2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
kızlar ctesi eminönüne gittik kv görümce kocam ve ben oldukça alışveriş yaptık biberon avent demişlerdi ama cam olsun diye chicco nun kauşuk uclusunu aldık onun dışında ne ıvır zıvır gerekirse sanırım çoğuu hallettik bir bebkk arabası kaldı bir bez çöp kutusu bir de halı ve perdesi ve en önemlisi bebek şekerleri süsleri kaldı...netten sipariş ettiğim avizesi stickerları ve uyku seti de geldi :))) şimdi mobilyasının gelmesi odasının düzenlenmesi kaldı..darısı başlayamayanlara... mucxxxx

Herkese güsel günler ve haftalar diliyorum..Çok mutluyum paylaşayım dedim.Dün bütün gün hiç durmadı bebişim içerde çok güseldi.Bu sabahta baktım benimki göbüşümünde üzerine çıkmış oralarda da hareket ediyo,karnım meksika dalgası gibi iki gündür ...:81::81::81: Sürekli onu izlemek istiyorum Allahıma şükürler olsun bu güsel duyguları banada kısmet ettiği için.. İnşallah normaldir birdenbire bu kadar hareketlenmesi totoşumun:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

süperr bişey değil mi.
benimde iş yerinde bütün gün elim karnımda. onun hareketlerini takip ediyorum. bazen oturup izliyorum.
yeni hobim oldu karnımı izlemek :KK16:

Ya benim sütüm filan akmıyo ne zaman glecek acep :KK17::KK17::KK17::KK17:
Ve aşırı bel ağrım var kızlar ya uzanma imkanımda yok iş yerinde napacam bilmiyomm

off o bel ağrısı bende de var hep. arada oturuyorum geziniyorum öyle hafifletmeye çalışıyorum. az kaldı biraz daha dayanıcaz bu ağrılara..

slm annişler
dün gece 11 gibi geldi babamız :KK31:
kızlar carrefour da 16-29 nisan arası braun ateş ırt4020 ölçer 109 tl den 79.90 düşmüş hala medisana mı alsam braun mu kara veremedim hala :KK25: ayrıca carrefour da bu tarihler arası tüm bebek ürünlerinde indirim var :KK31:
engilish home da bebek battaniyeleri indirimli ok uygun ve kaliteli :KK55:

bende geçen gün baktım english home a çok tatlı ürünler var. nevresimlerde de indirim var. hepsine baktım baktım bir alez alıp çıktım bende :KK1:

kızlar hepinize merhabalar bi kaç gündür giremedim anneme gitmiştim akşam geldim kötü bi akşam geçirdim banyoda ayağım kaydı düştüm sert bi düşüş olmadı ama çok korktum ağlaya ağlaya mahvoldum bebeğimin tekmelerini hissettim içim rahatladı sanki anne ben iyiyim ağlama diyodu allahıma şükürler olsun bebeğimi bana bağışladı

canım çok geçmiş olsun. banyo benim en korktuğum yer hep düşücem diye çok korkuyorum. evde tek olduğum zaman kesinlikle girmiyorum. birde mutlaka oturup yıkanıyorum. bebeğinde hareketliymiş çok şükür bişeyi yok demekki. :KK16::KK16:

kızlar slm umarım ıyısınızdır şu kapı suslerı var ya aldınızmı alıcakmısınız bılmıyorum ama keçe olanlarmı ıyı yoksa tülden olanlarmı bıde adam akıllı alabılecegım bı ste bulamadım ben sız bılıyomusunuz degısık bıseyler aradıgım ıcın pek begenemıyorum

bana keçe olanlar daha cici geliyor. tüller hep aynı oluyor. keçeler daha bir orjinal oluyor. bende alıcam ama henüz çıkıp bakmadım.

