2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

yaz bebeği olacak evde kapanıp kalabılecekmısın ben aksamları arabaya bındırıp gezınmeyı planlıyorum hayatımız bırden değişecek bunalıma girerim ben cocugumun odasını yapmadım daha ama arabasını alalı5 hfta oldu:))

canım beşikleri bebekler 3 yasına kadar kullanabılıyormus

kızlar benım belimin agrısı ıyıcene artıııııııııııııııııı ya cok canım yanıyo egl olucakmısım gıbım aynı yaaaaaaaa ve kokulu akıntım da varrrr varmı fıkrı olan dr gunumuz haftaya cuma taaaaaaaaaaaaa:26:

evet canım çok dr değiştirmekte iyi değil ama ne yapcan memnun kalmayıncada çaresiz başkasına gidiyorsun bende çok değiştim dr şimdide değişesim var ama mecbur kalıcam bu dr da sende bence sonuçlarını mutlaka göster zaten başından beri takibini yapamamış hiç değilse olanlardan haberi olsun

nasıl olsa yaz sıcağı veririz dimi canım(kendimi böle avutuyorumda) bende 5 kilo diyorum ama bu gidişle 85 le doğum yaparım ben sanırım
Tabi yaa veririz ne olucak
çok dert etmeye gerek. yani etsek ne olucak bundan sonra olan olmuş artıkk

canım ara doktorunu sor bence. bana dr regl sancısı gibi sancın olursa gel mutlaka demişti. benimde ağrıyor belim ama senin dediğin gibi değil. kas sıkışması gibi benimki. onu söylediğimde de normal demişti. akıntı bende de var. ama hep olduğu için onu pek dikkate almıyorum ben

yaa cok agrıyr tamm göbişimin arkası hemde ama dr bu st de cıkmıstır cep numasıda yokk kınee

Son düzenleme:
cnm kredi kartıyla alınır sorun oalcağını sanmıyorum da malları nasıl acaba onu bilemiyorum

baktım da bebıtofun cıccm var bde onları bılıorum bebıtofunkı ıyı hatta hastane cıkısını ondan alıcam bn markayı gorunce bı tane tek alt begendım tavsanlı coook tatlı eşim gelsınde alıcam bakalım bebıtofa guvenebılırsın

Kızlar çok mutluyum oğluşumun banyo takımını aldım daha doğrusu bir arkadaşa aldırdım yarın gelecek :)) ben alışverişi sonlara bıraktım malesef o yüzden bu kadar heyecanlandım :) 1-2 takımdan başka bişey almamıştım daha benim çok işim var yani :)

fiyat konusunu bilemem ama kullanım şeklini sen daha iyi bilirsin lazım olmayacaağını düşünüyorsan alman gerksiz olur şimdilik bende bu konuda çok kararsızım hazır alışveriş yapılırken alınsın diyorum ama kullanulmazsa yani 4-5 aylık dönemi kışa gelicek belki evden çıkılmıcak o zaman acele etmiş olucaz almakta ben araba işini en sona bırakıcam en sağlıklı o zaman karar verilir diye düşünüyorum

Ohhh doğal doğal ne güzel yarasın bebişlerimize...Afiyet olsun,şeker bal olsun(acıktım)

bende çalısanlara değilde gelen insanlara sinir oluyorum içimden neler neleeeer söylüyorum :)

ama oglusum kıpırr kıpır az once kasıgımda resmen suttu gectııı cok sukurr ya eldı yada bacagı ama bayagı bır kuylandırdı bennııı surtunceeeeeeeeeeee

Beslenme.>Ağız Bezi ve Önlükler.-.İndirimli Bebe kızlar bu siteyi bilen gören varmı çok ucuz herşey.günlük giyeceği pijamalar falan

Canım ben bu siteye üye oldum sepete ekledim alacaklarımı ama eşim beraber alalım deyince bıraktım. Ardından hemen site çalışanları bilgi falan aldım nasıl malları falan diye. kadın ürün detayında %100 pamuk olanları alırsanız kalitesi de iyidir falan dedi. fiyatı uygun olduğu için aklıma yattı eğer bu hafta alırsak bilgi veririm size.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…