2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

hııı ne güzel aldıklarını bize de göster

ağlıyorlarmış bile anne ağladığında falan

http://arsiv.sabah.com.tr/2004/06/30/gun106.html

Ayynen benimde yokkk hicbiseyim.ankarada oturuyorum ben de.ama bulamadim bi turlu.en uyduruk sey 60-70 lira.internetten de bulamiyomm.sirf o yuzden su networking mi ne oyle bisey var ona uye olsam mi diye dusundum.

ben burda paylaşmıştım göbüşlüleeer %50 indirimli almıştım ama aqua marka, ikisi 100 liraydı
http://www.kadinlarkulubu.com/temmu...islerinize-neler-aldiniz-14.html#post29655746

http://www.pijama-shop.com/Urunler/Aqua-Spor-Lohusa-Gecelik-Sabahlik-128300.html#.UWbj_6Im5ZE

http://www.pijama-shop.com/Urunler/Aqua-Lohusa-Pijama.html#.UWbkfaIm5ZE

Son düzenleme:
Ben de kaçıyorum hatunlar size keyifli sohbetler.. Biz mutfağa gidip birşeyler yiyelim babamız geç gelecek bugün. yine uğramaya çalışırım. Kendinize ve miniklerinize iyi bakın ayaklarınızın altına yastıklar koyarak güzelce dinlendirin

kansızlık varmı acaba canım,gebelikten dolayı vucudumuzdakı kan artıyor bundan dolayıda olabılır

cnm bu sabah 11 de A101 den bebek eşyaları aldım.çok kalabalıktı son anda yetiştim diyebilirim epey birşey aldım küvet dışında herşey aldım hatta eşime ve kendime eşofman takımı bile.herşeyin fiyatı çoğu mağzaya göre yarı yarıya bence kalmamışda olabilir.akşam iş çıkışı dolmuşta koca poşetleri taşımak zor oldu. .geçmişi okudumda ne kadar çok şey yazılmış.ooo hamişler sayfalar dolusu destan gibi döktürmüş herkese cvp yazmak isterim tabiki ama size yetişemem beni mahzur görün.çalışınca pek fırsat bulamıyorum.kendinizi üzmeyin dilkkat edin sağlığınıza.bebeklerimiz inş sağlıklı sihhatli doğar.dualarım sizinle.bende bebegime çok hazırlık yaptım.birde yatağımızı ve ana kucağımızı, banyo sabunumuzu falan aldık mı ihtiyacımız bitiyor.babasına söyledim bebişim için harcadıklarıma karışma.doğunca sen yalnız bezini alırsın.bu ay bir yarım altın alıp kenara koydum .doğuma kadar her ay altın alacağım.

bu arada kasık ağrısı yaşamamak için sol tarafımıza yatıp bacak aramıza yastık koymamız gerekiyormuşşş
hamile yastığım <3 <3

canım çok sağol o zaman senden haber bekliyorum

canımm kafamı çeldin bende aldım gene bısuru bısı :))) güie güle kullan :))

ohh iyi yapmışsın cnm seneye yazı bunlarla geçirirler yeğenimden biliyorum.güle güle giysin tosunlarrrr :)

tamam cnm alırsan resim falan ekle mutlaka

bu arada kasık ağrısı yaşamamak için sol tarafımıza yatıp bacak aramıza yastık koymamız gerekiyormuşşş
hamile yastığım <3 <3
Canım kocaman göbişlerimizle ne zaman karşılaşıyoruz yeni Girne Pazarı'nda

kızlar bende 2 ay eşimden ayrı kalacağım diye arada sızlanıp ağlıyorum oda mı ağlıyor yaaa

hamile yastığım <3 <3
bende hep öyle yatıyorum. yürürken bile bacaklarım çok yakın olunca ağrım oluyor benim. gecede mutlaka araya yastık koymam gerekiyor.

kızlar bende 2 ay eşimden ayrı kalacağım diye arada sızlanıp ağlıyorum oda mı ağlıyor yaaa

bak o da ağlıyormuş seninle birlikte ağlama sakın bir daha

çookk ilginç gerçektenn. kendi siteleride var ama ingilizce baya bişeyler yazıyor anladığım kadarıyla..

evet bu dönemde zor bi durum ama 2 ay sayılı gün göz açıp kapayana geçer arkadaşım kendini oyalıcak şeyler bul kitap oku film izle dışarda gez, ağlamıyorsa bile hissediyordur anneciğinin üzüldüğünü

O zaman kareksan da falan karşılaşalım bostanlıı ya araba ile gitmem lazım. Ben buna yürüyerek gidiyorum cocuk ta olunca ben de

nasıl denk gelicez tanışcaz bir kaç ark.da demişti buluşalım diye, de... off kocam hayır diyor çok sert ikna edilmez bir şekilde, ona göre gereksiz ve tehlikeliymiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…