Herkese selam :)
Hafta sonu gittim 1 karış olan dip boyamı bir güzel boyattım. 2-3 farklı Doktor boya yapmada sakınca yok. 12 haftadan sonra olur bilinen kanıtlanan bir zararı tespit edilemedi. dedi. Sonuçta kana karışmadığı için sorun olmaz diye düşündüm. Güzelleştim kendime geldim. Ayrıca anne kendini ne kadar iyi hissederse bebekte bunu hisseder dedi doktor :)

Hayırlı haftalar :))

canım doktor bişey olmaz dediyse sorun yok...güle güle kullan :))
teşekkür ederim canım çok sağol..ben kocaelinden aldım canım..2 kapılı dolap,büyüyen beşik ve yatağını aldım sadece..peşin topam 1600 tl'ye aldım canım..

1 ay sonra getirip kurucaklarmış inşallah memnun kalırım..sen araştırdınmı canım memnun olmayan varmıymış..ben biraz pimpirikliyimdirde:KK37:

canım benim çevremde kullanan yok ama topikte anlatanlar iyi diyorlar inşallah bizde memnun kalırız..yatağını ayrımı aldın içindemiydi??fiyatı iyiymiş burda çapa modelini sormuştum nakitte 2.300 demişti...

kızlar ctesi eminönüne gittik kv görümce kocam ve ben oldukça alışveriş yaptık biberon avent demişlerdi ama cam olsun diye chicco nun kauşuk uclusunu aldık onun dışında ne ıvır zıvır gerekirse sanırım çoğuu hallettik bir bebkk arabası kaldı bir bez çöp kutusu bir de halı ve perdesi ve en önemlisi bebek şekerleri süsleri kaldı...netten sipariş ettiğim avizesi stickerları ve uyku seti de geldi :))) şimdi mobilyasının gelmesi odasının düzenlenmesi kaldı..darısı başlayamayanlara... mucxxxx
ne güzel baya tamamlamışsın. bizim var daha eksiğimiz. zaten hiç bitmiyo ki eksik :KK1:

ohh hayırlı olsun canım...çoğu şeyi bitmiş bian önce bende odasını hazırlasamda sizlerle paylaşsam...benimde bi an önce eminönğne gitmem gerek...

teşekkür ederim canım çok sağol..ben kocaelinden aldım canım..2 kapılı dolap,büyüyen beşik ve yatağını aldım sadece..peşin topam 1600 tl'ye aldım canım..

1 ay sonra getirip kurucaklarmış inşallah memnun kalırım..sen araştırdınmı canım memnun olmayan varmıymış..ben biraz pimpirikliyimdirde:KK37:

Canım hayırlı olsun çok güzel bir seçim yapmışsın ben beğendim.:KK16: Benim araştırdığım firmalardan biriydi en iyi bebek mobilyası markalarından biri diye duymuştum.Firma büyük endişe etme sorunsuz gelir montaj yapılır.İzmitte nerden aldın?

Kızlar bunlar da benim bebişe aldıklarım, kıyafet işini biraz abarttım galiba ama bazıları 3-6 ay ve 6-9 ay büyüyünce de giyer inşallah:21: Büyük eşyalarını daha almadık bakalım, internetten indirim bekliyorum:KK53:Eki Görüntüle 684340 Eki Görüntüle 684341 Eki Görüntüle 684342 Eki Görüntüle 684343 Eki Görüntüle 684344 Eki Görüntüle 684345 Eki Görüntüle 684346 Eki Görüntüle 684347 Eki Görüntüle 684348 Eki Görüntüle 684349 Eki Görüntüle 684350 Eki Görüntüle 684351 Eki Görüntüle 684352

heeyy maşşallah hepside çok güzel güle güle kullanın inş :)

canım ben kapı süsü derken evime kapı süsü almak istiyorum odasının kapısına isimli gördüm internetten çok güzel modeller var...benim gittiğim hastanede kendileri yapıyolarmış...hastanenin süslemesini gidip görücem ama pekte önemli değil ordaki ha tül olmuş ha başka bişey...sizlerde bi sorun bakalım hastaneniz böle bi hizmet veriyormu?

