2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
içime su serptin valla :) bende çok korkuyodum sonradan kıskanır diye.bazı insanlar var kıskanır diyolar moralim bozuluyorr böyle olumlu şeyler duymak çoook güzelll :) teşekkür ederim :)

kimseyi dinleme derim ben çocuğunu senden iyi kimse bilimez ee o kıskanma olayı biraz da anne babaya bağlı bence bu dönemde asıl büyük çocukla ilgilenmek gerekiyormuş şımartmadan tabiki yani onun ayarını anca siz verirsiniz tatlım inşallah hiç sorun yaşamadan çocukların ve eşinle mutlu mesut yaşarsınız:)

aynen :)) bende şimdi maviye dönünce kız olursa diye düşünmyor değilim sonucta 2. calışma kız için olur heheh boyarsak pembe olur mu acaba deniz
gerci ben hep ya 2 kız ya 2 erkek cocugum olsun diyodum ama hatta şimdi 2 erkek 1 kız olsun diyorum hahah
konuşması kolayda cocuk yapmak zormuş hele bide bakımı kimbilir nasıldır bu devirde zor bee cocuk yapmakda bakmakda Allah yardımcımız olsun... keşke imkanımız olsa 3 cocugum olsun isterimmm

bence gayet güzel olur ben alamıyorum şimdilik ama alsaydım bende beyaz tercih edicektim hem sade hemde istediğin yönde renklendirebilirsin hemde bir sonraki bebişede kalma ihtimali var güzel günlerde kullanın inşallah

aynen bizde bitiyor iş. amiiin inş :))

m_s_c kullanıcısından alıntı

ağlıyorlarmış bile anne ağladığında falan

SABAH - 30/06/2004 - En sonunda durumdan haberdar olduk

ay bu yazıyı okuyunca kendimi çok kötü hissettim ben çok ağladığım dönemde bebeğimide ağlatmış oluyorum bu yazıya göre allahım öyle bir an yaşatmasın bir daha inşallah ne bana ne bir başka anne adayına

kızlar yoğun ve uykusuz günlerin ardından bayılmak üzereyim yatayım artık size iyi geceler

Günaydın güzel anneler ve tatlı bebişleri :)
huzurlu,sağlıklı, mutlu bir gün ve hafta dilerim :)
missyaman duanı okudum Allah kabul etsin inşallah..
herkese kocaman sevgiler..

Ayy ayaklarimin alti sisti.ustune basamadim.gece tastik koydum altina.sakin fazla ayakta durmayin.bi is yapmadim ablalarimsagolsun.ama dolanmaktan yoruldum.evim cincik gibi oldu.hele kizimin odasi miss oldu.odasi da gelsinpaylasacam fotolarini.
Canim bende beden konusunda endise ettim.yeri ankarada oldugu icin gidip deniyip alacagim.fiyatlari cok uygun.deneyince haber veririm size de.heralde haftaya felan giderim.kac beden fark ettigini yazarim.kalitesini felanda

Son zamanlar miiiben hamileligimi ogrenmeden once yasamaya basladim o sikintiyi.75 giyiyordum su anda desteksiz 85 giyiyorum.bu hafta gidip 90 alacagim bi de 55 kiloyum.aldigim 8 kilonun 3 u memelerde sanirim bi de penye sutyen alacam.sutyenlerim yapisiyor etime kasindiriyor terliyorum.yazin ne yapacaz bilmiyorum artik

eğer başı aşağıdaysa ayakalrıyukarıdaysa asıl sertliği aşağıda hareketleri de yukarıda hissedersiniz zaten.

