret ödemedim... rutin kontrollerime gittiğimde ödüyorum ve 2 hafta geçerlilik süresi var şöyle ki; mesela 30 nisanda kontrole gidicem kısmetse o zaman muayene ücreti ödiycem... ama büyük ihtimalle beni 2 hafta sonra yani 13-14 mayıs gibi tekrar çağırıcak (ikinciye ücret ödememem için) o zaman muayene ücreti ödemiycem...

kızlar bişey sorcam şimdi suzana doktor daha erken demişya doğum için acaba bu neye göre belirleniyo bebeğin gelişimine göremi ?mesela benim 29 temmuz ya tahmini erkek bebeklerde gününü doldur hatta 1 haftada geç gelir diyolar eeee ben ozaman ağustos annesimi olucam??doktorumda temmuzun 10 undan sonra bekleriz artık diyo...kafam allak bullak nezaman gelcek bu çocuk :)))

canım seni niye iki haftada bir çağırıyo...ben son ay öle çağırıyolar diye biliyorum ..

EVET CNM 10 GUNDEN EVVEL GITTIIGMIZ DE ODUYORUZZ CNM BENIM 26 tl oduyorum ben bgn bırde uyusmazlık tastı ıcın kan aldı 9 tl de ona verdım cok sukur ıcım ıcıme sıgmıyor yaaaaaaadarısı sıze ınslll ebe ye sını roldum sınırbılgısız seytelas etme ama normal dıll dedı sınır ama cok sukur genedeeeeeeeeeee

sorma ndd cım yaa cok sukur cum ababaız la gıdecektık ama komsumla gıtmek nasıpmıs bol fot cektırdık proflden hehe o ka mutlyum kı darısı sıze ınslll tosunum benım paşamm benım uyyyyyyyyyyyyy

sımdı cıkıyorum namaz kılıp komsum ayaprak sarcaz bgnkı ısler duruyor aksama utuyu yaparım sonrada komsu ıle tuzlu bısıler yacaz buzluga koymayaa

öptuk cok sızııııııııııııı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…