ohh hayırlı olsun canım...çoğu şeyi bitmiş bian önce bende odasını hazırlasamda sizlerle paylaşsam...benimde bi an önce eminönğne gitmem gerek...
canım bugün işe gelirken sen aklıma geldin. ben yine gayet paspal geldim çünkü işe :KK17::KK17:

ooo çoğu bitmiş cnm güzel günlerde kullanın hepsini inşallah

Teşekkür ederim cnm:) bencede en güzeli keçe

oyyy sağol kuzum teşekkürler:KK16:sağlıcakla gelsinler artık bekliyoruz:KK16::KK16:

artık bekleyiş daha bir heyecanlı hale geldi. bak senin 29. haftan bitmek üzere. 30 lara çok az kalmış senin.:KK16::KK16:

Merhaba güzel anneler ve onların tosbaaları.. :emir_bebek::emir_bebek: Bizim keyfimiz yok pek fazla cumadan beri giremedim pek nete. Sizin canınızı sıkmak da istemedim. Ama çok şükür atlattık sıkıntımızı. Yüce Mevlam beni ve cimcimemi korudu. Biz geçen cumartesi merdivenlerden inerken düştük kafamı duvara çarptım dikiş falan atıldı. Kafam umrumda değildi tek aklımdaki bebeğimdi. Ama Yaradan Mevlam öyle koruyor ki bebeklerimizi çok şükürler olsun hiçbir şeyi yoktu meleğimin. Hemen sadaka dağıttı eşim. Velhasıl o korkuyu hala içimde yaşadığım için pek keyfim yok ama kızım da inadına hareketli ondan güç alıyorum zaten. Nasıl dikkatsiz olabiliyorum aklım almıyor ya bebeğime bişi olsaydı diye yiyip bitiriyorum kendimi 2 gündür..

Merhaba güzel anneler ve onların tosbaaları.. :emir_bebek::emir_bebek: Bizim keyfimiz yok pek fazla cumadan beri giremedim pek nete. Sizin canınızı sıkmak da istemedim. Ama çok şükür atlattık sıkıntımızı. Yüce Mevlam beni ve cimcimemi korudu. Biz geçen cumartesi merdivenlerden inerken düştük kafamı duvara çarptım dikiş falan atıldı. Kafam umrumda değildi tek aklımdaki bebeğimdi. Ama Yaradan Mevlam öyle koruyor ki bebeklerimizi çok şükürler olsun hiçbir şeyi yoktu meleğimin. Hemen sadaka dağıttı eşim. Velhasıl o korkuyu hala içimde yaşadığım için pek keyfim yok ama kızım da inadına hareketli ondan güç alıyorum zaten. Nasıl dikkatsiz olabiliyorum aklım almıyor ya bebeğime bişi olsaydı diye yiyip bitiriyorum kendimi 2 gündür..

binlerce kez geçmiş olsun...Rabbim korumuş meleğini... tamam artık düşünüp daha da yıpratma kendini... olumsuzlukları çağırma... Tekrar yaşanmasın inşallah...:nazar:

Gunaydin annisler.boya islerimiz hala devam ediyor.esyali evi boyamak ne kadar zormus yaa.kizimin odasi cok tatli oldu pembis pembis oldu.aksama perdelerini takacak diger enistesi de oo bizim enisteler cok marifetli biri mobilyasini yapti biri boya badana yapti:KK9: kocam da onlarin basinda oturup ay oram buram agriyor diye soyleniyor cok is yapmis gibi:KK9::KK9: inanin bu yorgunluk viz geliyor bana bir an once olsun bitsin istiyorum.kizimin esyalarini posetlerde kutularda gordukce uzuluyorum:KK53::KK53:
resimlerini de koy mutlaka bakalım güle güle kullanın

Eki Görüntüle 685459

okul gezisi fotografı büyük kızım fatma :)[/QUOTE
maşallah çok şeker.sanırım benim kızım gibi kıvırcık

ya bak ben bu konuda baya bi kararsızım şöyleki eşim rengarenk bir oda istiyor çizgi film karakterleri börtü böcekli...ama benim karar verdiğim oda takımı beyaz..aksesuar olarak mavi kullanıcam...yani halısı perdesi duvar kağıdı falan renkli olacak birde mobilyasının belli yerlerine sticker yapıştırabilirim belki hareketlilik versin diye ama öle abartılı falan değil...kötümü olur acaba???
bence senin fikrin daha güzel.oda daha şık durur öyle bence
günaydın herkese,

yeni bir haftaya yağmurlu,dolu yağan bir sabahla uyandık.Allah sonumuzu hayır etsin.

inşallah sağlıklı,mutlu,huzurlu bir hafta olur herkese.

haftasonu tansiyon problemi yaşadım.ciddi boyutta.kısacası gittim geldim. :KK76:

dikkat etmek gerekiyor,son 3 ayda özellikle.

yanlız bir yere gitmeyin sakın.ben aman canım nolcak deyip gidiyordum ,eşim yanımda olmasaydı bilmiyorum ne olurdu.