çokk yorunuz kzımla. dün kızımın odasını beyaza boyadı babası. bizde odadaki eşyaları çıkardık birsürü atılacak şey çıktı onları attık evin orasına burasına kaldırdık kalanlarıda. akşam gülerken bile belim ağrıyordu. hala da yorgunum keşke bugünde tatil olsaydı
günaydın canım her ay düzenli alacaz diye biliyorum,talnız ek ödemeler yatmayacak sadece maaslarımız yatacak
anladım canım sağolasın ek ödemeyi kaldırmaları ii olmamış yaff. nerdeyse yarısını ek ödeme oluşturuyor zaten.
erkek olsa bende denizci istemiştim denizci daha güzel.
amaa kız olduğunu öğrenince bende sen gibi yapmaya karar verdim sonradan. düz beyaz alacam mobilyasını ikeadan beşik ve şifonyer başka bir markanında 3 kapılı gardrobu. dün odayı boşaltırken yaşil çiçekli halım vardı taşınıca boşa çıkmıştı onu kullanmaya karar verdim perdesinide yeşil çiçekli alacağım stickerlar da çiçekli oldumu olur diye düşünüyorum. ama halım yeşil olmasa pembe alacaktım kesinlikle
aynen bende de öle 80 takıyordum ama sırf sırt uzunluğundan göğüse kalsan 75 doldurmazdı bile. şimdi eskiden kalan lastiği gevşek 2 tane sütyen var onları kullanıyorum şimdilik oluyor daha almadım yeni ama alacağım mecbur desteksiz falan

Canım duanı okudum allah kabul etsin inş.(Amin)

Günaydınlar herkese biz geldik kızımlan ne çok konuşmuşunuz gene çenesi düşükler sizi gidi sizi
Herkes iyidir umarım biz de iyiyiz ama yorgunuz bugün çok dün temizlik yaptık anneciğimle heryer miss oldu Ahh bu annelerimiz olmasa naparız bilmem işleri annem yaptı ama bende yoruldum yaa sabah zor kalktım bugün ne hikmetsen sabah işe gelirken sanki 5 saatlik yoldan gelmişim gibi yoruldum (evim işyerime 10dklık mesafede yürüyerek geliyorum gerçi artık 20dk geliyorum da neysee) belim çok ağrıdı inş mayıs sonuna kadar dayanabilirim ben haziran ortasına kadar çalışabilirim diye düşünürken bu gidişle mayıs sonuna kadar anca dayanacağım yani çok zor oluyor artıkk

günaydın herkese,

yeni bir haftaya yağmurlu,dolu yağan bir sabahla uyandık.Allah sonumuzu hayır etsin.

inşallah sağlıklı,mutlu,huzurlu bir hafta olur herkese.

haftasonu tansiyon problemi yaşadım.ciddi boyutta.kısacası gittim geldim.

dikkat etmek gerekiyor,son 3 ayda özellikle.

yanlız bir yere gitmeyin sakın.ben aman canım nolcak deyip gidiyordum ,eşim yanımda olmasaydı bilmiyorum ne olurdu.

Allah korusun

haftasonu kaynatmışsınız yine maşallah.geçen hafta da izinli olduğum için işler beni bekler görüşürüzzzz

Canım uzun süredir sporcuların kullandığı sütyenlerden kullanıyorum.Sadece onlarla rahat edebildim.Önceden ölüçüm 85 ti şimdi bilek istemiyorum sütyen ölçümü

Günaydın canım çok geçmiş olsun:) Bu aylarda tansiyonu sürekli kontrol altında tutmak gerekiyormuş ...

Herkese güzel keyifli bir hafta diliyorum:) Kızlar sabah uyamdığımda süt akmıştı göğsümden birkaç damla pijamam ıslanmıştı bu aylarda normalmidir?Böyle birşeyi yaşayan var mı?

Sabahın en değerli ve en parlak ışıkları hayatınıza doğsun..
Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün
Bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun
Ve sizi mutlu edecek şekilde olsun..
Keyifli, neşeli, sağlıklı, aşk ve sevgi dolu bir hafta geçirmeniz dileğiyle..
Mutlu Olun, Sağlıklı Olun, Sevgiyle Kalın.
Günaydın, Günaydın Herkese...

Herkese güzel keyifli bir hafta diliyorum:) Kızlar sabah uyamdığımda süt akmıştı göğsümden birkaç damla pijamam ıslanmıştı bu aylarda normalmidir?Böyle birşeyi yaşayan var mı?

normal canım artık süt yapımı hızlanmış bana dr dedi bende de kanlı süt gelmişti dr sordum süt kanallarının açıldığını ve süt yapımının hızlandığını söylemişti. tabi bu her hamilede faklıymış. kimisinde tek bir damla süt gelmezken kimisinde de damla damla akabiliyormuş. bana göğüslerindeki sütü sıkmaya çalışma dedi:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…