Allah korusun :nazar:

haftasonu kaynatmışsınız yine maşallah.geçen hafta da izinli olduğum için işler beni bekler görüşürüzzzz
çok geçmiş olsun sürekli kontrol ettir tansiyonunu

slm kızlar,uzun zamandır yazamadım buraya,ne çok sayfa geçmiş maşallah,ama okuyamadım:KK43: umarım herkes bebişleriyle iyidir.artık nete daha seyrek ve daha kısa süreli giriyorum.yaklasık 24. haftadan beri bebişimin biri aşağıdaydı,bu yüzden dr yatmam gerektiğini söyledi.uzun süre oturmam bile yasak.benim ikiz olduğu için rahme daha fazla baskı olurmuş.geçen hafta ciğer geliştirici iğnelerimizi olduk.ne olur benim için de dua edin en azından 5 hafta daha dursunlar.daha çok küçükler.ikisinin toplam kilosu 2400 gr.ben ise 18 kilo aldım,göbeğim çatır çatır çatladı, ama umrumda değil,bebişlerim büyüsünler yeter ki.ara ara yazarım yine.herkese sağlıklı ve mutlu günler diliyorum..
tabiki dua ederiz inşallah hayırlısıyla zamanlı doğum yaparsın

kızlar hepinize merhabalar bi kaç gündür giremedim anneme gitmiştim akşam geldim kötü bi akşam geçirdim banyoda ayağım kaydı düştüm sert bi düşüş olmadı ama çok korktum ağlaya ağlaya mahvoldum bebeğimin tekmelerini hissettim içim rahatladı sanki anne ben iyiyim ağlama diyodu allahıma şükürler olsun bebeğimi bana bağışladı
aman dikkat et kendine,geçmiş olsun.doktoruna gittiğinde yine de söyle düştüğünü

kızlar slm umarım ıyısınızdır şu kapı suslerı var ya aldınızmı alıcakmısınız bılmıyorum ama keçe olanlarmı ıyı yoksa tülden olanlarmı bıde adam akıllı alabılecegım bı ste bulamadım ben sız bılıyomusunuz degısık bıseyler aradıgım ıcın pek begenemıyorum

bizde öyle olur biz de tuzlanmışızdır ailece ben de tuzlamayı düşünüyorum pişik olmasını engelliyor diye biliyorum ya da isilik vs
canım sakın böyle birşey yapma bunun bebeğe birçok zararı var.bebeği tuzladığında bebğin kanındaki tuz oranı aniden yükselebiliyormuş,havale geçirebilirmiş.ayrıca allah korusun ölüme bile yol açabilirmiş.böbrek yetmezliği de yapabiliyormuş.internetten araştır istersen çok tehlikeli.

artık bekleyiş daha bir heyecanlı hale geldi. bak senin 29. haftan bitmek üzere. 30 lara çok az kalmış senin.:KK16::KK16:

daha var 10 haftam kuzum.hayırlısı ile sağlıcakla evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip etsin rabbim inşallah

canım bugün işe gelirken sen aklıma geldin. ben yine gayet paspal geldim çünkü işe :KK17::KK17:

canımcım hani sözvermiştin bana :KK43:( neyse izin günün nezman??güzelce bi dinlen çok yoruldun galiba bu hafta ondan sonraki ilk iş günü şöyle bir güzelce fönlen hafif bir makyaj işte bukadar fıstık gibi görünürsün...oğluşunda çok beğenir annesi:))bugün ben yüksek at kuyruğu yaptım herkes bayıldı liseli kızlar gibi olmuşsun çıtır çıtır dediler :))

geçmiş olsun canım

X